Annemarie Börlind

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nutmeg, Módosítva: 2015. január 10.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Természetes bőrszín akár a nap 24 órájában. Könnyű állagú, értékes növényi hiarulonsavval.

LittleSpark

2018. szeptember 3.

Hát nem tudom, az illatán kívül más jót nem tudok róla elmondani, egy olcsó miss sporty szint az ár persze nem az. Nehéz egyenletesen eldolgozni ez a legnagyobb gondom vele. A bőrhibákat egyáltalán nem fedi el. Használtam már jó pár alapozót, olcsóbbat drágábbat de kb eddig ez a legrosszabb mind közül. A helia-d BB krémmel van egy szinten nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

naturefun

2017. január 5.

Nagyon kedvelem. Nincs összehasonlítási alapom, mert soha nem használtam alapozót, de ezzel nagyon meg vagyok elégedve. Hajszálvékony rétegben teszem fel, nem maszk-szerű, könnyű elkenni és a T-vonalban sem zsírosít. Ajánlom, szerintem jó minőségű termék természetes alapanyagokból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 5.

dava

2015. március 11.

Én nem olyan régen vásároltam ilyen alapozót, nagyon megvagyok vele elégedve, Nem zsírosodik a bőröm, nincs olyan érzésem mintha egy maszk lenne rajtam. Próbálkoztam olcsóbb alapozókkal, de egyik sem volt jó. Ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Bisabolol
Hidratálók: Sorbitol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Egy alga féle kivonata, mely a CosIng besorolása szerint bőrvédő összetevő. A Lush honlapja szerint ennek az algának a kivonata gazdag vitaminokban, ásványi anyagokban és nyomelemekben, melynek köszönhetően erősíti a hajat. Ezen kívül simítja és fényt ad a hajnak.

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, aminek a hatása vetekszik a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő, a hialuronsav hatásával. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0