Artdeco

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Eple, Módosítva: 2015. szeptember 18.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Speciális, ovális formájú kefe a hosszú szempillákért. Egyenletes színintenzitás. Ápoló pantenolt tartalmaz. Gyorsan szárad, egész napra rendkívül tartós, hosszú szempillákat biztosít. Illatanyagmentes. Érzékeny szeműek és kontaktlencsét viselők is használhatják.

csevi22

2017. október 15.

Amikor használtam nagyon szerettem, bár nem hiszem, hogy újra vásárolnám. Találtam ettől jobb szempillaspirált is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Black Fairy

2017. február 9.

Lókakit se csinál...
Nem tartós, pereg, alig akart megszáradni, pedig felvitel közben nagyon száraznak tűnt, szinte az egész elkenődött, mire megszáradt volna, eltávolítani iszonyat, a látvány meg...hát...olyan, mintha semmi nem lenne a pilláimon...borzasztó a termék maga...
A kefét tartó műanyag laza, így akárhányszor használom mozog a kupakban, kimondottan kellemetlen használni, maga a kefe se tetszik, de ez már csak egy "plusz" kellemetlenség...

Elég régóta sminkelek, rengeteg spirált próbáltam már, de ilyen rosszat még soha...és ez az ár...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

Lókakit se csinál...

seeely

2017. január 12.

A kefe nem a legjobb ha hosszú szempilláid vannak, nem választja szét őket, és néha csomókban megmarad a szempillán. Amúgy tartós, és és mivel ajándék volt a pixiben, elhasználtam, de nem fogok venni, mert ár-érték arányban nem a legtutibb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

LaraDee

2016. november 25.

Az egyik kedvenc szempillaspiralom! Amikor ronggya aztam sem kenodott el, es szep melyfekete fedest ad a pillaknak. A kefejet en kulon szeretem, egyik modern kefeforma sem tud nekem olyan szep pillakat formalni, mint ez a fajta. Elotte Astor MAsterpiece-t hasznaltam, de az csipte a szemem, ez egyaltalan nem. Imadom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 25.

Erina

2016. július 18.

Szintén Pixis szerzemény. Nekem bevált, bár amúgy sem kell sok spirált használnom, mert szerencsére dús és hosszú pilláim vannak, de ha elfogy nekem ez a nyerő :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

galysos

2016. július 13.

A kefe nem választja szét szépen a pillákat, más szempillaspirállal nem volt eddig ilyen gondom. Szép a színe, de nem elég tartós (Bourjois Volume Glamourhoz képest), pár óta elteltével pedig már csípi a szemem - ez csak akkor fordult elő, amikor ezt a spirált használtam. Kontaktlencsét viselek, nem érzékeny a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

Timo21

2016. április 27.

Pixiben volt, magamtól valószínűleg nem vettem volna meg, mert azért elég drága ahhoz képest hogy csak egy szempillaspirál. De ez az eddigi legjobb szempillaspirál amit használtam, nagyon szép szempillákat csinál, nem maszatolódik. Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 27.

CeCeDrake

2016. március 3.

Kihullanak tőle a szempillák.
Nem, nem 1-2, rendesen hullanak, nem lemosásnál, hanem napközben. Rémisztő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

Kihullanak tőle a szempillák.
Nem, nem 1-2, rendesen hullanak, nem lemosásnál, hanem napközben. Rémisztő.

kebkeb

2015. december 30.

Kedves ArtDeco! Kedves Kozmetikai szer gyártó cégek! Szeretném bemutatni, miért éri meg Pixi-ékkel együttműködni. Ameddig külföldön éltem, állandó szempillaspirálom volt a Sephora Full Actionje. Amióta hazaköltöztem, azóta szenvedek egy új szempillaspirál találásával. ArtDeco úgy döntött, bepakolja ezt Pixibe, én meg pár heti használat után úgy döntettem, megvan az újravásárlós, állandó szempillaspirálom. Üdv: kebkeb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

mstindigo

2014. augusztus 5.

Fél áron nem tudtam ott hagyni a Müllerben... "Sajnos" nagyon meg is szerettem! Nagyon természetes, és imádom, hogy úgy dúsít, hogy közben nem tapasztja össze a pilláimat. Tartós, nem pereg, nagyon jó minőségű. Műszempilla-hatást ne várjatok tőle, de aki természetesen dúsnak tűnő pillákra vágyik, ideális darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Hidratálók: Propylene Glycol

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.