Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: cuki, Módosítva: 2012. november 12.

Fantasztikus és trendi színek, melyeket egész nap kényelmes viselni.

Ár: 600 , Eladó: Ginger55
Állapot: Újak vagy párszor használtak, Helyszín: Tatabánya , fizetés: Postán maradó csomag vagy foxpost automata banki utalás után
Astor Couture Mono Szemhéjpúder lila 260 Magic night
Ár: 300 , Eladó: mmartina97
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
pottyosbogre86

2016. október 5.

Uh,lila színben vettem anno,de használhatatlan volt.nem lehetett felkenni sehogyse.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Tinus554

2016. március 25.

Kb. 2 éve vettem egy ilyen terméket arany színben. Nem használtam sokat belőle, MERT NEM TUDTAM. Nem pigmentált, porzik... Számomra használhatatlan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 25.

Mapetite

2015. szeptember 19.

Ez a szemhéjpúder a legrosszabbak közé tartozik amikkel eddig találkoztam. Nem pigmentált,az ecset sem veszi fel rendesen belőle a festéket (pedig jó kis ecseteim vannak) Iszonyat hamar lekopik,egyszóval egyellő a nullával.Egyes no name szemhéjfestékek maguk mögé szorítjàk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

nanne

2015. június 2.

260-as Magic night sötétkék szín volt a dm-es dobozban még jó régen. Nem vagyok a kék sminkekért oda, már majdnem el is ajándékoztam... Vizes /sminkfixálós ecsettel egész szép szín érhető el, (szárazon egyszerűen katasztrófa). Fekete Color Tattoo-ra viszem fel néha, így nem kék, hanem egy fekete sminket kapok egy kis kékes fénnyel. Rajtam amúgy egészen tartós. Teljes áron, biztos nem vennék meg egy színt sem, max. ha nagyon olcsó lenne. Nem ez a legrosszabb szemhéjpúder, de köszönöm, inkább nem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

danzsu

2015. január 15.

Egy 380 Emerald tulajdonosa vagyok, és rögtön beleszerettem ebbe a pompás zöld színbe. Ecsettel viszem fel,nekem a tartósságán kívül más problémát nem okoz. Nappalra kicsit kevesebbet és halványabban használom,estére viszont több rétegben,hogy ütősebb legyen. Négy csillagot szerintem megérdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 15.

krisztina0012

2014. december 18.

Nekem is a Black Velvet van meg, viszonylag könnyen le lehet mosni. Viszont tényleg sokat kell felvinni, hogy látszódjon is, de azért nem rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 18.

Kimi

2014. szeptember 30.

Black Velvet van meg, ami egy nagyon tartós, nagyon szép szaténfényes feketés szürkés szín. Teljes áron kissé húzósnak tartom, de majd figyelem az akciókat ugyanis szemezek már a többi színnel is :P

Update: Még télen a dm dekor doboz révén hozzájutottam egy újabb szemhéjpúderhez, egy sötétebb lilához amire nagyon vágytam. Mindössze egyszer használtam, mert füstösíteni vagy szépen eldolgozni lehetetlen. Az applikátora kuka mégis talán azzal lehet a legszebben felvinni, mert kellően kemény hozzá. A színe egyáltalán nem pigmentált csupán halovány lila csillám a szemhéjon. Még szerencse, hogy nem teljes áron vettem. Vissza is vonok két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

Orsi08

2014. augusztus 11.

Egy 540 Caribean Sea árnyalatot sikerült megszereznem. A dobozban nagyon jó színe volt és ezért vettem meg, na meg persze azért, mert 390ft-ra volt leárazva. Mihelyt "felkentem" a szememre a színe halvány és nagyon gagyi lett. Az állaga kicsit furcsa, ojan enyhén "kemény" és nem lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

csodaorszag.inwonderland

2014. július 5.

Mit is mondjak..vagy inkább mit ne.. 850 Inca Gold árnyalatban jutottam hozzá . Dobozában egy gyönyörű kis ó arany szín. Felkenve viszont enyhe aranyos, csillámos fény, bármit csinálok... Ecsetet mártogathatom dörzsölhetem benne ahogy akarom nem lesz olyan mint amilyennek kéne. Épp ezért én highlighternek keztem el használni arc csont fölé. Annak viszont tökéletesen bevált. Akciósan jutottam hozzá, tetszik a kis kiszerelés , tudom hasznosítani és még így is jó sokáig elég lesz ezért nem volt pénzkidobás.. de szemfestéknek pocsék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

angib

2014. július 4.

Én is a DM-es dobozból jutottam hozzá, az enyém árnyalata a 380 Emerald. Sajnos nekem is nagy csalódást okozott, pigmentáltsága szinte semmi.:( A szín maga tetszene, mert ilyen színű szemhéjpúderem még nem volt, de alappal sem sikerült szépen felvinnem. Sem ecsettel, sem az aplikátorával nem tudom használni... Sajnálom nagyon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.