Astor

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2013. december 14.

Az ötletes "butterfly" kefe hullámos alakjának köszönhetően minden egyes pillát kifesthetünk, tökéletesen illeszkedik a pillák vonalához. A kefe szálai rugalmasan követik a szempillákat, még a legeldugottabbakat is elérik a szem külső és belső sarkában. A spirál formulája zselés, könnyed, viaszt, és mély, intenzív színű pigmenteket tartalmaz. Ennek köszönhetően spirálozás után dús, rugalmas szempilla az eredmény.

“Az Astor Big & Beautiful BFly Butterfly Look szempillaspirállal olyan dús pillákat festhetek magamnak, amikre mindig is vágytam, ráadásul anélkül, hogy elnehezednének a szálak. Hatalmas szempillák, a pilleszárny könnyedségével. Most aztán rebegtethetem pilláim, ahogyan csak tetszik!” -Heidi Klum

GYRB

2017. június 10.

Szépen dúsítja és hosszítja a szempillát, viszont nekem nem túl tartós és nagyon könnyen kenődik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

Szucsnori

2017. április 14.

Kétszer vásároltam újra. Nagyon tartós, nem pereg le és nem is kenődik. A keféjét nagyon szerettem, dús, ívelt és hosszú pillákat tudtam elérni vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

MoHajnalka

2017. január 7.

Imádom! Sosem értettem korábban ezt a hajlított keféjű szempillaspirál-őrületet, de mikor kipróbáltam..! Szép hosszúak és a tövüknél dúsnak hatottat a szempilláim, a legbelső, már-már láthatatlan pillákat is szépen ki tudtam fele húzni. Fantasztikus termék, megéri az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

arendasnikolett

2017. január 4.

Régi nagy kedvencem! Nem azért cseréltem le mert nem voltam vele elégedett, csak újakat is ki akartam próbálni. Viszont lassan beruházok egybe újra.
Ívelt, dús és fekete pillák, valamint tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Ívelt, dús és fekete pillák, valamint tartós.

em0103

2016. augusztus 14.

Számomra ez a spirál az igazi a szempillaspirálok terén: szétválasztja a pilláim, gyönyörű íveltté varázsolta őket és mégis leheletkönnyűnek érzem a szempilláimat. Már 2x újravettem, volt, hogy mással próbálkoztam, de végül mindig visszatértem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

balatonka

2016. május 17.

Nagyon szépen dúsít és íveli a pilláimat, a színe is elég sötét, jól fed. Viszont én képtelen vagyok anélkül befesteni vele a kisebb pilláimat hogy ne kenjem össze a szemhéjamat, így első rétegben erre a LovelyDoll spirált használom. Így együtt tökéletes pillákat tudok magamnak varázsolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

VanillaBlossom

2015. november 28.

A spirál rózsaszínes változatát próbáltam. Az első pár hétben borzalmas volt, folyton elmaszatolódott, nehéz volt vele dolgozni. Azonban 1-2 hónap múlva valami miatt megváltozott az állaga és azóta egész jónak tartom. Nem pereg, szép, dús pillákat varázsol. Nem fogom ismét megvenni, de elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

bagotaizsoltne

2015. november 8.

A barátnőmön láttam először, meggyőzött, két rétegben kell felvinni, hogy nagyon látványos hatású legyen, nekem hosszúak, nagyon sokat dob rajtuk
Imádom.. a púder mellett ez van a táskámban :) ha van 2 percem sminkelni :) ezt használom.
És nekem is tanulni kell hogyan használom a keféjét, nem mindegy...
1 hete használom, majd frissítek időközben...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 8.

És nekem is tanulni kell hogyan használom a keféjét, nem mindegy...
1 hete használom, majd frissítek időközben...

cutefluffycat

2015. október 30.

Én is feketében vettem. Tényleg nem rossz, de nagyon kenődik, és mivel nagyon erős szempilláim vannak, nem tudja a kefe rendesen szétválasztani. Egyébként nem vészes, de nem veszem újra az biztos.:l

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

Anita1984

2015. október 26.

Nekem is a fekete változata van meg. Első pár alkalommal rettentőnek találtam, nem dúsított, se nem hosszabbított, ívelni meg aztán főleg nem ívelt, a szemhéjamat összekente és nem tudtam minden pillámat befesteni. Gondoltam rossz spirál, dobós... Aztán olvasgattam az itteni pozitív véleményeket és hogy meg kell tanulni használni a keféjét. Ez mára sikerült, többszöri próbálgatás, fordítgatás után és tényleg egy igazán remek spirál, több rétegben nagyon látványos, gyönyörű fekete színű, ultrakönnyű, gyönyörűen ívelt szempillákat varázsolt. 5 csillag!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.