Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. október 16.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Áttetsző és mattító hatású, szó szoros értelemben beleolvad a bőrbe még akkor is alig észrevehető, ha közel állunk. Nagyon selymes és puha textúra. Könnyed felvitel. Mattítja a fénylő bőrt. Karikák, ráncok kevésbé észrevehetőek. Bármilyen fényviszony esetén tökéletes megjelenést biztosít. Után tölthe

reaC30

2017. május 1.

Nem tudom mire a HD felirat. Mert, hogy nem látszanak kevésbé a ráncaim az tuti. Teljesen átlagos púder. Ennyi pénzért kicsit abszurdum. Amennyire szuper az alapozója, ez annyira nem vált be. Fele ennyiért is tudunk olyan púdert találni, ami tud ennyit. Fiataloknak beválhat, de nekik minek a HD?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

Sh4ayoa

2015. november 10.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Azt kaptam, ami a leírásban szerepel. 4 csillag az inci miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

luli81

2015. április 2.

Azt hiszem megtaláltam a nekem való púdert!Még az esküvői sminkemhez is elvittem a kozmetikusomnak,hogy ezt használja.Szinte egész nap fenn marad és szépen fed.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 2.

gretam17

2014. május 26.

teljesen bevált akciósan vettem nagyon jó áron, de mivel örök próbálgató vagyok Shisheidóra cseréltem-> amivel szintén elégedett voltam de drágább és így az artdeco nyert

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

WiliTheSparrow

2013. november 19.

Egyszer az életben úgy döntöttem, hogy megérdemlek egy drágább kategóriájú púdert, elvégre minden nap használom. ;-) Akciós kuponnal megvettem a Müllerben (anyukám így is szörnyülködött) és reményekkel telien vettem a kezembe. A hatása fantasztikus, szinte egész nap fenn marad az arcomon. Gyönyörűen eltünteti a fénylő részeket és remek fedést biztosít az én kék-eres, karikás szem alatti részeimen is. ;-) Sajnos tényleg csak 2 árnyalata van, de szerencsémre pont passzolunk a világosabbikkal. Fantasztikus termék, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Dimethiconol

A sztearinsav alumínium sója. A kozmetikumokban emulzióstabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.