Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Nymeria94, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   12ml

24 órán át tartó dúsítás és hosszabbítás egy szempillantás alatt.

Vízálló formula. Trendi óriás-kefe.

Water / Aqua Trimethylsiloxysilicate eo I szil Cyclopentasiloxane eo I szil Cyclohexasiloxane eo I szil Stearyl Behenate eo Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Polypropylene Glycol 0 0Talc 1 0Dimethicone eo I szil 1 0Sorbitan Olivate eu Sodium Chloride Glycerin h 0 0Tribehenin eo Trisiloxane Methyl Behenate Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Methylparaben ta I par 0 0Hydroxystearic Acid ti I eu Propylparaben ta I par 0 0Tocopheryl Acetate a I v 0 0Iodopropynyl Butylcarbamate ta Butylparaben ta I par Acrylates/ Carbamate Copolymer Ascorbyl Glucoside a I v Calcium Aluminum Borosilicate Ceramide 2 Gossypium Herbaceum (Cotton) Powder Hydrolyzed Wool h Serica (Silk) Powder Retinyl Palmitate a I v 2 2HDI/ Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer Hydrogenated Vegetable Oil eo 3 0Panthenol eo I v 0 0Silica Collagen h Hydrogenated Olive Oil Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Hydrolyzed Keratin h Ethylene/ Methacrylate Copolymer Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Sodium Sulfate Colloidal Gold Saccharomyces/ Platinum FermentSaccharomyces/ Silver FermentOlea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables Potassium Sorbate ta Phenoxyethanol ta Isopropyl Titanium Triisostearate eo I eu Phalaenopsis Lobbi Extract Bambusa Arundinacea Leaf ExtractSodium Benzoate ta Caprylyl Glycol eo I h Tocopherol a I v 2 2Chlorphenesin ta Sorbic Acid ta

orsolyap

2018. augusztus 17.

Nem egy nagy boom. Pillákat befesti feketére, ami kb. 2 óra alatt szépen le is pereg. A maradékot, pedig a kétfázisú sminklemosó is nehezen viszi le. Csalódás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

adelia

2018. január 10.

Rémes, nem csinál semmit, csak összeragasztja a szempilláimat. Azt hittem, csak túl sok festéket vesz fel, de ha lehúzogatom a felesleget, akkor is ugyanolyan rossz. Egyetlen előnye, hogy tényleg vízálló, de attól ez még 1*-os.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

sophy83

2017. december 29.

Számomra is nagy csalódás volt ez a spirál. Szerencsére fél áron vettem, de így is teljes pénzkidobás volt. Egyáltalán nem gosszabbítja meg a szempillákat, mondhatni nem is csinál semmit. Abszolút nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

Lillie

2017. május 20.

Ennél rosszabb dolgot még sosem vettem. Felteszel egy gyönyörű sminket és mikor az utolsó simításként feltennéd a szempilla spirált, aminek az lenne a dolga, hogy felteszi az i-re a pontot akkor szembesülsz vele, hogy összeragasztod két mozdulattal az összes pilládat és még hiába szárítgatok percékkel késöbb is összeken mindent. Ráadásként pedig mikor le próbálod vakarni valahogy magadról, akkor az istenért sem jön le. Kisebb tehetséggel (ahogy én is) jól elmaszatolód. Utána sírhatsz nyugodtan mert vízálló. Ha mindezt átéled vele kétszer akkor bele vágod a kukába... milyen jól is tettem, hogy kidobtam. Sajnos meg sem kellett volna vennem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

Babsszi

2017. április 14.

Borzasztó, nem ajánlom senkinek. Nem hosszít, nem ível, nem csinál semmit max összeragad..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

deluna

2017. április 6.

sajnos.. egy nagy nulla... ennél még az olcsóbb márkák spiráljai is jobbak.. She..stb... ha 86 x kenem át vele a pilláimat, se csinál semmit..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

Madi

2016. december 26.

Ezzel a spirállal én is benéztem pár éve, szerintem a legnagyobb gond a böhöm kefe, a festékkel nem volt baj. Azért az Astortól nem ezt a minőséget vártam volna, főleg nem ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

prinszepsz

2016. október 12.

Ajándékba kaptam, de még szerencse hogy nem én vettem. Tényleg óriási a kefe...de hogy nem csinál semmi jót az is biztos! Sok festéket vesz fel, amit nem győzök lehúzkodni, de még attól az adagtól is összeragadnak a szempilláim. Nem szeretek vele bíbelődni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

tagnes96

2016. június 20.

Lehet minuszban pontozni? nem?! ...kár. Ez a legborzalmasabb szempillaspirál, amit valahava használtam. Egy pár éve vettem, de azóta is sajnálom azt a pénzt (3000 Ft!!!!!!!) , amit kiadtam rá. Nagyon csípi a szemet, és nem csinál semmit, csak befesti a szempillákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 20.

Leelee11

Korcsoport: < 18
2016. június 19.

Ez a szempillaspirál egyszerűen borzasztó!! Ki volt árusítva, ezért szerencsére csak 1300 Ft-ot dobtam ki az ablakon. Semmit nem csinál a pilláimmal, a keféje óriási, rengeteg festéket vesz fel. Az eddigi legrosszabb szempillaspirálom. Gondoltam, egy Astor termék csak nem lehet rossz. Nagyot csalódtam... Ha visszatekerhetném az időt, biztosan nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. június 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Wool, Collagen, Hydrolyzed Keratin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Panthenol, Tocopherol

Alkoholok: Stearyl Alcohol
Emolliensek: Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Stearyl Behenate, Dimethicone, Tribehenin, Stearyl Alcohol, Hydrogenated Vegetable Oil, Panthenol, Olea Europaea (Olive) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Isopropyl Titanium Triisostearate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Sorbitan Olivate, Stearyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, Isopropyl Titanium Triisostearate
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Stearyl Alcohol, Hydroxystearic Acid
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, Iodopropynyl Butylcarbamate, Butylparaben, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Chlorphenesin, Sorbic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.