AOK

Ár:   €5,79   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2013. április 12.

Ár:   €5,79
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tea és ginzeng kivonattal. A bőr még a tinédzserkor végén is a bőrproblémákra és igényli a nedvességet. Az egymáshoz igazított Aok Pur Balance termékek rendszeres használata különösen megbízhatóan ugyanakkor kíméletesen csökkenti a pattanásokat és a mitesszereket, nedvességgel látja el a bőrt. Az Aok Pur Balance tengeri homok arcradír különösen alapos, intenzív tisztítást biztosít 20 éves kortól.

A finom tengeri homokszemcsék eltüntetik az elhalt hámsejteket és kitisztítják a pórusokat. Rendszeres használatával csökkenti a pattanásokat és mitesszereket valamint megelőzi újabbak kialakulását. Finomítja és mattítja a bőrt. Támogatja a bőr vízháztartását.

Kiszerelés: 100 ml

sipocsi

2019. október 16.

Nagyon jól radíroz, zsíros bőrömre jó hatással van. Sima lesz és sokáig matt marad az arcom, az ára nem vészes. Sokáig keresgéltem, ennél maradok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

kisizé

2018. május 9.

A homokszemek jól radíroznak, erősen (ha valaki ezt nem szereti, annak azért nem ajánlom), tényleg alaposan megtisztítja a bőrt. A szaga nem valami jó (de nem marad meg sokáig szerencsére, lemosás után már nem érezni), a csaparós kupak sem túl praktikus, továbbá a zsíros bőrömön sem igazán segített ezek miatt -1*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

eperturmix

2018. március 27.

Valahogy többet vártam,a lecsavarós kupak bosszantó,a szemcsék túl kicsik,és kevés,jobban szeretem az érdesebb,sűrűbb radírokat.Biztos tisztít valamennyit,de a barackos baleást hatékonyabbnak érzem.Páran írták,hogy az illata kellemes..hát nem tudom,az enyém nagyon halványan érződik,de mint valami poshadt,békanyálas tó szag - natúrnak natúr,de semmiképp nem kellemes.Elhasználom,de az olcsóbb néha jobb elvén visszatérek a baleáshoz.

Utólag elnézve az enyémen tengerparti kép van elöl,és ginzenget nem ír hogy lenne benne,a többi stimmel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

edovargaa

2017. augusztus 22.

Nekem nagyon bejön ez a kis bőrradír, szerintem a 990Ft sem volt sok érte, jól teszi a dolgát az én nagyon zsíros bőrömön is, biztosan újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

tamariska

Korcsoport: >54
2017. január 30.

Ti hogy használjátok? Olyan nehéz lemosni...egy csomó ideig síkos még a bőrömön....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. január 30.

Babooca

2016. november 13.

Az illata nem túl kellemes, az állaga habos, a szemcsék jól radíroznak, már néha fáj is. Legjobban a DM-s arcradírra hasonlít ( Balea Creme Peeling). Évekig használtam, de nagyon felment az ára. A családban még mindig ez a kedvenc, pedig szerintem a DM-s jobban megéri és semmivel sem tud kevesebbet. Az ára miatt 4 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

m_maya

2016. június 13.

Eddig ez a legjobb arcradírom. Valóban érzem, hogy teljesen leradírozza a bőrömet, mely utána újjászületik és sokáig bársonyos és sima marad. Illata, állaga, használhatósága, kiszerelése - mind jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 13.

Dorika007

2016. április 25.

Tökéletesen radíroz, az illata kellemes, használat után jó puha a bőröm hosszú ideig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Zsanett1984

2015. október 27.

Érzékeny és zsíros rozáceás a bőröm. Hetente egyszer radírozom vele, és nagyon szépen eltávolítja a szennyeződéseket és sokáig sima, puha a bőröm. Nagyon sokáig elég mert elég tömény. 1 éve használom, és imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

cicababa

Korcsoport: >54
2015. augusztus 11.

Nem szoktam AOK cuccokat venni, mert azt gondoltam, hogy zsírosabb, problémás bőrű fiataloknak valók (és ehhez én már túl öreg vagyok). Arcradírt keresve, hirtelen felindulásból mégis betettem a kosaramba, otthon mindjárt ki is próbáltam. Nagyon jó! Elegendő szemcse van benne, ráadásul nem műanyag, hanem homok, amivel nem szennyezzük el a vizeinket. Az ára teljesen rendben, különösen ahhoz képest, mennyire jó termék.
Jól radíroz, nem szárít, legalább is ebben a melegben, az izzadt bőrömet kellemesen tisztítja. Sokkal drágább radírokkal teljenes egyenértékű.
Más AOK termékeket is ki fogok próbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Más AOK termékeket is ki fogok próbálni.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Sorbitol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol, Butylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Nem szabályos INCI név. Jelentése: tengeri homok.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A réti legyezőfű kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Paula Begoun nagyon jó összetevőnek tartja, mivel szalicilsav-származékainak köszönhetően kiváló gyulladásgátló hatással rendelkezik. Cseranyagai elősegítik az összehúzódást és a sebgyógyulást.