AOK

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2013. július 19.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Antibakteriális tulajdonságú púder, mely friss és tiszta hatásúvá varázsolja a bőrt. Szalicilsavat tartalmaz. Csökkenti a pattanások és mitesszerek kialakulását és egyenletessé teszi a bőrfelszínt. Megbízhatóan kíméletes a bőrhöz. Felszívja a felesleges faggyút, de nem szárítja a bőrt. Antibakteriális hatású összetevőinek köszönhetően a pattanások és miteszerek okát szünteti meg, illetve megelőzi az újraképződésüket. Nem tömíti el a pórusokat.

hivettivy

2017. április 3.

Nekem nagyon bevált, lemattítja az arcom és jól elfedi a pattanásokat. A színe nekem nagyon jó. Agyagos ,,föld" szaga van, de nem erős. Könnyen eltörik, az igaz, újra kellett venni mert leejtettem és eltörött

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

kisizé

2016. december 9.

nem vagyok egy sápadt/fehér bőrű lány, de rákvörös tőle a fejem :( emiatt sajnos nem igazán tudom használni... néha felrakom amikor egyedül vagyok itthon pár órát, de a zsíros bőrömön nem segít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 9.

meridaa

2016. november 15.

Leárazva vettem meg, jó kis púdernek bizonyult, a picit fénylő BB krémem fölé használva tartós és természetes lett az eredmény.
Nyáron szuper volt, de a szín lehetne világosabb, mert most, hogy még szolizni sem járok, túlzottan sötét az én bőrszínemhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

bodri95

2015. november 26.

Egész jó kis púder,bár nekem kicsit sötétebb,mint a bőröm..de ez nem feltűnő. Nem vagyok benne biztos,hogy újra veszem feltétlenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 26.

carriebradshaw

2015. április 29.

Nekem bevált, T vonalra kenve (ott nagyon zsíros a bőröm) és egész jól tartott a nap során - így emlékszem, de 2 hónapja leejtettem és eltört benne a púder :((( Azóta nem használtam, mert így nagyon porol, de majd előveszem újra, megpróbálom hasznosítani, mert tényleg jó volt :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

Krisz78

2015. február 4.

Bár nem az én korcsoportomnak való, nagyon szeretem ezt a púder.Pont passzol a téli színemhez és rendkívül jól mattít.Az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 4.

jibjab

2013. július 10.

Most vettem Müllerben 1590Ft-ért 7 gramm púder. Könnyű kis rózsaszín műanyag tokban van tükörrel és pamaccsal.Jól záródik. Az illata nem a kedvencem, de nem is kellemetlen. Bár a német honlapon 14 éves kortól ajánlják és meg már jócskán elmúltam 14, de valahogy nagy bizalmam van az AOK termékekhez és ez a kis rózsaszín kiszerelésnek nem tudtam ellenállni. Púdert főleg nyáron használok az orromra és a homlokomra. Pont ezeken a helyeken mitesszeres és zsíros a bőröm, remélem, hogy ettől nem lesz az. Csodát nem várok tőle, de azt igen, hogy a nagy melegben ne olvadjon le rólam a smink a t-vonalban és ne legyenek apró kis gennyes pattik a mitesszerekből az orromon és a homlokomon. Egy színben volt: natur megjelöléssel. Világos szín, de jól belesimul a bőrbe. Kellemes a használata, nem porzik túlságosan. A hatásáról majd jövök updatelni, mert 1 kipróbálás után még nem akarok következtetéseket levonni. Egyelőre 4 csillag a használatért és az eredményért, de 2-3 hét múlva megírom, hogy valóban nem okoz-e pattanásokat és az is, hogy mennyire bírja a meleget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

A méhpempő antibakteriális és a bőr faggyútermelését kiegyensúlyozó hatóanyaga, ma már mesterségesen állítják elő Acnacidol néven. Gyakran 1,10-Decanediol-lal és Sebacic Acid-dal együtt alkalmazzák.