Apivita

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lauran, Módosítva: 2018. szeptember 15.

Lelőhely:   patika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

• 98%-ban természetes összetevőket tartalmaz
  • Intenzíven hidratál, lágyít, ragyogóvá tesz
  • Növeli a bőr természetes nedvességtartalmának való megőrzésére való képességét
  • Védi a bőrt a korai öregedéstől
  • Nem tömíti el a pórusokat

FJV

2019. szeptember 17.

Nem enyhítette a bőr feszülését, nem szívódik be teljesen, még vizes bőrre kenve sem. Irritálja a szem környékét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

papramona

2019. május 30.

A patikában rábeszéltek, hogy milyen jó. Felkenés után csípett, főleg az orca környékén, piros foltok is jöttek elő, amik reggelre sem múltak el. Felkenéskor viszonylag jól eldolgozható, de utána órákig fénylik a bőröm. Reggelre mintha maradnának kis "foszlányok" belőle, nem kukacos, de kis darabocskák, amit nem szívott be a bőröm, ennek ellenére, nem ragadt. Sajnos nem hidratált eléggé. Nem fogom többet használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Hester

2019. február 2.

Engem sajnos nem győzött meg, pedig nagyon szerettem volna. Néha csípett és nem hidratált eléggé, pedig nem túl száraz a bőröm. Reggelente néha úgy éreztem, hogy nem szívódott be tejesen. Elfogyott és most kipróbálok más apivita krémet, előfordulhat, hogy az én bőrömnek nem ez kell :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Nessy

2018. szeptember 30.

Bár a Mossa termékekkel elégedett vagyok, az Apvita bevezető akciónak nem tudtam ellenállni, így került hozzám ez a krém is. Nagyon jól teszi a dolgát, pár nap használat után érezhetően sokat puhult a bőröm, feltöltődött és ragyogóbb. Az állkapcsom alatt már egy ideje kellemetlenül érdes volt a bőr, semmi sem segített rajta. Eddig. Ez a krém már egy este alatt rendbehozta! Az illata enyhe, picit fura lehet egyeseknek, de én örülök, hogy nincs agyonparfümözve. Gélkrém állagú, kevés is elég belőle, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Nem mattít, nem is ígéri, de nekem amúgy sincs bajom a természetes bőrfénnyel. Pattanásokat és irritációt még nem tapasztaltam, remélem nem is fogok. A szemkörnyékápolóját is megvettem, jól működnek együtt. Igényes termékek, ésszerű áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

lauran

2015. január 22.

Sokáig kerestem egy jó hidratálót a kombinált bőrömre és úgy tűnik, legalábbis egyelőre, hogy megtaláltam. Régóta szemezgetek az Apivitával, eddig csak ajakápolót használtam ettől a márkától, barátnőm viszont régóta dicsérte a hidratáló krémeket és a hajfestékeket. Karácsonykor több mintát is beszereztem az Apivita Aqua vita sorozatból, és miután meggyőztek, teljes kiszerelésben is beszereztem a kombinált bőrre való krémet. Egyelőre működik: kiváló sminkalap, bőröm egyenletesebb mint valaha, hidratált és egyáltalán - bababőröm van. A normál bőrre való mintával is próbálkoztam, ez azt hiszem hidegebb időben működne igazán, most elégséges az a hidratálás és védelem, amit ez a krém nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 22.

Antioxidánsok: Sideritis Syriaca Extract, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.