Annemarie Börlind

Ár:   7420 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 10.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kisimítja és felfrissíti a szem környékének érzékeny, finom, fokozottan igénybevett bőrét. Látványosan csökkenti a kialakult ráncokat.

eviszv

2018. október 17.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos két nap múlva mindkét szemem külső szemzugánál piros, érzékeny, felrakódásos duzzanat alakult ki. Azóta szebb, hogy nem használom, így biztos, hogy ez a krém okozta. Tőlem még az egy csillag is túl szép osztályzat.
Nem érzékeny a bőröm, és a szememnél még nem volt ilyen semmilyen krém után sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 17.

miri84

2017. november 8.

Remek az állaga, hamar beszívódik. Kellemes az illata, nem tolakodó. Egy kicsit csalódtam benne, mivel semmi változást nem fedeztem fel az arcomon, mióta használom, a ráncaim ugyanúgy látszódnak. Inkább csak kellemes érzés felkenni, megnyugtatja a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

fungiiiii

2016. május 18.

Én nagyon-nagyon szeretem az illatát, a hatása nem olyan wow- hatás, de halványítja a karikákat, friss, kisimult bőrt eredményez.
Viszont nekem könnyezik tőle a szemem, ezért nem nagyon használom, kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Viszont nekem könnyezik tőle a szemem, ezért nem nagyon használom, kár érte.

melindagyulai

2015. november 3.

Nagyon száraz a szemkörnyékem, hideg időben húzódik a bőröm. Ha nincs túl hideg, akkor elég szokott lenni a zsírossága. Azonban a téli hidegben, nem lesz elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 3.

manyicili

2012. április 11.

Nekem bevált, pedig nagyon érzékeny a bőröm és a szemem is. Nagyon finoman hidratál és jól beszívódik.Egyáltalán nem irritál. Azt ugyan kétlem, hogy ránctalanítana, de én általában eléggé szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban. Szemránckrémhez képest nagy kiszerelésben kapni (30ml) és csak egészen kevés kell belőle, úgyhogy jó sokáig kitart. Illata nem is nagyon van épp, hogy csak egy lehelletnyi ami szinte azonnal el is száll, az viszont finom és diszkrét.

horzso: lehet, hogy neked megromlott a krémed? Az natur kozmetikumoknál előfordulhat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 11.

horzso

2012. április 1.

Nekem sajnos irritálta a bőröm. Nincs problémám a naturkozmetikumok illatával, de ennek a szemránckrémnek valami egész fura büdös szaga van. Nem vettem észre, hogy csökkentené a ráncokat a szemem alatt. Őszintén szólva alig vártam, hogy elfogyjon.
Érzékeny bőrre nem ajánlanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 1.

Érzékeny bőrre nem ajánlanám.

Morci

2012. február 3.

Teljesen rákattantam mostanában erre a márkára, és minél több termékét próbálom ki, annál jobban odavagyok érte. Ez a szemránckrém egyszerűen remek. Sajnos kicsit kezd megereszkedni a felső szemhéjam, és eddig hiába kentem bármivel, nem akart javulni a helyzet. Ezt a krémet körülbelül három hete használom, és már látványos a hatása. Sőt, mintha a szem alatti karikáim is halványulnának. Gyorsan felszívódik, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 3.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Phytantriol
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol