Best of Beauty 2019

Artemis

Ár:   9592 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kovariviki, Módosítva: 2012. szeptember 20.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az öregedésgátló nappali krém egész nap biztosítja a bőrnek a megfelelően adagolt ápolást, és azonnali hidratlást. A shea-vaj, avokádó- és jojoba olaj kisimítják, nyugtatják és selymesen puhává varázsolják a bőrt. A svájci havasigyopár kivonattal készült formula küzd a szabadgökök ellen, és az ARTEMIS exkluzív GABAretinate Compound hatóanyagának vitaminjaival együtt megvédi a bőrsejteket a stressztől és a környezet káros harásaitól.

Amit ígér: Az apróbb ráncok csökkennek. A bőr hatékony védelmet kap a nedvességvesztés, a külső- és belső stressz ellen, és láthatóan l érzi magát.

Hipoallergén. Dermatológiailag tesztelt. Parafinolaj mentes. Parabén mentes. Nátrium lauryl szulfát mentes.

senskin

2013. augusztus 30.

Nekem nem volt jó, egyszerűen kiszárította a bőrömet. Az illata sem tetszett, túl erősnek találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

bester

2013. április 8.

Nagyon sok krémet próbáltam és nagyon kevés vált be eddig de ez egy azok közül. Imádom! Nagyon finom az állaga. Finom a bőröm tőle, nem irritál. Újra veszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 8.

senskin

2013. április 2.

Nekem is a Douglas boxos szériából van meg. Bátran rákentem az arcomra, de nagy csalódás volt....
Égő, csípő érzést okozott. Később már piros pöttyök is jöttek. Nekem az illata sem jött be, túl erős. Ráadásul túl száraznak éreztem a bőrömet utána.
Ha krém, akkor csak illatmentes ezentúl! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 2.

Ha krém, akkor csak illatmentes ezentúl! :)

Pöti

2013. március 17.

Douglas boxban jutottam hozzá.. Nagyon kellemes illata van, jól hidratál. Nagyban végül nem vettem meg, annyit nem ér...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 17.

agnesss

2013. február 27.

Sajnos nekem nem vált ez a krém. Csupa jót hallottam róla, úgyhogy végül kipróbáltam de nagyot csalódtam. A ráncaim egyáltalán nem csökkentek és néha még egy kicsit csípett is :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 27.

andus-bandus

2013. február 4.

Nagyon kellemes textúrájú és illatú krém, mely gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos nyomot és egyenletes bőrt eredményez. Télen is kiválóan megállja a helyét, könnyen lehet rá sminkelni és nagyon kevés kell csak belőle, úgyhogy hosszú távon megállja a helyét. Mindenkinek ajánlom, aki drágább, ám minőségi krémre vágyik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 4.

Dark Purple

2012. december 14.

Szintén Douglas Beauty boxban került hozzám egy 25 ml-s kiszerelés, szerencsére éppen a megfelelő, kombinált bőrre való változata. Nappali krémként használtam - jól hidratált, szépen beszívódott, kiváló sminkalap, puha, finom bőrtextúrát eredményezett. Sem púdert, sem alapozót nem kellett hozzá használnom. Ősszel kezdtem használni, és hozzá tértem vissza a Clinique Superdefense-t követően és azt kell mondanom, a hideg télben is megállja a helyét. Valóban nem a legolcsóbb, de véleményem szerint reális alternatíva lehet, ha valaki magasabb árkategóriájú luxus márkáról egy minőségi, hatásos, ám megfizethetőbb árú termékre szeretne áttérni. Ezek után tervezem kipróbálni a márka egyéb termékeit is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 14.

Fenolia

2012. december 11.

Nagyon jó hidratáló, használata alatt szinte sosem éreztem száraznak az arcbőröm, pedig nem egy zsíros krém, könnyedebb állagú, könnyen kenhető, hamar beszívja a bőröm. Nagyon jól lehet fölé sminkelni, kellemes az illata, nem irritált. Ránctalanító hatásáról nem tudok mit mondani, mivel megelőzésképpen használtam, de egy szuper hidratáló krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 11.

kovariviki

2012. december 8.

Douglas Beauty Boxban jutottam hozzá több luxustermékkel együtt. Így abszolút megérte. Könnyen felszívódik, kellemes illatú, jól hidratál, és simává tette a bőröm, minden értelemben. Télre jobban szeretem a teltebb krémeket, de ősszel még megfelelő volt, és nyáron sem zsírosított meg semmi ilyesmi. Egy bajom van vele és az az ára. :) A pontszámot viszont abszolút megérdemli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 8.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Hexyldecanol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium PCA, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Behenyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Sucrose Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Behenyl Alcohol, Dicaprylyl Ether, Hexyldecyl Laurate, Glyceryl Stearate, Panthenol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Myristyl Myristate, Dimethicone, Stearic Acid, Palmitic Acid, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Sucrose Stearate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Glucoside, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Xanthan Gum, Stearic Acid, Palmitic Acid, Cetearyl Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Octocrylene
Szilikonok: Dimethicone, Phenyl Trimethicone
Tisztítószerek: Sucrose Stearate, Cetearyl Glucoside, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Xanthan Gum, Decyl Glucoside
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Sodium Benzoate

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak