Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: phoenix, az összetevőket feltöltötte: kókusz90, Módosítva: 2013. január 13.

590 Ft Astor Colour Proof Definer Automata Szemceruza CSERE IS
Ár: 590 , Eladó: MadKat
Állapot: keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Elsősorban budapesti személyes átvétellel

Kodi

2016. november 4.

Az ezüstszürkéje nagyon szép, évek óta újraveszem, ha akcióban van. Más cégnél nincs ez az árnyalat, tartós, nem kenődik el. A feketéje nekem is kiszáradt, mert keveset használtam. Az Astor szemceruzái nem rosszak, drogériás fronton náluk érdemes kereskedni, ha biztosra akar menni az ember. De érdemes nem egy eldugott vidéki drogériában vásárolni, nehogy avas példányba fussson az ember. Ennél a tekerős fajtánál azt vettem észre, hogy gyorsabban avasodnak, ha nem használja az ember vagy sokat áll az állványon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

kincsö

2015. december 26.

A 002 brow àrnyalat volt hű tàrsam több mint 1 èvig.4 × vettem ùjra én nagyon szerettem :) Kemènynek egyáltalán nem mondanám. Szuperül teljesitett míg használtam. Ha vissza tèrnèk a szemceruza hasznàlatàhoz csak őt vennèm meg ùjra. Megèrdemli az 5 csillagot :*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 26.

sztinke

2015. július 15.

Már nem is emlékszem mikor vettem egy feketét ebből... Nem napi szinten, de azért viszonylag rendszeresen használom azóta is, és még mindig nem fogyott el! :D Nem túl mély fekete a színe, bár az is lehet, hogy picit már "megszáradt" az anyag benne. Ettől függetlenül könnyen kenhető, nem szúr vagy dörzsöl használat közben. Az automata forma nagyon jó, hegyezni nem szeretek. És nekem megfelelően tartós is, bár én csak az alsó szempillák tövében használom, ott nem kenődik, és nem is szívódik fel a nap folyamán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 15.

Nur

2015. február 21.

Ami jó ebben a szemceruzában: az a színe, nekem szürke árnyalatban van meg (010) ez egy szép, közepes szürke árnyalat. Aztán, könnyen használható, praktikus a tekerős vége, így nem hegyezi el a felét az ember, rajtam látszik is, nem kell vésni. A hátránya, hogy könnyen lejön, ráadásul nem eltűnik, hanem a szem alsó részén kenődik. Szóval nem annyira tartós, sajnos. A szín miatt ajánlom, (jó szürke színt nehéz találni) de kizárólag akciósan, mert teljes áron nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 21.

stefi90

2014. november 16.

Eddig maybelline-t használtam, de miután az elfogyott és nem találtam ugyanolyat a Müllerbe így elkezdtem keresgetni illetve az eladó/hostess lány segítségét kértem. Ő ezt nyomta a kezembe. Gondoltam hátha jó lesz. Annyiban jó, hogy egy fél napot megmarad a vízvonalon, mint az előző, de ennyi. Nehéz felvinni, nem tudom hányszor végig kell húzni, hogy látszódjon is valami. Nem akarom kidobni, el fogom használni, de az fix. hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

Kinguus004

2014. november 15.

Ennyi pénzért egy ilyen rossz minőségű szemceruzát..Még szerencse, hogy féláron jutottam hozzá.Így utólag még ez is sok érte.A tartóssága egyenlő a nullával.Vízvonalon kb. 1 órát ha kibír.Arról nem is beszélve, hogy alig fog...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

Zorica

Korcsoport: >54
2014. november 12.

Fekete szemceruzát igen-igen régóta használok a vízvonalamra. Az utóbbi években valami történt, mert mindegyik márka csípte a szemem, aztán szerencsére, sokadik próba után végre rátaláltam erre. Napi legfontosabb sminkeszközöm. Igen, van ennél feketébb (pl.az Avoné egy csoda, de szétmarja a szemem) van ennél tartósabb, de amit jelenleg jobban bírna a szemem, olyan nincs. Napközben 2-3 alkalommal utána kell igazítani -kizárólag vízvonalról beszélek- de nem maszatolódik, nem gyűlik össze a szemem sarkában, nem pandásít. Az ára kicsit borsos, viszont a mindennapos többszöri használat mellett is nagyon sokáig elég. Én kb. fél éve használom, és legalább a fele még megvan. Örülök, hogy egymásra találtunk. Nekem mindenképpen megéri az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. november 12.

cica01

2014. május 3.

Hát ez kb kuka. Megvettem, de az első használatnál kiakadtam tőle... Alig fog, nagyon kemény és nem olyan fekete mint kéne... Totál pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.

InvincibleRodent

2014. március 8.

Mit mondhatnék, az enyém fogyóban van és ez elszomorít. Annyira nem fekete, mint először szerettem volna, de úgy belecsöppent a reggeli rutinomba, hogy azóta kirobbanthatatlan onnan. Sőt, annyira bevált, hogy nem hiszem mind ugyanazt a terméket használjuk... nekem nem kenődik (egyszer egy zuhanyt is kibírt, ami meglepett), és bár rövid mozdulatokkal kell használnom, nagyon szép, vékony vonalat tudok vele csinálni, ami magában is szépen mutat és könnyen korrigálható. Igaz, a vízvonalon másikat használok mert ahhoz kicsit kemény, de ez a szépség az én drága kis szívszerelmem szemceruzák terén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

nostijudit

2014. január 8.

Nos,ez aztán egyáltalán nem jött be....ha aulra kentem,semmi nem látsztt,vagy ha többet raktam,kikedte a szememet...ha fölülre (kb fél óra erős satírozás után nyomott hagyott) ívet nem tudsz vele rajzolni, fogni nem nagyon akar....Ez is a fiók legaljában landolt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate