Best of Beauty 2019

Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2011. december 11.

vzorka

2015. július 20.

Többet vártam tőle. Nagyon gyengén pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 20.

Többet vártam tőle. Nagyon gyengén pigmentált.

Ingi

2014. március 21.

Nekem is a képen látható kék paletta van meg, pontosabban megörököltem, de csak párszor használtam, mert nem volt túlságosan meggyőző...elég szerényen pigmentált. A fehéret használtam belőle csak és a legsötétebbet, de kellett hozzá kiegészítés másból, hogy nézzen ki valahogy :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

bogcsilike

2013. december 27.

Szép füstös sminket lehet vele készíteni, haladóknak ajánlom, a pigmentáltsága miatt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

OAdrienn

2013. december 24.

Nekem egy zöld quattro volt meg, de gyorsan a kukában landolt olyan gyatra volt a minősége. A 4 szín közül talán egyet mondanék éppen megfelelő pigmentáltságúnak, a többi használhatatlan. Több réteg felvitelénél sem volt látható a szín a szemhéjamon. Tartósságuk a nullával volt egyenlő, még szemhéjalap használatával is. Mellesleg poroznak is, szóval nálam a márka szemhéjpúder kategóriában (és körömlakkban is) leszerepelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

edka0707

2013. május 26.

Nekem a kék-fehér kombináció van, de számomra nem elég pigmentált. Többet vártam ettől a szemhéjpúdertől meg egy kicsit jobb minőséget is...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 26.

silentmobiusvox

2013. május 7.

Megnyerő, szép csomagolás, harmonikus színösszeállítás (ezért két csillag) és pocsék minőség. Annyira lópikula pigmentáltságú az összes szín, hogy szívfájdalom nélkül bele lehet nyúlni ujjbeggyel a festékbe - maximum egy kis csillámport szed fel. Viccnek is rossz egy ilyen termék egy nem épp noname gyártótól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

kemenysepro

2013. február 5.

A fekete-szürke palettát vásároltam meg. Igen csak fakókák a színek. Nehéz kisajtolni őket, ha mégis sikerül porzik. Alappal is nagyon gyengén teljesít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

cuni.geo

2013. február 1.

a barna-rózsaszín-nude paletta van meg, de hogy ez milyen egy elrontott termék! porzik és a sötétbarnát kivéve egyik szín se látszik a szemhéjamon. nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

krisztinka88

2013. január 17.

Szeretem, szerintem jó minőségű termék, jól összeválogatott színekkel. Nagyon sokáig elég, mindennapos használat mellett kb. két évig is kitart egy ilyen quattro. Egy picit porzik, ha kapkodósan visszük fel, de ha felkenjük, tényleg a helyén marad, nem mászik le, nem is nagyon kopik. Az applikátora is egész ötletes, az egyik vége nagyobb, a másik vékonyabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

Holdudvar

2013. január 16.

Éppen a képen látható paletta van meg egy ideje, de nem a kedvencem. Pigmentáltságban nagyon gyenge és úgy összességében többet vártam. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.