Annemarie Börlind

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tenovicei, Módosítva: 2011. szeptember 12.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Aktívan küzd a pattanások és mitesszerek ellen. Hidratáló éjszakai krém és bársonyos mattságot biztosító nappali krém egyben.
Biotermelésből származó növényi kivonatokat tartalmaz. Hatékonyságát és bőrrel való összeférhetőségét dermatológiai tesztek szavatolják.

Kiszerelés: 75 ml

Bettiiyy

2019. július 15.

Többször is neki-neki kezdtem, de talán tartósabban akkor használtam, amikor kezdtem össze-összeállítgatni az arcápolási rutinomat, és vártam a rendeléseimet, mert még alig volt valami konkrét termékem otthon, ami kifejezetten az én arcbőrömnek hatásos. Úgyhogy mindent akkoriban magamra kentem, amit otthon találtam, és aminek a leírása szimpatikus volt.
Mivel előtte jóformán semmi sem csináltam a bőrömmel - csak ha sminkeltem, okosan lemostam, mert azt tudtam, ha abban alszok, öregít-, így minden látszólag jót tett a bőrömmel, ami hidratálta picit azt. Mindenesetre abban a két-három hétben, míg ezt használtam többször is tapasztaltam, hogy csípte a bőrömet, főleg az orca részen. Előfordult, hogy vörös, égő foltok jelentek meg az arcomon, amik később lehámlottak.
Aztán ahogy megérkeztek a rendeléseim, az első dolgom az volt, hogy látványosan kihajítottam a szemetesbe.
A mostani tudásommal már biztosan rá sem néznék erre a krémre. De ha mégis, az INCI elolvasása után messziről elkerülném. Pattanásos bőrre ezek az összetevők az egyik legrosszabb dolgok, amiket magunkra kenhetünk.
Meneküljetek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

Meneküljetek.

sailorluna

2018. augusztus 15.

könnyed állaga van, jól felszívódik, és jól hidratál, de már egy hét használat után tele lettem pattanásokkal. később, amikor már képben voltam az inci elemzéssel, rájöttem, hogy több komedogén anyagot, ráadásul alkoholt is tartalmaz. teljesen felesleges benne az illatanyag, mert így sincs jó illata. problémás bőrre ne kenjétek. hidratál, sokáig elég, viszont pattanásosít, és még drága is. vannak benne jó összetevők, és rosszak is. a szemkörnyékemre elhasználtam, oda bevált, nem irritált. a jó hidratáló képessége miatt 2 csillag, amúgy csalódás ez a krém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

kék lány

2015. január 11.

Én is problémás bőrre vettem, és ahhoz képest, hogy kifejezetten arra találták ki, nagyon zsíros! Csak úgy fénylik tőle a bőröm, legalábbis a homlokom. Vannak mitesszerjeim, de nem tudom, ettől a krémtől-e, mert nekem eddig mindig voltak, és félek, hogy mindig is lesznek. Nem sok, de van, és újra meg újra előjönnek hol itt, hol ott. Egy biztos: ez a krém nem segít eltüntetni őket. Szerintem nem drága, mert 4000 Ft-ért veszem a 75 ml-set, és fél évi elég. Az azért nagyon jó. Igaz, én csak reggel használom, de + esti használattal akkor is számolhatunk 3 hónapot, ami szintén nagyon jó. Az álomkrémem 6400 Ft/30 ml, és másfél havonta kell(ene) megvennem, na, az drága. Szóval ezt a Börlind krémet valahogy olyan semmilyennek mondanám, arra, amire kitalálták, nem jó, viszont valószínűleg nem is árt. De szerintem ezt ilyen alsókategóriás krémnek szánhatták: az összes többi Börlind krém min. 8-10.000 Ft/50 ml, de vannak drágábbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 11.

martini11

2014. június 15.

A felszívódása egész jó és a felszívódása is. Az egyik legjobb állagú krém, de a jó hatásairól már nem tudok ennyi jót írni. A pórusok tágak maradtak és az a kevés pattanásom is megmaradt, ami szokott jelentkezni. A semmihez meg egész drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

laeriel

2013. július 28.

ah gyerekek, én ezzel nagyon ráfáztam. amellett, hogy drága, és egy kozmetikus ajánlgatta félgőzzel, merthogy zsíros a bőröm, és ez elvileg arra jó - hát sajnos nem, nekem legalábbis. borzasztó módon zsírosított, akár reggel, akár este alkalmaztam. nem vált be, nem lélegzett a bőröm alatta egyáltalán. el is ajándékoztam egy nagyon száraz bőrű barátnőmnek, majd update-elek, ha mondott valamit róla.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

miomio

2013. április 27.

Mintát találtam még régebbről. Nem tudom, hogy lejárt-e már a szavatossága, vagy mi lehetett a probléma, de sajnos nekem nem jött be. Hiába csak egy vékony réteggel kentem be a bőröm, nem szívódott fel teljesen. Én ezt egy nehezebb krémnek ítélem meg a hidegebb időszakokra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

lizard

2012. november 15.

Kellemesen könnyű krém, nyáron jól esett használni, elég jól hidratál, látványosan nem lett szebb a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 15.

Maryam

2012. november 3.

Kedves Krisz78!
Én szívesen megvenném az eladó krémedet, nekem nagyon bevált!
(írj, kérlek: arhivalo@freemail.hu)
Most fogyott el az első flakon és gyönyörű lett tőle a bőröm.Mivel nekem száraz de problémás arcbőröm van így ez a krém nagyon sokat segített mert megfelelően ápol és a korábbi aktív pattanások helyett most csak az apró mitesszerek maradtak.El sem hiszem, hogy végre valami jó illatú és hatásos is egyben.A tonikkal együtt használom és azon kívül semmi mást nem kenek az arcomra, mert kíváncsi voltam, hogy milyen hatást érek el csak ezzel az egy termékcsaláddal.A végeredmény pedig nagyon pozitív.Már a gyógyszeres kezelésben gondolkoztam korábban, de most úgy tűnik, hogy nem lesz rá szükségem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

Kedves Krisz78!
Én szívesen megvenném az eladó krémedet, nekem nagyon bevált!
(írj, kérlek: arhivalo@freemail.hu)

seatib

2012. október 12.

Az én aknés bőrömre eddig ez a legjobb krém! Vichy Normadermről váltottam erre, és nem bántam meg, mert 100x jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 12.

karli

Korcsoport: < 18
2012. július 17.

Nimrod, én is így jártam ezzel a krémmel, nekem is nagy bazi gyulladt pattik jöttek ki a homlokomon, amikkel semmit nem tudtam kezdeni. Nagyon vegyes érzéseim vannak ezzel a krémmel kapcsolatban, mert egy nagyon könnyű, jó kis hidratáló, ami néha úgy tűnt nagyon is jó a pattanásokra, viszont néha olyanok jöttek elő /hogy ettől-e?/ ami ezelőtt rajtam soha sem volt. Majdnem elhasználtam egy tubussal belőle, nemrég visszatértem egy régi krémemhez ami sajnos nem natur, de bazi jó a miteszerekre és pattikra egyaránt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2012. július 17.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Bisabolol, Stearyl Glycyrrhetinate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0