Annemarie Börlind

Ár:   4860 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 14.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Fényvédők

A 30-as faktorú fényvédő krém magas szintű védelmet nyújt a napsugarakkal szemben, ugyanakkor természetes ápolást biztosít a bőr számára. Ideális gyermekek számára, mivel nekik különösen érzékeny bőrük van, mely extra védelmet kíván. Az optimális UVA/UVB filter professzionális védelmet jelent a káros UV sugarakkal szemben. Természetes alapanyagok felhasználásával. A hatékonyság és a bőr kompatibilitás bőrgyógyászatilag tesztelve. Nem tartalmaz parabeneket, szilikonokat, PEG-t, szintetikus színezéket, állati eredetű anyagokat.

Amyra

2018. augusztus 13.

Több éve használom a Börlind naptejeket (30-as és 20-as faktort is), nagyon szeretem őket. Valóban védenek a napégéstől (természetesen ehhez az is szükséges, hogy ésszel napozzon az ember!), és jó érzés, hogy tudom: olyan összetevőket tartalmaz, amelyek a bőrömhöz is kíméletesek. Természetesen ezt meg is kell fizetni, de a bőröm egészsége ér ennyit. Az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

gigi

2016. július 26.

Nagyon jól véd ez a fényvédő! Tényleg vízálló, mert nem olvad le a vízben sem. Így nem kell azon aggódni, hogy ugyan lejárt-e már az a 2-3 óra amikor őjra kéne kenni. Az állaga kicsit sűrű és elsőre úgy tűnik, hogy nem akar beszívódni, de aztán szépen alábbhagy a csillogó réteg. Nem szívódik be maradéktalanul ugyan, de vállalható a réteg utána. Fehér ruhában ne próbálkozzunk vele, ugyanis van benne sárga pigment, ami megfogja és nekem ki sem jött utána. Szuper plusz pont, hogy a legmodernebb fényvédőket tartalmazza. Nagyon jól hidratál is, ha valaki ezt is keresné egy fényvédőben. Ha az állaga egy hangyányit könnyedebb lenne, akkor biztosan örök barátságot kötnénk. De aki egy igazán megbízható fényvédőt keres, annak nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

Ildie

2015. június 6.

A Corvin Müllerben kentem be magam vele, jó alaposan. Nem szertek így ingyen használni dolgokat, de nagyon jól tettem, hogy nem vettem meg. Az egyik vállamra a 30as a másikra a 40es ment. Jöttem mentem a városban, nem fetrengtem a Balaton partján, és teljesen konkrétan 3 órával később vörös volt az egész vállam, mind a kettő, de a 30as leginkább. Nem tudom, milyen sűrűn kell ezt kenni, de ez így elég gáz. Azt azért hozzáteszem, hogy hófehér vagyok, voltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

eddina

2012. október 27.

Idén nyáron ezt használtam a lányom bőrére - az arcára is - semmi panaszt nem okozott az érzékeny, ekcémára hajlamos bőrének. Az illatát nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 27.

Cheebie

2012. június 13.

A gyerekemnél használom, eddig semmi panaszom nem volt vele. Könnyű az állaga, könnyű kenni, sajnos a ruhán foltot hagyott. Jó az illata, és a kislányom sem szólt, hogy csípné, bár ahogy látom a többi hasonló krém hozzászólását, lehet, hogy az arcát mással fogom kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Dicaprylyl Carbonate, Caprylic / Capric Triglyceride, Ethylhexyl Stearate, Tribehenin, Panthenol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Hydrogenated Castor Oil, Glyceryl Caprylate, Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Oil, Lecithin, Viola Tricolor Extract, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Sorbitan Oleate, Hydrogenated Castor Oil, Glyceryl Caprylate, Lecithin
Fényvédők: Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Sorbitan Oleate, Benzyl Alcohol, Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract, Linalool, Limonene, Ascorbyl Palmitate, Benzyl Salicylate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol

Sorbitol h 1 1

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0