Annemarie Börlind

Ár:   4950 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 12.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

24 órás hidratáltságot, gyengéden ápolást és intenzíven védelmet biztosít. Q10 koenzim E vitaminnal kombinálva természetes úton segít megelőzni a korai öregedést Biotermelésből származó növényi kivonatokat tartalmaz.

Melda

2020. február 24.

Könnyen bőrbe olvadó, jól kenhető krém, nem hagy ragacsos, zsíros érzetet maga után, egyedül az illatával nem vagyok kibékülve, ami egy natúr arckrémhez képest durván túlillatosított. Sajnos a Börlind termékek ára az utóbbi években nagyon megemelkedett, és a netes bioboltokban nehézkes a beszerzése, mindenhonnan kifuttatják a márkát. :( Aki esetleg tud megbízható beszerzési forrást, kérem írja meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 24.

NGT

2019. április 12.

Eljött az idő, hogy krémet használjak, akkor pedig már minőséget kerestem. Nem tobzódhat se glicerinben, se alkoholban, minél természetesebb legyen, és vízhiányos bőrre való. Végül ez lett a nyerő, a második tégelynél tartok. Más krémekkel összehasonlítva nagyon kellemesen könnyű az állaga, nem szárít és nem zsírosít, sminkelni is könnyű rá. Gyorsan felszívódik. Ár-érték arányban is jó, hasonlót vagy kevesebbet tudó krémek bőven ennél drágábbak szoktak lenni. Elégedett vagyok. Hogy a ráncokkal mit kezd, még nem tudom megmondani, pár év múlva talán...De vízhiányos bőrre jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

sorsi77

2018. szeptember 23.

Börlind hozza a minőséget és az eredményt, mint mindig. Illata diszkrét, semmi extra, de az állaga és összetevője jót tesz a bőrömnek. Kis kollagénszérummal kombinálom, azaz először a kollagén, utána viszem fel a Pura Softot.
Reggel-este használom, kb 2 hónapja, lassan újra kell rendeljem, kb 3500 Ft netes bioboltból, ár-érték arányban tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

HRenata

2016. május 10.

Pár éve használtam el belőle 2 vagy 3 tégelyt. A márka miatt vettem meg, és mert akkoriban kezdtem keresni a természetesebb összetevőkből készült kozmetikumokat. Nem nyűgözött le teljesen. Nem rossz krém, de semmi különös, számos hasonlót lehet találni. 24 órás hidratáltságot nem ad, szárazabb bőrre kevés lehet. Állaga kellemes és nekem gyorsan beszívódott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

bokihugi

2015. november 26.

A második tégely alján vagyok, és úton van hozzám a harmadik. 24 órás hidratáltságot ígér, amit még nem tudtam tesztelni, mivel a leghosszabb idő is 18 óra volt, és aztán jött az esti mosakodás. (: (de ez alatt az idő alatt nem éreztem, hogy húzódna a bőröm).
Sok hidratáló krémet próbáltam már ki, és vagy pattanásokat okoztak (szerencsémre ritkán vagyok pattanásos, még a nőnapokon se jelentkeznek), vagy nagyon eltömítették az egyébként is óriási pórusaimat és így még több mitesszereim lettek.
Vele ilyet nem tapasztalok. Nagyon könnyen felszívódik, és ugyan matt végeredmény nincs, de nincs zsíros krém érzet sem az arcbőrön. Nyáron csak éjszakára használtam, de így télen nappalra is ez a nyerő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 26.

Kalina

2014. március 29.

Több tégellyel is elhasználtam ebből a termékből, s elégedett vagyok vele. A 24 órás hidratáltságot erős túlzásnak tartom, de az extra vízhiányos bőrömet azért napi kétszeri kenéssel kordában tartja. Bőségesen kell belőle használni, s pár perc mire beszívódik, de azt követően szépen lehet rá sminkelni is. Nappalra és éjszakára is ezt használom. Fényvédőt nem tartalmaz, de én nem bánom, mivel erre szoktam felvinni a Börlind vagy az UNE alapozót vagy BB krémet, s azok tartalmaznak. Az illata kifejezetten kellemes. Kár, hogy pumpás kiszerelésben még nem kapható. Ár-érték arányban abszolút megfelelő!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

Cremorne

2013. október 18.

Én már második tégellyel használom, nagyon szeretem. Nekem ez a csúcskrémem, már ami a natúrkozmetikumokat illeti. Nem vagyok egy mai darab, de mindig is vigyáztam a bőrömre, nagyobb ráncaim még nincsenek. Használok Weledát, régen próbáltam a Hauschkát, de valahogy nekem ez jött be eddig a legjobban. A hozzá illő szemránckrém is nagyon jó, könnyű, az illata is ehhez hasonló - érdekesen nem tipikus natúrkrémes, hanem kellemes. Sajnos fényvédő nincs benne, ezért nyáron éjszakára, ősztől reggel-este használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 18.

natasa

2013. április 6.

A krém összetevői viszonylag jók.
Az illata először elég fura volt, erős krémillat, valóban "niveás". A gyógynövény illatú krémek után fura volt, de már szeretem.
Az állaga nagyon kellemes, finom lágy krém. Kevés kell belőle, a bőröm egyből beszívja. Nem zsíros, nem ragad.
A hatása eleinte nagyon tetszett. De hosszabb távon szerintem semmi extra. Nem is hidratál annyira, amennyire elvárnám. A 24 órás hidratálást túlzásnak gondolom... Nem fogyott még el, de nem biztos, hogy elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 6.

A krém összetevői viszonylag jók.

szgyvr

2012. július 29.

Nagyon kellemes könnyű krém, nem hagy zsíros érzetet. Az illata kellemes, bár kicsit "niveás". Éjszakai krémnek használtam. Mikor megvettem, pár napi használat után azt mondtam semmi különös. Most hogy elfogyott a tégely, kénytelen vagyok elismerni, hogy nagyon jó. A bőröm csodás lett tőle, sehol egy pattanás, a homlok ráncaim és a szemem alatti ráncok pedig szinte eltűntek. Most ugyan egy pénztárcabarátabb márkát vettem, de tudom hogy ha ez elfogy vissza fogok térni hozzá. 35 év felettieknek kifejezetten ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Phytantriol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Ez az anyag egy cukorészter, emoillent, bőrápoló, emulgeáló hatású felüleletaktív anyag. Élelmiszeripari adalékanyagként is használható. Mivel kozmetikai felhasználása nem túl régi keletű, ezért viszonylag kevés információ érhető el róla a neten. Mindenesetre természetes molekulák természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett, tehát "naturkozmetikában" használható vegyület.

Phytantriol h I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0