Annemarie Börlind

Ár:   4680 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2012. január 12.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szemkörnyék ápolásáról és védelméről gondoskodik a Q10 koenzim és az A vitamin, a bőr feszességének megtartásával és a korai ráncok kialakulása elleni intenzív védelemmel.

Stimulálja a bőr energia anyagcseréjét és a természetes hidratáció helyreállításával növeli a bőr nedvességtartalmát, simaságát, puhaságát.

Ziza

2018. augusztus 17.

Egy ideje szemeztem vele, itteni pozitív vélemények alapján meg is vettem, de eléggé csalódás lett a vége. Nincsenek mély ráncaim, illetve eléggé száraz a szemkörnyékem, de ez kb. semmit sem csinál. Számomra kevés a hidratálása, önmagában nem elég, mert ápolatlannak néz ki a szemkörnyékem, ránctalanító hatását egyáltalán nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

petimetra

2018. május 21.

nekem nagyon bejön, szuper apolo krem a szem ala, kisimitja a pici rancokat, lehozza a szem környeki puffadast. az ara teljesen jo ahhoz kepest, amit nyujt. mivel naturkozmetikum, ezert 6 honap alatt ajanlott elhasznalni, nekem ehhez azonban napi 2x kell kenni belöle

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

claudia.nyilas

2014. július 9.

Sokkal jobban bevált nekem, mint a 10 ezer forint felett kezdődő szemkörnyékápolók. Könnyen beszívódó krém, és én ezt a fajta tubusos, csőrös kiszerelést jobban szeretem higiénia szempontból is. Bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

NGT

2014. április 21.

Szokásos kiindulópont: még megfizethető, ámde hatékony, és glicerint a lehető legkisebb mértékben tartalmazó, ideális esetben bio beütésű szemránckrémet, vagy a ráncok megelőzésére szolgáló krémet kerestem.
A reggeli hajmosás után kenem fel, amikor a törölköző még a fejemen van. Arckrémet nem használok, ezt viszont már jó ideje, nem az első tubusnál tartok.
Hamar beszívódik, nagyon jól kenhető állaga van, ami azért fontos, mert az erős krémezéssel, dörzsölő mozdulatokkal az ember éppenhogy ráncokat hoz létre, nem pedig megszünteti őket. Itt ilyen mozdulatokra nincs szükség. Mivel felbontás után a természetes összetevők miatt 6 hónapig áll el a termék, fontos, hogy a napi rutin részét képezze és fogyjon is el, mert utána tényleg megromlik!
A hatékonysága hosszabb távon derül majd ki, de azt segítségképpen elárulom, hogy 32 éves vagyok és 23-24-nek szoktak nézni :) Szerintem ez elég sokat elárul. És még egy javaslatom mindenkinek: minimum 8 óra alvás minden nap, semmi egyéb csodaszerre nincs szükség! Én ezt 16 éves korom óta tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 21.

dobolank

2013. november 8.

bár nincsenek klasszikus mély szemráncaim, amik vannak, azokon nem vettem észre különösebb ráncsimító hatást.
a szemkörnyéket szépen ápolja, jók az összetevői és nem utolsósorban féláron vettem... nem tudom, megvenném-e teljes áron, mert egyelőre nem látom, mivel tud többet, mint egy szemkörnyékre kent jó és könnyű arckrém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 8.

Cremorne

2013. október 18.

Szeretem, nagyon szépen kiegészíti az arckrém párját - ott már áradoztam róla. Ebből is a második tubusnál járok és valószínűleg kitartok mellette, mert még nem találtam természetes kozmetikumból jobbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 18.

senskin

2013. augusztus 8.

Douglasban vettem, teljesen próbaszerűen. Esténként használom főleg. Nagyon szépen kisimítja a szemkörnyéki bőrt. Egyelőre marad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0