Best of Beauty 2019

Artistry

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kovariviki, Módosítva: 2017. január 10.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

- Csökkenti, szabályozza és normalizálja az arcfelszín zsírtartalmát.
- Kétfázisú tonik, amely eltávolítja a szennyeződéseket, a sminkmaradványokat.
- Frissíti a bőrt, és üde, matt hatást eredményez.
- Nem tömíti el a pórusokat

Megtalálható benne a fügekaktuszt és acerola-cseresznyét tartalmazó, forradalmi Tri-Balance hatóanyag-együttes, amely a bőr természetes nedvességgátjának megerősítése révén egyensúlyban tartja a bőr vízháztartását, miközben zord körülmények között élni képes növényekben felfedezett, egyedülálló fitofaktorokkal természetes módon kiegyenlíti a bőr víz és zsírszintjét.

KuliKali

2019. március 7.

Hatása tetszik, tényleg jól tonizálja a bőrömet,nem marad zsíros,nem ragad utána. Használat előtt mindig fel kell rázni, vattára téve érdekes színe van. Egy bajom van vele ami az illata: átható alkohol szag árad belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

PerfumePippi

2016. június 27.

Az alapszett harmadik darabja. Kicsit túlságosan orvosságos az illata, de nem csíp, és tényleg azt teszi, amit ígér. Kombinált és zsíros bőrűeknek nyárra akkor ajánlom az egész szettet, ha parabén van benne, mert tényleg látványosan rendbeteszi a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

Kittikatka

2015. szeptember 25.

A 3 lépéses rendszer termékei közül ez tetszett a legjobban. Kellemes a használata. Viszont szerintem hasonló terméket találnék jobb áron.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

szanduu

2013. június 19.

Rendszeresen használom a terméket, az arctisztítóval és a hidratáló krémmel együtt. Nekem nagyon bevált.. Annak, akinek mégsem használna rögtön az első héten azt ajánlom, hogy ne adja fel! Nekem is kellett jópár hét, mire teljesen kitisztította a mélyebb rétegeket... :) Olvastam azt is, hogy valakinek csak 3 hétig volt elegendő.. Lassan féléve nyúzzuk édesanyámmal ketten a 200 ml-s tonikot.. még mindig félig van.. :) A titok, hogy nagyon keveset kell belőle használni, az üveget pedig alaposan össze kell rázni használat előtt!!! Nem a spórolás miatt kell kevés belőle, hanem, mert így is azonos hatása van, mintha a fél üveget magunkra borítanánk! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

kalinkoz

2013. március 21.

A három lépéses rendszer keretében vettem meg. Ez fogyott el legelőször, de nem igazán érzem a hiányát. Kellemes érzés használat után, de egyébként nem tudom mit használ. Valószínűleg nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 21.

lillfrid

2013. március 14.

A kis kiszerelésű bőrkiegyensúlyozó szettet vettem meg, ami 3 hétre volt elegendő - a tonikból még maradt is egy pici. A tonik nem szárít, azt hogy mennyire tisztít nem tudom, mert szinte mindig tiszta marad utána a vattakorong (nagyon jó a szett arclemosója). Igazából nem tudom, hogy mit nyújt ez a tonik igazából. A pórusaimat nem húzza összébb (az arclemosó viszont igen) és nem érzem azt, hogy bármit is tenne. Viszont az tény, hogy már nem zsíros az arcom amióta használom a szettet. Nálam sem hagyott filmréteget, ami nagyon-nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 14.

Netti1987

2013. február 26.

Nagyon jó termék, bevált minden hatást,amit ígér !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Nagyon jó termék, bevált minden hatást,amit ígér !

stiffi90

2012. szeptember 18.

Ami számomra nagyon pozitív, hogy a használat után sosem éreztem, hogy filmréteget hagyna, vagy ragacsos tapintású lenne a bőröm, ennek ellenére nem is húzódott. Az illata nagyon finom, nem mesterséges mű illat. Elsőre elég alkoholosnak tűnik, de azért a bőrön mégis érezni, hogy nincs benne túl sok alkohol, mert nem csíp, nem pirosít.

Hatás: nálam jól csökkentette a gyulladást, a bőröm tónusa is sokkal egyenletesebb lett. jó érzés volt tükörbe nézni :) szerintem megéri az árát (nekem legalábbis)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

Dorinarc

2012. szeptember 5.

Nem jött be...a kiegyensúlyozó szett többi tagjával együtt használtam,de semmit sem hatottak,ugyanolyan pattanásos a bőröm,de még a zsírosodása se enyhült....csalódás. :S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

Yndre

2012. július 31.

Nagyon kellemesen csalódtam ebben a tonikban. Igazából nem szeretem a tonikokat, mert általában vagy zsírosítják vagy agyonszárítják a bőröm. De mivel a termékcsalád többi részét is megvettem ez sem maradhatott ki. Szerencsére nem érzem túlságosan alkoholosnak, de a zsíros/kombinált bőröm mégis nagyon szereti. Nagyon jól frissít, pár másodperc alatt beszívódik, nagyon jól előkészíti a krém felvitelét. Egyáltalán nincs húzódó érzés vagy maradék "filmréteg" a bőrömön használat után. Nagyon kellemes meglepetést okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 31.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Salvia Hispanica Seed Oil, Trehalose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjából nyert illatmentes, kellemes érzetű és illatú olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag gazdag forrása az Omega-3 zsírsavaknak, antioxidánsoknak és ásványi anyagoknak, ezért a chiamag-olaj kifejezetten előnyös hatással van a (száraz) bőrre.

Egy bazsalikum féle magjának az olaja. Paula Begoun szerint az olaj contact dermatitist (a bőr súlyos, allergiás reakciója egy ellergénn vagy irritáló összetevőre) okozhat, így jobb kerülni. A növény kivonatának egyébként antioxidáns és gyulladás csökkentő hatása is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületi hártyaképző, átlátszatlanná tevő segédanyag.