Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: swarley, Módosítva: 2011. december 8.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Feszesítő kézkrém.

toth.ildi

2014. január 11.

Ugyanolyan hatást éreztem mint a másik kettőnél, az illata egy picit talán finomabb volt, jó ideje már nem látom a boltok polcán, ha látnám újra megvenném, mert szeretem váltogatva használni a kézkrémeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 11.

unicole

2013. január 19.

A nagy reményeim ellenére nagyon nem jött be:( Az illata jó volt, de a kezemmel semmit sem csinált, de bio, így kap hármat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 19.

Letti

2012. augusztus 16.

Nagyon szerettem a finom gyümölcsös illatát. A hidratáló hatása erős közepes. Kár, hogy már nem gyártják. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

fata morgana

2012. április 22.

Imádtam. Ezt volt a kedvencem.
Rengeteg kézkrémet kipróbáltam, de csak ez segített a bőrömön. Örülnék neki, ha még valahol meglehetne vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 22.

Imádtam. Ezt volt a kedvencem.

Cerise

2012. március 9.

Nagyon jó az illata. Állaga először ragacsos és zsíros is, de gyorsan felszívódik, és nagyon jól ápol. Télre tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 9.

szueszti

2011. október 18.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be.Nagyon ragacsos, nem valami jó hidratáló és nem tetszik az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 18.

csakjulcsi

2011. szeptember 9.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Borzasztóan olcsó, gyorsan beszívódik és én személy szerint az illatát is szeretem. Aki nem szereti az erős áfonyaillatot, annak nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 9.

Rony

2011. augusztus 4.

Áfonyalekvár illata van (szerintem), amit imádok. Nekem hamar beszívódott és hidratálta is a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 4.

GeoNautic

2011. augusztus 1.

Hát nem volt nagy szerelem! Nekem is ragacsos, kellemetlen illatú, de legalább megtanultam a segítségével, hogy mielőtt áttérnék egy új kézkrémre, kipróbálom a kézfejemen, sétálok egy kört a boltban, ismerkedünk, aztán ha meggyőzött, jöhet. Ez az áfonyás verzió nekem sajnos nem volt nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 1.

naiva

2011. június 27.

Nekem nagyon tetszik az illata és egyáltalán nem érzem ragacsosnak a kezem használat után.
Kicsi mérete miatt csak bedobom a táskámba és a nap folyamán bármikor tudom használni.
Az igazán száraz kézre illetve a téli hónapokra inkább a shea vaj és növényi olaj/olajok elegyét ajánlom, azt viszont éjszakára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Oxycoccus Palustris Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol