Anno 1987

Ár:   449 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fruzsyca, Módosítva: 2015. április 10.

Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny, gyulladásra hajlamos, könnyen kipirosodó bőr mindennapos ápolására.

blackrose

2019. január 1.

A márkától több krèmet is tartunk itthon. Èn kifejezetten sebekre használom, vagy a cicám által okozott karmolásokra, így jobban gyógyul a bőröm. Az illata kellemes, az ára is rendben van. Semmi különbsèg nincs a drágább társaival szemben sem, maximum az ára :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 1.

meridaa

2016. október 9.

Hidegebb időben száraz bőrre szerintem nagyon jó, és valóban többszöri kenegetés után leveszi a pirosságot. Bár van egy másik körömvirágos termék, ami nekem ennél is jobban bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

boni04

2015. május 13.

A párom hozta nekem, amikor beteg voltam, hát elsőre nem mondom, elhúztam a számat, hogy ne mááár. Az első, ami furcsa volt, az illata, ami jó sokáig érződik használat után. Tudtam, hogy éreztem már valahol, de persze nem jöttem rá. Maga a krém viszonylag tartalmas, az extra száraz bőrömre meglepően jó. Hamar beszívódik, jól hidrál, nyugtat. Az összetevői sem annyira rosszak, mint ahogy gondoltam, és be kell valljam, már félig el is használtam.
Aztán nemrég a kozmetikusnál ültem, és egyszercsak megéreztem az illatát! Hahaha. Várom, mások mit mondanak rá, nekem bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract