Anno 1987

Ár:   449 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: fruzsyca, az összetevőket feltöltötte: wolf.flora, Módosítva: 2015. április 21.

Kategória:   Testápolás

Zúzódások, vérömlenyek, véraláfutások okozta kellemetlen bőrtünetek ápolására.

blackrose

2019. január 1.

A kèk-zöld foltjaimra tökèletesek, gyakran beütöm a kezem vagy a lábam valamibe, ès hamar meglátszik. Ezzel szoktam kezelni. Az illatát megszoktam, a hatása a krèmnek szintèn nagyon jó. A kis lila foltok ès zúzódások szebben gyógyulnak. Mindig van itthon. Èn százforintos boltokban szoktam megvenni, ott mindig van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 1.

BD78

2015. december 9.

Kisfiam a múltkor lefejelte a könyvespolcot az oviban, így egy csinos lila púppal jött haza. Kipróbáltuk, és másnapra már nem volt akkora nagy a púp. Napok alatt a lilaságot is szépen eltüntette. Kár, hogy eddig csak diszkontokban találkoztam vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 9.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract