AOK

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2013. április 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Tengeri ásványokkal és algakivonattal.

ivy18

2013. július 20.

SOS kellett egy zselés arclemosó, így mindenféle utánajárás nélkül ezt kaptam le a polcról, mivel le volt értékelve 700 Ft-ra. Na jó, azért kicsit tanulmányoztam a leírást. Igazából már azzal megvettek, hogy ilyen tengeri dolgok vannak benne, mert imádom az ilyen termékeket. Elvileg 30 év felettieknek ajánlott, de gondoltam így legalább nem lesz olyan szárító hatású, mint az én korosztályomnak szánt lemosók. És valóban jól működik. Egy picit még így is húzódik a bőröm, de közben mégis selymes a tapintása. Így nyáron szerintem nagyon jó. A 700 Ft-ot simán megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 20.

jibjab

2013. április 1.

Elég puha marad utána a bőröm és nem szárítja túlságosan, bár télre azért kevésbé jó, mint nyárra és én inkább kombinált bőrre javasolnám. Bár kifejezetten 30 felettieknek van problémás bőrre a kevésbé problémás bőrűeknek szerintem sok lehet a szárítás. A legfőbb bajom az vele, hogy mintha egy réteg ott maradna az arcomon a vízzel való lemosás után, pedig alaposan leöblítem. Nem habzik nagyon és gyorsan fogy. A sminket nem távolítja el 100%-osan, előtte krémmel, vagy kendővel szoktam letörölni a nagyját és utána jön ez a vizes lemosás, de ha tonikkal áttörlöm az arcom még akkor is marad néha smink a vattán. Nem rossz, de nem is olyan kiváló termék, hogy újra vegyem. Ebben az árban (ha jól emlékszem 1500 Ft körül volt a Müllerben) találok jobbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 1.

Hidratálók: Sodium Lactate, Glycerin, Sodium PCA, Sorbitol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Az erdeifenyő kérgének a kivonata. A CosIng hivatalos besorolás szerint illatanyag és tonizáló összetevő. Feketeribizli levél kivonattal kombinálva Epica márkanéven ismert hatóanyag komplexet alkot, mely - az Epica gyártója szerint - anti-aging és depigmentáló összetevő.

A méhpempő antibakteriális és a bőr faggyútermelését kiegyensúlyozó hatóanyaga, ma már mesterségesen állítják elő Acnacidol néven. Gyakran 1,10-Decanediol-lal és Sebacic Acid-dal együtt alkalmazzák.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!