Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. szeptember 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

gothmarypoppins

2014. november 10.

Még 2009 táján használtam, hónapokba tellet helyrehozni a bőrömet! Tele lettem kisebb-nagyobb pattanásokkal, rémes volt.
Egy nagyon száraz és ellenálló bőrön működhet, az enyémet bántotta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 10.

Egy nagyon száraz és ellenálló bőrön működhet, az enyémet bántotta.

indingo

2013. február 15.

Ettől szép természetes színű az arcom. Ha nem akarok alapozót használni ezt használom. Kicsit fényes tőle a bőr, de egy kis púderrel megoldható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

haminda

2013. február 2.

Szeretem a Vichy termékeit, ezt a krémet régebben nyaranta használtam és nagyon kedveltem, jól hidratált, könnyen, gyorsan felszívódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 2.

kocrea

2012. május 26.

Nagyon érdekes mennyire megoszlottak a vélemények. Én normál vagy kombinált bőrre használtam, de kb. 1 hét rendszeres használat után nekem is elkezdett kipattogni a bőröm. Megvettem, mert szerettem volna egy kissé kiegyensúlyozottabb bőrt. Hát ettől csak rosszabb lett. Még egyszer nem vennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 26.

Alice83

2012. január 27.

Szívből utálok lehúzni egy márkát vagy egy terméket, de vichy esetében kivételt teszek...Őszintén hittem minden termékükben, egy-két kivétellel mind csalódás volt..Aki hajlamos a pattanásosodásra, még ha picit is, mint én ne vegyen vichyt, mert apró, nehezen múló patikkal lesz tele a pofija. Ezen krém kimondottan, szinte első használatra bezsírosította, kiütötte a bőrömet..Egyetértek, pénzkidobás...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 27.

Ayla

2011. december 10.

A Vichy krémek közül talán a legnagyobb "mellényúlás". A normál bőrre való változata még a száraz részeken sem szívódott be teljesen a bőrömbe, a T-zónám pedig egyenesen "tocsogott" a krémtől. Elvileg üde ragyogást ígér a krém, ami az én bőrömön inkább olajos csillogásnak tűnt, ráadásul már pár nap használat után apró pattanásokkal lett tőle tele a bőröm, miközben nem is hidratált, a húzódó-feszülő érzés megmaradt tőle. A sima Aqualia Thermal termékcsaládot nagyon szeretem, de ez a változata pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 10.

dio14

2011. szeptember 21.

Én a tégelyes változatát használtam, azt hiszem az száraz bőrre volt. Nagyon szerettem, sőt a kedvenc krémem volt, szép volt tőle a bőröm, jól hidratált. Viszont egy ideje áttérőben vagyok a natúr termékek felé, így többek közt ezt is hanyagolom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 21.

ficuskinky30

2011. június 11.

Alapvetően nem vagyok egy Vichy rajongó. Ezt a krémet a gyógyszertárosnő propagálta, ezért megvettem: ne legyek elfogult. Most már nem leszek az, de nekem valahogy mégsem tetszik. Az illata sem tetszik, valami kis színezés is van benne, a hidratálás talán elmegy, de úgy összességében nem ajánlanám senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 11.

wishes

2011. március 4.

Én szeretem, nekem nem csinált pattanásokat és jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 4.

Én szeretem, nekem nem csinált pattanásokat és jól hidratál.

Njuszedli

2010. november 13.

Anciconak reagálva

Valószínűleg azért jött ki a pattanás, mert éjszakára használtál fényvédős krémet. Nem szabad éjszakára fényvédőt feltenni, éppen hogy meg kell tisztítani a bőrt a fényvédű minden apró kis maradékától is. Amikor a fényvédő lebomlik, márpedig az éjszaka a bőrödön lebomlik, akkor többet ártasz a bőrödnek, mintha kólával kenegetted volna.
No, egyébként ez a legkevésbé sikerült krém az AT családból. Zsírosít sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. november 13.

Anciconak reagálva

No, egyébként ez a legkevésbé sikerült krém az AT családból. Zsírosít sajnos.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hexyldecanol, Propylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Színező anyag. (Piros)

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).

Felületi hártya képző anyag.