Best of Beauty 2019

Artdeco

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Eple, Módosítva: 2016. december 20.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Áttetsző, speciális porpúder kétféle kiszerelésben. Használatával a Camouflage krém víz- és dörzsálló lesz. Alkalmazható bármely Artdeco alapozó fixálásához is, főként kombinált és zsíros bőrre. Ajakrúzs rögzítésére is használhatjuk. Alkalmazás: Vigyük fel több rétegben az alapozóra púderecsettel vagy pamaccsal. 5-10 perc elteltével púderecsettel távolítsuk el a felesleget. Tipp: Ha a szemek sminkelésekor félhold alakban fixáló púdert hintünk a szemek alá, a smink befejeztével könnyedén eltávolítható az esetlegesen lepergett szemhéjpúder.

Lussi

2018. december 12.

A korrektort szoktam vele fixálni illetve bakingelni, ha van időm, így a nap végéig is fennmarad. Nagyon szeretem, hogy ilyen kicsi, ha utazom mindig ezt a púdert viszem magammal. Nem világosít, nincs vele flashback és elfogadható árban van. Ez is egy olyan termék, amihez mindig visszatérek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Lolychan

2018. szeptember 6.

Barátnőmtől kaptam és nagyon be vállt. :) Elsőre megijedtem, hiszen fehér, állaga hintőporra emlékeztet. Szerencsére a bőrömet nem világosította, egységesen egybeolvadt az alapozómmal. :) Remélem sokáig elég lesz. :) Megelőlegezem neki az 5*-ot. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

tara95

2018. május 26.

2000-et fizettem érte, maximálisan megérte.

Csak ismételni tudom az előttem írókat: nagyon szép hatást ad, egész napos selyemfény DE az én olajos bőrömön csak bakingként működik...nem leszek fehér sem és tartja a sminket. Szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

2000-et fizettem érte, maximálisan megérte.

Hdanett

2018. február 12.

Fixálót azelőtt sosem használtam, de erre beruháztam a sok jó vélemény alapján! Nagyon jó döntés volt, hiszen a korrektorom is egész nap a helyén tartja,nem folyik le rólam a nap végére sem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

posagi

2018. február 1.

Megéri az árát!!! Nem borsos, bár kicsi a kiszerelése, így én ezt hétvégente és alkalmakra szoktam használni...Kiszerelésével annak nincs baja szerintem, aki ecsettel viszi fel a púdert, mivel könnyedén rá lehet önteni egy kicsit az ecsetre vagy egy tálba...Sokáig mattítja az arcom, szerintem high quality...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

AnisiaBella

2017. november 28.

Az egyik legjobb púder amit valaha használtam. Annyira finom, hogy láthatatlan rajtam, viszont az extrán fényesedő bőröm a munkanap végéig matt marad, eddig ezt a hatást még egy púder se tudta hozni! Viszont!! 1 hónap alatt elhasználtam a 10 ml terméket!! Emiatt nem fogom újravenni, keresek más alternatívát. Persze ettől még az a csillagok száma öt, jó termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

PSophiee

2017. október 24.

Nagyon szeretem! :)
Nem a tartós, hanem ezt a kiszereléses változatot vettem, a kedvezőbb ára miatt, annak elég macerás volt az adagolása, de aliexpressen fillérekért vettem hozzá, üres púderes dobozt, és azzal már nagyon kényelmes használni.
Tartósan mattit, egységes bőrképet kapok a használata után, már egy jó ideje használom, de ha elfogy tuti újraveszem, egyelőre nem is érzek rá késztetést, hogy mást kipróbáljak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

Nagyon szeretem! :)

Dyttka

2017. augusztus 29.

Átlátszó és tartós. Szeretem. Az adagolása viszont nem paktikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Átlátszó és tartós. Szeretem. Az adagolása viszont nem paktikus.

szmelinda01

2017. július 19.

Imádom! :D . A legjobb púder amit használtam. Szeretem benne, hogy átlátszó, és tényleg tartóssá teszi a sminket ,nem csak rá van írva. T-vonalban eléggé hamar átfénylik a bőröm, de ezzel birja 4-5 órát is, ami nálam már nagy dolog :) Praktikus a csomagolása is, könnyen hordozható , kis helyet foglal. kb 4hónapot nálam simán kibir napi használat mellett. Az ára sem vészes főleg így, hogy ennyire jó kis termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Dorci1987

2017. május 3.

Update: Egy hónapnyi kísérletezés után jöttem rá a tökéletes alkalmazásra: szokásos archidratálást követően korrektorecsettel viszem fel a camofulage korrektort (Artdeco, mert közben hát ezt is beszereztem, véleményt is írtam róla :-) ), bőségesen, majd nedves Beauty Blenderrel dolgozok rá egy picit, tényleg nem túl sokat, csak érzéssel. Ezután pedig jöhet a fixáló púder, amiből szintén nem szabad túlzásba esni. Így tökéletes, szinte nem is látható, egész napos (tényleg!), csodásan természetes és alapos fedése van :-) A ráncocskákba nem ül bele egy átdolgozott nap után sem, és nem kopik, nem maszatolódik, este is ugyanolyan, mint reggel. Csodás! Imádom, újravevős, teljesen! :-) A csomágolását nem szeretem csak, mert mostmár szóródik rendesen, de majd átöntöm másik dobozkába, és emiatt pontot sem vonok le, mert csodásan teljesít :-)

Eléggé karikásak a szemeim, és a sok mosolygástól a mimikai ráncaim is kezdenek mélyülni. Emiatt folyamatosan alapozózom, de sajnos fél órán belül már bele is ül mindenféle krém a kis ráncocskáimba, ami egyre jobban zavar. Emiatt kerestem egy olyan púdert, ami fixál, de nem maszkszerű, és nem ad nagyon száraz hatást. Az itteni jó vélemények miatt esett erre a választásom :-) Mindenképpen színtelent kerestem, mert nem akartam még bajlódni a megfelelő árnyalat kiválasztásával, ugyanis mivel máshol nem sminkelek, csak a szememen, nincs túl sok gyakorlatom benne :D Tegnap vettem, eddig csillagos ötös. Szépen helyén tartja a korrektor+alapozót (mert akkor már gyorsan kipróbáltam ezt a kombót is :D természetesen bőséges aláhidratálással), és nagyon szépen beleolvad a bőrbe, még az alapozó színén is úgy korrigál, hogy tökélesen illeszkedik a bőröm színéhez. A krémeket nagyon szépen a helyén tartja, már ma is sokat mosolyogtam, de még mindig minden teljesen a helyén van :D Pedig most korrektor is van alatta, nem is csak alapozó, mint egyébként. Szóval csillagos ötös, a béna csomagolás miatt sem vonok le egyet sem, mert gyönyörűen teljesít. Pici ecsettel viszem fel, és egész egyszerűen kiveszem a kis fehér, lyukacsos tetőt, és belenyúlok a cuccért :D Alapdarab! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Alkoholok: Lanolin Alcohol
Emolliensek: Hydroxylated Lanolin, Acetylated Lanolin Alcohol, Isopropyl Lanolate, Lanolin Alcohol
Emulgeálószerek: Hydroxylated Lanolin, Acetylated Lanolin Alcohol, Isopropyl Lanolate, Lanolin Alcohol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499