Artistry

Ár:   8200   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: kalinkoz, Módosítva: 2017. szeptember 29.

Ár:   8200
Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Kettős hatású, jojobaszemcséket tartalmazó bőrradír, amely rendkívül jól habzik. Gyengéden távolítja el az elhalt hámsejteteket és segít tisztítani a bőrt. Egyszerre exfoliálja és tisztítja a bőrt, miközben megfiatalítja a fakónak ható bőrt. Élénkítő hatású mandarin- és szederillatú.

katalinmester13

2018. december 16.

Szerettem ezt a bőrradírt. Hetente kétszer használtam, és évekbe telt, míg elfogyott. Bár csak 1 évig lett volna szabad használni felbontás után. De ipari mennyiség volt a tubusban. Nem dobhattam ki, amikor olyan szép puha lett tőle a bőröm. Elhasználtam az utolsó jojobaszemcséig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 16.

petraa11

2017. június 19.

Én a narancsbőrös területre használom.
Nagyon jó termék megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Én a narancsbőrös területre használom.
Nagyon jó termék megéri az árát.

Kitti90

2014. január 25.

A kozmetikusom ajánlotta és nekem bevált!Nagyon szeretem.Nem olcsó de megéri,mert kevés kell belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

szgfodrasz

2013. november 14.

Amitől számomra a legjobb: nem pattogott ki a használata után az állam-orrnyergem, nem lett tele pattanással. Nem lettem allergiás rá, ez nagy szó, mert nagyon érzékeny a bőröm. Nagyon szép sima egységes, tiszta bőrt eredményezett, bár a bőröm normál/vízhiányos/érzékeny, nem pattanásos. Kellemes az illata. A szemcsék nem durván, de tökéletesen radírozzák le az arc bőrét.....és ilyen arcradírral még nem találkoztam...tehát csakis 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 14.

mskillgore92

2013. szeptember 22.

A legjobb bőrradír, amit valaha használtam!! Természetes Jojoba szemcsékkel radíroz, mégis nagyon hatásos, igen erőteljesek ezek a kis lekerekített jojoba szemcsék. Használat után friss, puha lesz a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

kalinkoz

2013. március 21.

Nagyon jó bőrradír. Apró szemcsés és nem érzem, hogy lekaparná az arcomat, mégis lemosás után bababőröm lesz tőle. A nővérem is kipróbálta és az első kérdése az volt, hogy ez ugye valami drága cucc, mert nagyon selymes lett tőle a bőre. Elég drága, de megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 21.

Netti1987

2013. február 26.

Finom illatú, hatásosan radíroz, szuper friss érzetet nyújt, heti 2x használat mellett nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

stiffi90

2012. augusztus 10.

Nagyon finom az illata! Hatását tekintve egy problémamentes bőrnél szerintem szuper. Nem túl erős, de mégis érezhetően radíroz. Nem irritál, szép sima bőrt csinál. Az én problémás bőrömre viszont kicsit gyenge volt, ezért váltanom kellett, de ezért nem vonok le pontot, hiszen nem pattanásos bőrre ajánlják...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Yndre

2012. augusztus 5.

Először nem tetszett ez a bőrradír, mert nagyon erősnek találtam a radírozószemcséket benne, de folyamatos használat során kitapasztaltam a megfelelő mennyiséget a használatához. Mostmár nagyon megszerettem, mert tényleg hatásos és használat után sem marad húzódó érzés az arcomon. Bár 7400 Ft egy kicsit túlárazott ezért a termékért, szerintem találhatunk legalább ilyen jó radírokat a piacon olcsóbban, de úgy érzem mivel nekem bevált és hatásos, nem lenne fair levonni pontot az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Antioxidánsok: Vaccinium Myrtillus (Bilberry) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Sodium PCA

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.