Artdeco

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a szepsegcenter-n 6270 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Eple, Módosítva: 2016. december 20.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Vedd meg online: szepsegcenter, 6270 Ft

Áttetsző, speciális porpúder kétféle kiszerelésben. Használatával a Camouflage krém víz- és dörzsálló lesz. Alkalmazható bármely Artdeco alapozó fixálásához is, főként kombinált és zsíros bőrre. Ajakrúzs rögzítésére is használhatjuk. Alkalmazás: Vigyük fel több rétegben az alapozóra púderecsettel vagy pamaccsal. 5-10 perc elteltével púderecsettel távolítsuk el a felesleget. Tipp: Ha a szemek sminkelésekor félhold alakban fixáló púdert hintünk a szemek alá, a smink befejeztével könnyedén eltávolítható az esetlegesen lepergett szemhéjpúder.

Ár: 6270 Ft , Eladó: szepsegcenter
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Abidel

2019. december 5.

Egy éve használom, elégedett is vagyok vele, de a legjobb funkciójára csak a napokban jöttem rá. Változtattam az eljárásmódon. Alapozó (félmatt) fölé teszem ezt a kis csodaport, majd erre rá a matt púdert (Lancome). Fantasztikus! Semmit nem fényesedett így a T-vonalam!!! Egész nap tart és sokkal szebb bőrképet ad! Nagyon tetszik! Érdemes így is kipróbálni! 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 5.

beauty7

2019. október 23.

A sok jó vélemény miatt vettem meg ezt a terméket, de még így is sikerült meglepetést okoznia. Nagyon természetes rajtam, el sem hiszem mennyire, ilyet még nem láttam. Mintha semmi púder nem lenne rajtam, de mégis fixál és nem fényesedik át utána az arcom. Az is hozzátartozik mondjuk, hogy nekem nem ad teljesen matt végeredményt, és én pont ezt is reméltem tőle. Lehet több rétegben mattabb, én úgy nem próbáltam. Még csak nemrég kezdtem el használni, így arról, hogy mindennapi használat mellett mennyi ideig tart ki nem tudok nyilatkozni. Kíváncsi leszek arra is, hogy nyáron 30 fok feletti hőmérsékletben hogy fogja bírni. Egyelőre maximálisan elégedett vagyok vele, nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a kis púderre. A doboza is meglepett hogy tényleg milyen kis pici, de ecsettel kényelmesen tudom használni, örülök is hogy végre nem foglalja el az egész neszesszeremet a púderem :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 23.

Panda

2019. szeptember 22.

Esküvő miatt vásároltam és nagyon bevállt- igazából mióta meg van mindig ezt használom a többiek pihennek.
Nagyon szép selyemfénye lesz tőle az arcnak- este pont úgy néz ki az arcom,mint ahogy reggel megcsináltam.
A kiszerelése miatt könnyen szállítható, én is a kis kupakba szoktam a flakonjából ütögetni és onnan veszem fel púderecsettel.

Alkalmakra kifejezetten ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Alkalmakra kifejezetten ajánlom!

Lussi

2018. december 12.

A korrektort szoktam vele fixálni illetve bakingelni, ha van időm, így a nap végéig is fennmarad. Nagyon szeretem, hogy ilyen kicsi, ha utazom mindig ezt a púdert viszem magammal. Nem világosít, nincs vele flashback és elfogadható árban van. Ez is egy olyan termék, amihez mindig visszatérek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Lolychan

2018. szeptember 6.

Barátnőmtől kaptam és nagyon be vállt. :) Elsőre megijedtem, hiszen fehér, állaga hintőporra emlékeztet. Szerencsére a bőrömet nem világosította, egységesen egybeolvadt az alapozómmal. :) Remélem sokáig elég lesz. :) Megelőlegezem neki az 5*-ot. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

tara95

2018. május 26.

2000-et fizettem érte, maximálisan megérte.

Csak ismételni tudom az előttem írókat: nagyon szép hatást ad, egész napos selyemfény DE az én olajos bőrömön csak bakingként működik...nem leszek fehér sem és tartja a sminket. Szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

2000-et fizettem érte, maximálisan megérte.

Hdanett

2018. február 12.

Fixálót azelőtt sosem használtam, de erre beruháztam a sok jó vélemény alapján! Nagyon jó döntés volt, hiszen a korrektorom is egész nap a helyén tartja,nem folyik le rólam a nap végére sem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

posagi

2018. február 1.

Megéri az árát!!! Nem borsos, bár kicsi a kiszerelése, így én ezt hétvégente és alkalmakra szoktam használni...Kiszerelésével annak nincs baja szerintem, aki ecsettel viszi fel a púdert, mivel könnyedén rá lehet önteni egy kicsit az ecsetre vagy egy tálba...Sokáig mattítja az arcom, szerintem high quality...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

AnisiaBella

2017. november 28.

Az egyik legjobb púder amit valaha használtam. Annyira finom, hogy láthatatlan rajtam, viszont az extrán fényesedő bőröm a munkanap végéig matt marad, eddig ezt a hatást még egy púder se tudta hozni! Viszont!! 1 hónap alatt elhasználtam a 10 ml terméket!! Emiatt nem fogom újravenni, keresek más alternatívát. Persze ettől még az a csillagok száma öt, jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 28.

PSophiee

2017. október 24.

Nagyon szeretem! :)
Nem a tartós, hanem ezt a kiszereléses változatot vettem, a kedvezőbb ára miatt, annak elég macerás volt az adagolása, de aliexpressen fillérekért vettem hozzá, üres púderes dobozt, és azzal már nagyon kényelmes használni.
Tartósan mattit, egységes bőrképet kapok a használata után, már egy jó ideje használom, de ha elfogy tuti újraveszem, egyelőre nem is érzek rá késztetést, hogy mást kipróbáljak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Nagyon szeretem! :)

Alkoholok: Lanolin Alcohol
Emolliensek: Hydroxylated Lanolin, Acetylated Lanolin Alcohol, Isopropyl Lanolate, Lanolin Alcohol
Emulgeálószerek: Hydroxylated Lanolin, Acetylated Lanolin Alcohol, Isopropyl Lanolate, Lanolin Alcohol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499