Annemarie Börlind

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2011. november 4.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Lágy nappali krém, mely a rendkívül hatékony LL biokomplexum által támogatja a bőr természetes újjáépülését, miközben megvéd az ártalmas környezeti hatásoktól. Friss, sugárzó arcszínt biztosít, ideális sminkalap. Biotermelésből származó növényi kivonatokat tartalmaz. Hatékonyságát és bőrrel való összeférhetőségét dermatológiai tesztek szavatolják. Erőszakmentes. Állati eredetű alapanyagokat nem tartalmaz.

adruskaa

2017. június 19.

Ajándékba kaptam, szerencsére, mert amúgy nem szívesen fizettem volna érte :D
Elég zsíros krém, ahogy már írtátok, de a bőröm alig hidratálja. Az illata nekem tetszik, de nagyon fura krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Ajándékba kaptam, szerencsére, mert amúgy nem szívesen fizettem volna érte :D

Erina

2016. július 18.

Én is Pixiben kaptam. Sminkalapnak nekem nagyon bevált. Igaz nem minden nap használom. Az illata valóban kicsit erőteljes,érezni is egész nap. Az én bőröm hamar beszívja,de sajnos elég nehéz,zsíros,olajos ez a krém így nem is szabad na de nem is kell sokat használni belőle. Ezért ez a kis tégely még mindig félig van. De nem venném meg teljes méretben,annyira nem jó ;-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

EvaCs

2016. február 18.

Egyedül a csomagolása miatt kap 2 csillagot, maga a krém nagyon nehéz, zsíros. Az előbbi véleményekből látom hogy ugyanazok voltak az első benyomások... Erőteljes "illata" van, engem leginkább romlott olajra emlékeztet. Mivel az arcomra nem vagyok hajlandó ezt felkenni így a lábamra használom el. Biztosan nem fogok más terméket venni ebből a márkából, talán olyanoknak bejön akiknek nagyon száraz a bőre, nekem zsíros így a könnyű krémeket szeretem. Kár mert szép az üveges tégelye..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 18.

kismadár

2016. február 8.

Kb. semmi nem teljesül az ígértekből... egyáltalán nem lágy, sőt, nehéz, testes, zsíros krém. Fénylik tőle a bőröm és nagyjából 2 óra mire beszívja, de akkor sem tökéletesen. Sminkalapnak használhatatlan. Se nem lett friss, se nem lett sugárzó tőle a bőröm, ellenben használata után néhány óráig csillogok, mint a diszkógömb. A szaga förtelem, szabályosan büdös. Igazából elkenegetem, de semmit nem tesz az arcommal, nem vettem észre, hogy szépítené vagy hidratálná. 3 csillagot kap, mert rosszat nem okoz, és állatkísérlet mentes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

Munyi

2015. november 22.

Sem nem lágy, sem nem kellemes. Roppant zsíros, sűrű krém, mely nem szívódik be, csak fényesen, csillogóan ül az arcon. Sminkelni képtelenség rá, olyan, mintha disznózsírral kentek volna be. Az illata engem kifejezetten irritál. Egy arckrém legyen friss, tiszta, enyhe vagy balzsamosan púderes illatú, de ez tömény, valami ál-natúr illatot hivatott árasztani, de nekem már-már inkább vegyszerszagú. A leghasznavehetetlenebb arckrém, mellyel valaha találkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

melindagyulai

2015. november 3.

Nagyon száraz bőröm van, nekem nagyon bevált, eloszlatom a bőrömön, aztán még picit be is ütögetem. Legközelebb is meg fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 3.

Fenolia

2015. november 1.

Annak ellenére , hogy egy nehezebb krém nekem könnyen beszívódott és szépen tudtam sminkelni rá. Hidratáló hatásával elégedett voltam . Igazándiból semmi extra , szívesen elhasználtam , de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 1.

OCsilla

2015. szeptember 9.

Szerencsére csak egy utazó kiszerelésem volt. Annak ellenére, hogy elég testesnek érződik és nehezen szívódik be, 2 nap alatt pikkelyesre száradt a bőröm. Az illata először nagyon fura, később én is fahéjat érzek benne. Talán lábkrémként elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

Heli78

2015. június 28.

Pixiben kaptam egy utazó kiszerelést. Nekem nagyon nem jött be nem is tudom elhasználni mindet. Nekem nagyon belobban tőle a bőröm. Próbáltam csak éjszakára használni de akkor is reggelre rák vörös lett a képem tőle. Nagyon zsírosnak érzem és az illata is nagyon irritáló erős nem szívódik fel rendesen. Persze az én bőröm kipirosodásra hajlamos, akinek ilyen a bőre annak nagyon nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.

nemeth.anita

2013. augusztus 28.

Én először egy rakás mintát kaptam, amiből ennek a krémnek a konkrét termékcsaládjával voltam leginkább elégedett. Csakhogy nem számoltam azzal, hogy míg a minta 2-3 alkalomra elég felkenésével nem mindig jönnek ki a kellemetlen mellékhatások, úgy a rendszeres használatnál már igen. A bőröm alapvetően vízhiányos, hiába iszom rengeteget, illetve emellett a stresszes életmódtól kezd ráncosodni is. Ez a krém a ráncok és a vízhiány ellen is tökéletesen felvette a harcot, viszont mellékhatásként - napi használat mellett - nekem pattanásokat csinált. Illetve, azt vettem észre hogy kicsit fakítja a bőröm, ami nyáron szintén nem jött jól.. Kombinált bőrre, illetve pattanásképződésre hajlamos bőrre én nem javasolnám, finom ráncok, vízhiány esetén viszont tényleg nagyon hatásos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Phytantriol, Echinacea Angustifolia (Coneflower) Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Sorbitol h 1 1

Phytantriol h I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.