Best of Beauty 2019

Artdeco

Ár:   8890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fagas, Módosítva: 2019. február 22.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Limitált kiadás

A három összehangolt árnyalat tökéletes kombinációja finom gyöngyházhatással. A lágy pirosító tökéletesen illeszkedik az összes sminkhez. A Blush Couture élénk színű és divatos kialakításával minden make-up táskában a legjobb kellék. Finom textúrája ideális minden por ecsettel való használatra.

Illat és parabénmentes

fagas

2019. február 24.

Nem mondhatom, hogy sminkelés terén a pirosítók a kedvenceim. Egyáltalán nem, ha lehet kihagyom őket, és alapozót sem használom már jó ideje, helyette elég a CC krém. De így tél végére már annyira fehét-sápadt színem szokott lenni, hogy gondoltam, egye fene, körbenézek blush-foronton. Mivel a rúzsok a gyengéim és sok szép, különböző színt birtoklok, így olyan priosítót szerettem volna, amiben többféle árnyalat található. A D-ben ténferegtem amikor rátaláltam erre az Artdeco-ra. A márkát már ismerem, kifejezettet szeretem a lakkjait, így megvettem ezt a kis kompaktot. Húúú és ohhhh, ez nagyon ott van!:-)) A benne található háromféle szín feltéve is irtó szép, nap végére sem mászkál el (vagy le), kevéske is bőven elég belőle, mert annyira kiváló a pigmentáltságuk. Az ára mondjuk nem túl pénztárca-kímélő, de volt egy kis kedvezményem, így kibírható. Egyszóval, eddig elégedett vagyok vele, megelőlegezem az 5 csilit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 24.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Isononyl Isononanoate, Dimethicone, Octyldodecanol
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Octyldodecanol
Színezékek: Zinc Stearate, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77491, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Potassium Sorbate

Színezék. Piros.