Artdeco

Ár:   7700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisvacok, Módosítva: 2011. október 12.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Mattító, krémes állagú alapozó praktikus tükrös dobozban. Felviteltől függően közepes vagy erős fedést biztosít. A krémes és a kompakt alapozó tökéletes egyesítse. Krémes, ezért könnyen és egyenletesen felvihető az arcbőrre, mely ezután púder hatásúvá válik. Utántölthető.

Kiszerelés: 9 g

PSophiee

2018. február 27.

Nem szeretem, ha érzem, hogy van valami az arcomon, ezért hiába próbálkozom nem igazán sikerült még eddig a folyékony alapozókkal megbarátkoznom. Igazából nem is használtam alapozót a mindennapokban, csak púdert. De amikor megláttam ezt az alapozót, nagyon megtetszett a formula és gondoltam egy próbát megér, mert egyébként a púderétől egy kicsit több fedéssel nem lett volna gondom. A legvilágosabb árnyalatot vettem meg, ami színre tökéletes, pedig egyáltalán nem világos a bőröm, hanem inkább olyan sárgás-olivás, de mindegy örülök, hogy jó lett a szín. Egy tipp: csak az utántöltőt vettem meg, aztán fillérekért rendeltem hozzá aliexpressről tartót, és így árban sokkal jobban jártam.
RT alapozó ecsettel használom, a fedése nagyon lightos (pont ilyet akartam), száraz bőrűek felejtsék el szerintem, mert nagyon kiemeli a bőr szárazságát, és a bőrhibákat is egyébként. Zsíros bőrűeknek pedig azért nem ajánlom jó szívvel, mert púderrel fixálva sem valami tartós.
Ezektől eltekintve én szerintem újra fogom venni, mert megfelelő aláhidratálással nagyon kényelmes érzés viselni, a fedése nekem tökéletes, most felvitelnél azzal kísérletezek, hogy belefújok egy kis mac prime fixet, aztán így viszem fel, eddig így értem el a legszebb eredményt vele. Akkor miért kap csak 3 csillagot? Azért mert ennyi pénzért lehetne jobb is (például tartósabb).
Még csak egy hónapja használom, majd később jövök még updatelni. :)

UPDATE: nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

Még csak egy hónapja használom, majd később jövök még updatelni. :)

UPDATE: nem fogom újra venni.

lolli83

2016. január 22.

Nagyon szeretem ezt az alapozót. Kb 5éve használom. Szoktam venni időnként mást is, de mindig visszatérek ehhez. Én szivaccsal szoktam kenni, ha szárazzal viszem fel a bőrömre akkor jobban fed. Viszont ha vizessel viszem fel akkor nem fed annyira, csak egységes arcszínt ad és szinte észrevehetetlen, h rajtam van. Ha csúnyább a bőröm akkor teszek alá camouflage krémet és aztán száraz szivaccsal ezt. Tökéletes, egyöntetű bőrt lehet vele alapozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

beauty7

2015. december 7.

Lassan egy hete használom ezt az alapozót és nagyon elégedett vagyok vele! A fedését közepesnek mondnám, de gyönyörű egységes és természetes bőrt varázsol :) súlyosabb bőrhibákat rétegezve elfedi, de az már természetellenes lesz, főleg mivel bőrön púderes hatású. Én fölé szoktam korrektorozni így használok fölé kevés könnyű púdert de csak a fixálás kedvéért, mert nekem nem fénylik át egyáltalán. Könnyű használni, vizes szivaccsal (én a hozzá kapott pamacsot használom) pikpak megvan :) Egyetlen bajom vele hogy úgy látszik nagyon gyorsan fogy... De lehet az csak az első napok sok kísérletezésének az eredménye, szóval abszolút megérdemli az öt csillagot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 7.

KissNiki

2015. január 19.

Utazáshoz használom magamon, mert ilyenkor nem tudom magammal vinni a folyékony alapozómat és a púdert! A fedését közepesnek érzem, szép egyenletes bőröm lesz utána. Nem kell fixálni, így is csak minimálisan és egyenletesen kopik!
Tökéletes alapozó, nagyon megszerettem és még a szivacs is használható benne!
Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 19.

Tökéletes alapozó, nagyon megszerettem és még a szivacs is használható benne!
Nagyon ajánlom!

Bellatrix

2015. január 17.

Ő a legújabb szerzeményem,már egy ideje nézegettem,és az ára miatt a végén mindíg lemondtam róla. Néhány napja használom és azt kell mondanom hogy tökéletes...az alattam lévő hozzászólásokban már kifejtették a tulajdonságait,én is csatlakozom hozzájuk. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 17.

Nena

2014. augusztus 31.

Ez az első magasabb kategóriájú alapozóm és az eddigi tapasztalataim alapján minden fillért megért. :)
Amikor először kipróbáltam (még csak itthonra) először megijedtem, mert nem is látszott felkenve. Illetve azt hittem, hogy nem látszik, annyira szépen belesimul a bőrbe. Ecsettel szoktam felvinni, azzal szépen működik (a kis szivaccsal nekem nem sikerült olyan szépen eloszlatni). Szerencsére nekem komolyabb bőrhibáim nincsenek, tehát csak a kisebb egyenetlenségeket kell elfednie, de azokkal simán boldogul. Csodaszép, egységes bőrfelszínt eredményez és nekem nagyon tartós is (8-9 óra után is teljesen vállalható).
Őszre-télre tökéletes lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

Őszre-télre tökéletes lesz. :)

Csicsii

2014. február 4.

Ezt használom kb. egy éve, de nem akarom lecserélni, mert szépen fed, egyenletesen, matt marad utána az arcom, és nem maszkos hatású, inkább természetesebb. A tökéletes alapozó számomra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

bea0926

2012. augusztus 6.

Én is nagyon szeretem. Praktikus, van hozzá tükör és a tégely aljában egy szivacs. Nincs maszkhatása, ráadásul fényvédőt is tartalmaz. Kicsit drága, de megéri, mert nagyon sokáig elég. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

Römi

2012. március 7.

Én is szeretem, csak a nyári színekre vettem és télen azt nem tudom használni. Praktikus, tartós, kellemes, drága. Ajánlom.
Uj bejegyzes: vettem egy vilagosabb utantoltot, 2-es. Ez mar jo szin. Nagyon szeretem, aki seiet, annak tokeletes valasztas.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 7.

kisvacok

2011. augusztus 28.

Ezt az alapozót azoknak ajánlanám, akiknek egyenletes a bőrfelszínük, és csak az arcuk 'egységesítésére' szeretnének alapozót használni, illetve hogy védjék arcbőrüket a napsugarak káros hatásától (Titánium-dioxid) és azoknak, akik nem szeretik a 'maszkhatást'.
Az eddigi legjobb alapozó számomra, nem cserélném le semmire.
Elég drága, de ezért nem vonok le pontot, hiszen ebben a fórumban nem az árfekvést díjazzuk, hanem a termék összetevőit illetve a hatásosságát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 28.

Az eddigi legjobb alapozó számomra, nem cserélném le semmire.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

A ricinus olaj "PEGizált" változata (vagyis kémiai eljárás során PEG-t adnak ricinus olajhoz). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgáló hatású összetevő. Olyan anyagoknál alkalmazzák, amelyek normál körülmények között nem elegyednek egymással, pl. víz és olaj.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.