AOK

Ár:   €5,79   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2013. április 12.

Ár:   €5,79
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tea és ginzeng kivonattal. A bőr még a tinédzserkor végén is a bőrproblémákra és igényli a nedvességet. Az egymáshoz igazított Aok Pur Balance termékek rendszeres használata különösen megbízhatóan ugyanakkor kíméletesen csökkenti a pattanásokat és a mitesszereket, nedvességgel látja el a bőrt. Az Aok Pur Balance tengeri homok arcradír különösen alapos, intenzív tisztítást biztosít 20 éves kortól.

A finom tengeri homokszemcsék eltüntetik az elhalt hámsejteket és kitisztítják a pórusokat. Rendszeres használatával csökkenti a pattanásokat és mitesszereket valamint megelőzi újabbak kialakulását. Finomítja és mattítja a bőrt. Támogatja a bőr vízháztartását.

Kiszerelés: 100 ml

kisizé

2018. május 9.

A homokszemek jól radíroznak, erősen (ha valaki ezt nem szereti, annak azért nem ajánlom), tényleg alaposan megtisztítja a bőrt. A szaga nem valami jó (de nem marad meg sokáig szerencsére, lemosás után már nem érezni), a csaparós kupak sem túl praktikus, továbbá a zsíros bőrömön sem igazán segített ezek miatt -1*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

eperturmix

2018. március 27.

Valahogy többet vártam,a lecsavarós kupak bosszantó,a szemcsék túl kicsik,és kevés,jobban szeretem az érdesebb,sűrűbb radírokat.Biztos tisztít valamennyit,de a barackos baleást hatékonyabbnak érzem.Páran írták,hogy az illata kellemes..hát nem tudom,az enyém nagyon halványan érződik,de mint valami poshadt,békanyálas tó szag - natúrnak natúr,de semmiképp nem kellemes.Elhasználom,de az olcsóbb néha jobb elvén visszatérek a baleáshoz.

Utólag elnézve az enyémen tengerparti kép van elöl,és ginzenget nem ír hogy lenne benne,a többi stimmel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

edovargaa

2017. augusztus 22.

Nekem nagyon bejön ez a kis bőrradír, szerintem a 990Ft sem volt sok érte, jól teszi a dolgát az én nagyon zsíros bőrömön is, biztosan újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

tamariska

Korcsoport: >54
2017. január 30.

Ti hogy használjátok? Olyan nehéz lemosni...egy csomó ideig síkos még a bőrömön....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. január 30.

Babooca

2016. november 13.

Az illata nem túl kellemes, az állaga habos, a szemcsék jól radíroznak, már néha fáj is. Legjobban a DM-s arcradírra hasonlít ( Balea Creme Peeling). Évekig használtam, de nagyon felment az ára. A családban még mindig ez a kedvenc, pedig szerintem a DM-s jobban megéri és semmivel sem tud kevesebbet. Az ára miatt 4 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

m_maya

2016. június 13.

Eddig ez a legjobb arcradírom. Valóban érzem, hogy teljesen leradírozza a bőrömet, mely utána újjászületik és sokáig bársonyos és sima marad. Illata, állaga, használhatósága, kiszerelése - mind jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 13.

Dorika007

2016. április 25.

Tökéletesen radíroz, az illata kellemes, használat után jó puha a bőröm hosszú ideig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Zsanett1984

2015. október 27.

Érzékeny és zsíros rozáceás a bőröm. Hetente egyszer radírozom vele, és nagyon szépen eltávolítja a szennyeződéseket és sokáig sima, puha a bőröm. Nagyon sokáig elég mert elég tömény. 1 éve használom, és imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

cicababa

Korcsoport: >54
2015. augusztus 11.

Nem szoktam AOK cuccokat venni, mert azt gondoltam, hogy zsírosabb, problémás bőrű fiataloknak valók (és ehhez én már túl öreg vagyok). Arcradírt keresve, hirtelen felindulásból mégis betettem a kosaramba, otthon mindjárt ki is próbáltam. Nagyon jó! Elegendő szemcse van benne, ráadásul nem műanyag, hanem homok, amivel nem szennyezzük el a vizeinket. Az ára teljesen rendben, különösen ahhoz képest, mennyire jó termék.
Jól radíroz, nem szárít, legalább is ebben a melegben, az izzadt bőrömet kellemesen tisztítja. Sokkal drágább radírokkal teljenes egyenértékű.
Más AOK termékeket is ki fogok próbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Más AOK termékeket is ki fogok próbálni.

Stenico

2015. április 11.

Szuper kis arcradír, a BIPA-ban vettem, ár/érték arányban is jó, mert sokáig tart, elég hetente 2x használni. A benne lévő homokszemcsék teljesen letisztítják a bőrt, után kellemesen sima és puha lesz, anélkül, hogy kiszárítaná. A szemcsék a Vichy Normaderm mikrodermabráziós készletében lévő radírra emlékeztetnek, amihez sajnos nem jutok hozzá már egy ideje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 11.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Sorbitol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol, Butylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Nem szabályos INCI név. Jelentése: tengeri homok.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A réti legyezőfű kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Paula Begoun nagyon jó összetevőnek tartja, mivel szalicilsav-származékainak köszönhetően kiváló gyulladásgátló hatással rendelkezik. Cseranyagai elősegítik az összehúzódást és a sebgyógyulást.