Apivita

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: karamellhab, Módosítva: 2018. október 12.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Expressz hidratáló, nyugtató arcmaszk fügekaktusszal, 92% természetes összetevővel.

Ez a maszk fügekaktusz, aloe, shea vaj, kamilla kivonat és levendulaolaj tartalmának köszönhetően mélyen hidratálja és egyszerre nyugtatja a bőrt, megőrzi természetes nedvességét, növeli rugalmasságát, puhaságát, megfiatalítja és frissíti azt. Ideális a legérzékenyebb, dehidratált bőr ápolására vagy akár a napozás utáni bőrregeneráció elősegítésére.

Nem tartalmaz: parabént, szilikont, ásványi olajat, propilén-glikolt, butilén-glikolt, ethanolamint, PCM-t, NM-t.

B.Csilla96

2021. március 10.

Azután próbáltam ki ezt a maszkot miután volt nálunk a patikalátogató és erről a márkáról tartott nekünk előadást. Nagyon megtetszett és ki is próbáltam kezdésként ezt az arcmaszkot. Nem szeretem a natúrkozmetikumokat, jobban preferálom a dermokozmetikumokat, de ezt nagyon kellemes volt használni. Szolid illata volt, az állaga kellemes, könnyen le lehetett szedni és utána nagyon puha, hidratált volt a bőröm. Kifejezetten tetszik, hogy a fátyolos arcmaszk őrület ellenére ilyen krémes maszkokat gyártanak inkább. Jobban szeretem ezeket, mert utána olyan jól bele lehet dolgozni az arcbőrbe az Eggo-val. Későbbiekben a többi fajtáját is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Timi1231

2019. július 23.

Jó az illata és kellemesen puha lesz a bőröm, de a sütőtökös pakolása jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

bernadettu

2019. január 21.

Egy patikai szépségcsomagban kaptam, így kedvezményesebben jutottam hozzá, mint a feltüntetett ár.
Még sosem hallottam erről a márkáról, és eléggé szárazzá vált a hideg idő miatt az arcom, így egyből ki is próbáltam.
Első alkalommal micellás vízzel áttöröltem az arcom és felkentem rá a maszkot.
Könnyű volt kinyitni a csomagot, fehér színű, kicsit zselés állagú krém. 10 percet fent hagytam, aztán elmentem zuhanyozni és akkor mostam le (a csomagolás azt írja, hogy törölje le a felesleget és utána mossa le az arcát, de én úgy voltam vele, minek pazaroljak erre vattát/kendőt, így csak lemostam).
Törölközés után sajnos semmit nem éreztem a hatásából.
A második felét inkább zuhanyzás után vittem fel és jóval több mint 10 percig fent hagytam. Így sem szívódott be teljesen de egy idő után olyan volt, mintha lehámlana az arcomról, így áttöröltem egy micellás vizes vattakoronggal.
Ez utóbbi verziónál már éreztem hidratáló hatást de pl. egy koreai maszk hatásától messze elmaradt.
Másnapra nem éreztem semmit a hatásából, ahhoz képest elég drága.
Irritációt nem okozott, pedig most a szokásosnál érzékenyebb a szemem is.
Sokat gondolkoztam rajta, milyen értékelést adjak neki, de mivel nem ártott illetve nem is javított az arcom állapotán, így 3*-ot kap, ha az eredeti árát nézzük, akkor viszont csak 2-t adnék neki, viszont mivel egész szépek az összetevői, inkább hagyom a 3-ast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Első alkalommal micellás vízzel áttöröltem az arcom és felkentem rá a maszkot.
Törölközés után sajnos semmit nem éreztem a hatásából.
Másnapra nem éreztem semmit a hatásából, ahhoz képest elég drága.
Irritációt nem okozott, pedig most a szokásosnál érzékenyebb a szemem is.

Antioxidánsok: Sideritis Perfoliata Flower/Leaf/Stem Extract, Sideritis Raeseri Flower/Leaf/Stem Extract, Sideritis Scardica Flower/Leaf/Stem Extract, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.