Artistry

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Moncsesz, Módosítva: 2017. szeptember 29.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gazdag, mégis könnyű krémes formula, amely segít a kellemetlen érzések és a feszülés csillapításában. Szabadalmazott ARTISTRY Aura of Protection-t tartalmaz, amely a bőr felszíne felett nyújt védelmet, valamint széles spektrumú SPF 15 védelmet és folyamatos hidratáltságot biztosít. Normál és száraz bőrre ajánlott. Érzékeny bőrre is használható. Klinikailag tesztelt. Nem tömíti el a pórusokat.

Water / Aqua Octinoxate f 0 0C12-15 Alkyl Benzoate eo Zinc Oxide f 1 0Glycerin h 0 0Butylene Glycol h 1 0Isodecyl Neopentanoate eo Benzophenone-3 f Polysorbate-60 ti I eu Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Dipropylene Glycol Dibenzoate eo Petrolatum eo Salvia Hispanica Seed Oil h Opuntia Ficus-Indica Stem Extract Borago Officinalis (Borage) Seed Oil a I eo I gy Punica Granatum (Pomegranate) Sterols Helianthus Annuus Seed Oil eo Zea Mays (Corn) Oil eo I eu 3 0Perilla Ocymoides (Beefsteak Plant) Oil Aloe Arborescens Leaf Juice Dipotassium Glycyrrhizate gy Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil eo Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil eo Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Hydrolyzed Oat Protein Oenothera Biennis (Evening Primrose) Flower Extract Yucca Schidigera Leaf/Root/Stem Extract ti Agave Tequilana Leaf Extract Tamarindus Indica Seed Polysaccharide Trehalose h Myrothamnus Flabellifolia Leaf Extract eo Oryza Sativa (Rice) Bran Oil eo Sodium Hyaluronate h 0 0Tocopheryl Acetate a I v 0 0Panthenol eo I v 0 0Proline Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Ceramide 3 Beta Sitosterol Squalene a I eo Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Lecithin eo I eu Dicaprylyl Ether eo Sodium Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer Hydroxyethyl Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer Cetearyl Glucoside ti I eu Benzyl Alcohol i I ta Behenyl Alcohol eo I al Isohexadecane eo PPG-15 Stearyl Ether Benzoate eo Chlorphenesin ta Propylparaben ta I par 0 0Parfum / Fragrance i Disodium EDTA Methylparaben ta I par 0 0Polysorbate-80 ti I eu 0 0Triethoxycaprylylsilane szil Maltodextrin Benzyl Benzoate i Limonene i Linalool i Alpha-Isomethyl Ionone i

bella.magyar

2014. június 10.

Nekem ez a krém nagyon nagyon nem jött be, pedig upgrade volt olcsóbb amway-es termékek után (mivel azokkal megvoltam elégedve, gondoltam, kinyitom jobban a pénztárcám :) )! Elég fura az állaga, és 1 óra múlva gyakorlatilag olyan, mintha semmit nem kentem volna az arcomra. Nekem nagyon nem, főleg ezért az árért. Sokkal sokkal minőségibb krémek vannak a piacon ennyiért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 10.

lilla555

2014. január 27.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel, de a többi artistry terméket is csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

kisorso

2013. március 5.

Nekem várakozáson felül teljesített ez a krém! nagyon kevés elég belőle, nem zsírosít, nem húzódik, tökéletes, gyorsan beszívódik, nincs illata, kellemes az állaga, legszívesebben az egész testemre kenném :) nagyon sokáig elég, abszolút megéri az árát. Én reggel és este is használom (meg szükség esetén, ha valamiért éppen meg kell mosni az arcom).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

Moncsesz

2013. január 30.

Nem pontosan ennek a terméknek az elődjét, hanem az érzékeny bőrre való szettet használtam valamikor a 90-es évek közepén. Emlékszem, hogy nem nagyon tudtam akkor eldönteni, hogy melyik krém családot válasszam, így biztos nem árt alapon az érzékeny bőrre valót vettem.( Akkoriban kombinált bőrre való kellett volna,de olyan nem volt.)
Hát nem ártott! Hetek alatt szépen rendbe tette, kiegyensúlyozta a bőrömet
A kozmetikusom is megkérdezte mit használok otthon, annyira látványos volt a hatás. Én pedig megállapítottam magamnak, hogy ez az eddigi legjobb arckrémem Valahogy teljesen más volt, mnt a korábbiak.

Aztán sok évvel később 2011 tavaszán elhasználtam egy hidratáló szettet, amibe ez a krém is tartozik.
Ismét megállapitottam, hogy ez egy kiváló hidratálókrém, pedig az eltelt évek alatt sokfélét próbáltam.
Az én bőrömnek egy sima hidratáló krém már nem elég,( mármint érzetre elég, csak a hatás kevés) de ezért nem fogom lepontozni
Persze lehet, hogy valamilyen szérummal vagy egyéb "tuninggal" még fogom használni, ha nem is Artristyvel, hanem valamelyik másik márka termékével.
Fontos még megjegyezni, hogy a krém nagyon kiadós: 75 ml, és folyamatos használattal egyre kevesebb elég belőle. Az illata nagyon diszkrét.
Aki nagyon jó hidratáló arckrémet szeretne, annak én jó szívvel merem ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 30.

Hát nem ártott! Hetek alatt szépen rendbe tette, kiegyensúlyozta a bőrömet

Aki nagyon jó hidratáló arckrémet szeretne, annak én jó szívvel merem ajánlani.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Salvia Hispanica Seed Oil, Trehalose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Isodecyl Neopentanoate, Cetearyl Alcohol, Dipropylene Glycol Dibenzoate, Petrolatum, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Zea Mays (Corn) Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Myrothamnus Flabellifolia Leaf Extract, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Panthenol, Squalene, Cetyl Alcohol, Lecithin, Dicaprylyl Ether, Behenyl Alcohol, Isohexadecane, PPG-15 Stearyl Ether Benzoate
Emulgeálószerek: Polysorbate-60, Cetearyl Alcohol, Zea Mays (Corn) Oil, Cetyl Alcohol, Lecithin, Cetearyl Glucoside, Polysorbate-80
Fényvédők: Octinoxate, Zinc Oxide, Benzophenone-3
Szilikonok: Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Polysorbate-60, Yucca Schidigera Leaf/Root/Stem Extract, Cetyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Polysorbate-80
Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Chlorphenesin, Propylparaben, Methylparaben

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjából nyert illatmentes, kellemes érzetű és illatú olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag gazdag forrása az Omega-3 zsírsavaknak, antioxidánsoknak és ásványi anyagoknak, ezért a chiamag-olaj kifejezetten előnyös hatással van a (száraz) bőrre.

Egy bazsalikum féle magjának az olaja. Paula Begoun szerint az olaj contact dermatitist (a bőr súlyos, allergiás reakciója egy ellergénn vagy irritáló összetevőre) okozhat, így jobb kerülni. A növény kivonatának egyébként antioxidáns és gyulladás csökkentő hatása is van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!