Annemarie Börlind

Ár:   3720 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Josie, az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2011. október 28.

Lelőhely:   Douglas, Müller

gelus

2013. december 17.

Nemrég kezdetem el használni, de nagyon megszerettem. Szerintem Ő lesz az igazi.
A kefe szuper, illata finom, és már az első felkenéskor gyönyörű feketék a hosszú pilláim, ráadásul reggeltől estig fennmarad és egyáltalán nem kenődik el. Kipróbáltam két áthúzással, úgy már gyönyörű vastag és drámai a hatás. De a hétköznapokra bőven elegendő az egy áthúzás. Abszolút megérdemli az 5*-ot. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 17.

natasa

2013. szeptember 17.

Végül neten rendeltem meg. Nekem nagyon tetszik. Én nem szeretem az erős, színpadi sminket, szóval nem is vártam extrém eredményt. Szépen megfesti a szempillát. Kábé olyan, mint amikor régen kozmetikus festette tartóssal.
Nekem egész nap a helyén marad, nem pereg, nincs panda-hatás sem.
Az illata valóban nem a legjobb, de kibírható, és hamar el is illan.
A keféje is pont megfelelő méretű, könnyű vele bánni.
Ára jó, összetevői szintén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Nekem egész nap a helyén marad, nem pereg, nincs panda-hatás sem.
Az illata valóban nem a legjobb, de kibírható, és hamar el is illan.
A keféje is pont megfelelő méretű, könnyű vele bánni.
Ára jó, összetevői szintén.

eralina

2013. április 18.

Hibátlan spirál!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 18.

Hibátlan spirál!

Amea

2012. október 27.

Az elsö igazi csalódásom, és furcsa, de az elsö spirál, ami irritálja a szememet. Felkenve szinte láthatatlan, ennyire azért nem kellene 'natúr'kozmetikumnak lennie. Lemosóval együtt vettem meg, amit talán még elhasználok, de a spiráltól rövid úton megszabadultam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 27.

Morci

2012. január 24.

Elsőre én is kicsit elkeseredtem, mert nem nagyon látszott a hatása, és kicsit el is kenődött néhány óra elteltével. De utána kipróbáltam két rétegben felkenve, és úgy tűnik, ez volt a megoldás. Így már szép hosszú pillákat varázsol, és nem is maszatolódik el. Ráadásul nem irritálja az érzékeny szememet, ami nálam fontos szempont. Az tény, hogy például egy Max Factor spirállal drámaibb hatást tudtam elérni, mint ezzel a termékkel, de ettől nem gyullad be a szemem, és dörzsölés nélkül is könnyen le tudom mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 24.

Josie

2011. október 17.

Már néhány hónapja megvan, még Ausztriában vettem. Igazság szerint nem lenne rossz spirál, de nekem felkenés után alig látszik. Olyan, mintha ki sem lennének spirálozva a szempilláim. Elhasználni csak úgy tudom, hogy egy másik spirál után áthúzom még a pilláimat vele. Na meg az összetevőit már nem tudom, mert kidobtam a papírdobozát, de valami iszonyat fura szagú benne. Kár érte.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 17.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate