Aromax

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nori7, az összetevőket feltöltötte: LoraBangs, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Olyan hatóanyagokat is tartalmaz, melyek bőrfeszesítő hatással rendelkeznek. Mikronizált technológiával készült, ezáltal összetevői a bőr mélyebb részeibe is bejutnak. A chili paprikában található kapszaicin fokozza a zsírsejtek energia felhasználását, segítheti a kötőszövetek falában lerakódott zsírszövetek oldását, elősegítiheti a fogyást. Rendszeres használata csökkentheti a cellulit megjelenését és simábbá teheti az érintett bőrfelületet. Használat előtt végezzen bőrpróbát. Használata érzékeny bőrűeknek nem ajánlott. Alkalmazása vérbőséget okozhat. Könnyen beszívódik a bőrbe. Nem tartalmaz szintetikus illat és szinezőanyagot.

LadySpyro

2019. június 19.

Na ő egy trükkös jószág. Brutális krém, sose volt ilyennel dolgom, de a narancsbőr elleni harcban is jelenleg kezdő vagyok. Na ezt a készítményt kezdőknek nem ajánlom.
Első körben amit fontos róla tudni: annyira intenzív, hogy amint felkeni magára az ember kb. fél perc múlva elkezd dolgozni. A bőr elkezd "felmelegedni" (pont olyan érzés, amikor kellemes távolságra áll az ember a tűztől), ami később akár kicsit agresszívabb érzésbe is átcsaphat. Égetni éget, bár pont nem éri el a kellemetlent. Bőrpírt is tapasztalok, rögtön az első fél-1 perctől kezdve. Az kicsit fura, hogy éjszaka vagy hajnalban is volt rá precedens, hogy felkeltem arra, ahogy épp dolgozik. Mindezért hála a chilipaprikának, amely a húzó név az összetevők listáján.
Ami NAGYON FONTOS: csak a két kézzel kenjük és utána azonnal mossunk kezet, valamint húzzunk egy hosszú szárú nadrágot. Ha ugyanis máshoz hozzá ér a krém mert kézen marad, vagy mert az ember combja ide meg oda tud kerülni...na az HALÁL. A szemembe is bele került egyszer mert óvatlan voltam (nem volt elég alapos a kézmosásom ehhez), és az a jobbik hely volt. Tehát tényleg nagyon körültekintőnek kell lenni. A nyári időszakban a nadrág kérdést úgy oldom meg, hogy lefekvés előtt jóval korábban bekenem magam, nadrág fel, és lefekvéskor váltok rövidre, addigra már nem annyira gyilkos.
Vigyázni kell, ha fenékre keni az ember az ülés kifejezetten fájdalmas érzés, tehát türelemmel kell vele lenni addig az első kb. fél óráig, amíg nagyon dolgozik benne a chili.
És amit cserébe kaptam: szerintem kifejezetten kellemes ez a fahéjas illat, de az is baromi erős. A bőröm eszméletlenül puha lesz tőle, és érzem a feszesítést is. Nyilván az első 1 hétben nem fog csodát tenni, gondolom az első flakon se fog, de én látok halvány eredményt, szóval folytatom.
Ami még nagyon mellette szól az az ára, ennyiért ugyanis általában jóval többért kap az ember cellulitisz elleni készítményeket.
A chilipaprika tehát tényleg baromi gyilkos egy növény. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

A chilipaprika tehát tényleg baromi gyilkos egy növény. :D

makeupartist320

2019. március 15.

Azon gondolkodom, hogy vajon lángra tud-e lobbanni a fenekem? :D brutálisan éget, nagyon tömény cucc. Szerintem elsőre lehet, hogy érdemes bekeverni testápóba. Egyelőre megelőlegezem az 5 *-ot, mert hogy történik valami, az biztos. Majd meglátjuk, hogy mi :))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

pipicsirke

2018. október 16.

Használhatatlan termék. Legalábbis számomra. Párszor próbálkoztam vele, de mindig az lett a vége, hogy le kellett mosnom a combjaimról, mert tűzpiros lett tőle egyik pillanatról a másikra és elviselhetetlenül lángolt a bőröm. Úgyhogy a kukában kötött ki :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Coleus Forskohlii Root Extract

Lásd denaturált alkohol.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.