Aquolina

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vira.15, az összetevőket feltöltötte: SuicideCandy, Módosítva: 2014. január 7.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Dezodorok

Az Aquolina Pink Sugar illatával.

SuicideCandy

2013. december 12.

Nekem is volt belőle régebben, A parfümje nagyon megtetszett és ezt vettem meg mert ez olcsóbb volt. Valóban nem ugyanaz az illata mint a parfümnek. De azért hasonlít. Talán púderesebb picit. Nagyon szerettem használni, ennek az illatát is ugyanúgy imádtam mint a EDP-jét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

vanillacaramella.sweet

2013. július 7.

Nekem volt ilyenem, de annyira más illata volt a parfümhöz képest, hogy nem voltam megelédegve vele.Olyan elmegy szintű..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 7.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színezék. Lilás piros.