Astor

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. január 5.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

• Matt, mégis természetes hatás
  • 16 órás mattító hatás
  • Olajmentes, könnyű textúra
  • Vitaminok, antioxidánsok és 22-es fényvédő faktor
  • 16 órán ár tart, nem fakul
  • Rugalmas és puha bőrt eredményez

orsiborsi1989

2019. január 26.

Legalább 4-5 flakonnal elhasználtam ebből az alapozóból fiatal egyetemistaként, amikor még nagyon pattanásos volt a bőröm. Ahogy kitisztult, egy könyedebb Astor alapozóra váltottam.
Emlékeim szerint egy majdhogynem gél állagú, sűrű alapozó volt, kinyomva nem folyt szét a kézen. Rendkívül jól lehetett építeni, így korrektorral kombinálva, nagyon szépen elfedte több rétegben a pattanásokat/hegeket a bőrön. Szép matt finish-t biztosított.
Azért váltottam márkán belül másik termékre, mert egy idő után nem volt szükségem ekkora fedésre.
Az ivory árnyalatnak itt is rózsaszínes tónusa van. (mint a legtöbb Astor alapozónál)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Nikcy

2018. október 7.

Ez is eltűnt. Nekem igaz nem nagyon jött be, mondjuk nekem nehéz alapozót találni(nem is találtam még meg) , mert egésznap párás környezetbe vagyok, ráadásul a nap is egész délelőtt az arcomba süt, valamint a gőz is az arcomba csap, szóval van bajom bőven.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 7.

healthycinderella

2017. július 11.

A kedvenc alapozóm! Abszolút megéri az árát, tökéletesen mattít, csodaszép fedést biztosít egész napra. Az én bőröm nagyon könnyen zsírosodik, szóval mindig fixálom púderrel. Csak ajánlani tudom!

Update: nagyon kiszárította a bőrömet, így felhagytam a használatával, sajnos el kell, hogy vegyek 1 csillagot. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Juditka84

2016. december 26.

Évek óta ezt az alapozót használom. Mar többen megkérdezték milyen alapozot használok, mert nagyon szép a fedése. Tényleg mattít, viszont nekem nagyon zsirosodik a bőrőm így pár óra múlva kicsit fénylik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 26.

Mosolyorszag

2016. november 27.

Nagyon szerettem,szép,természetes fedést nyújtott.Sokan megkérdezték,hogy mit használok,pedig véletlen nyúltam rá egyszer amikor akciós volt. Sajnálom,hogy azóta nem találom a boltokban,pedig vennék még belőle.Azt szerettem benne még,hogy abszolút építhető,ha egy réteg nem fed igazán tökéletesen. Ecset helyett inkább szivaccsal vittem fel,valahogy könnyebben volt eldolgozható úgy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

trixie22

2016. november 12.

Nyárra vettem még régebben ezt az alapozót de rá kellett jönnöm hogy nagyon nehéz érzete van az arcon. Kétségkívül a fedése remek, de nekem már túl maszkos, és a színek sem a legjobbak. :(
Ettől függetlenül más termékkel elkeverve nekem nagyon jól működik, tartós is rendesen, és tökéletes fedése biztosít az egész napon át.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 12.

oliviag

2016. november 3.

Nemrég kezdtem el használni, mindent elfed és mégsem csillog a bőröm tőle, tényleg mattosít! Eddig a legjobb alapozó amit használtam!

Update: Lecsillagozom, mivel nekem a színe valahogy nem vált be, erről mondjuk nem a márka tehet, de valamilyen oknál fogva egyik szín sem passzolt az arcbőrömhöz, ami miatt mégis lecsillagozom, hogy túlságosan mattosított, annyira eltömítette a pórusaimat, hogy tele lettem pattanással és nagyon ki is száradt a bőröm tőle

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

ihavenotime4this

2016. október 30.

Legjobb drogériás alapozóm volt. Tökéletesen mattít, a fedése közepes, a legvilágosabb árnyalat elég világos volt nekem. Semmi problémám nem volt vele, bár az ára kedvezmény nélkül nem túl baráti. Azóta ennél találtam jobbat (Kryolan Cityben), azért csak 4 csillag, viszont drogériás szinten nekem ez vált be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

budaikrisztina11

2016. október 7.

Én nem vagyok ezzel az alapozóval kicsit sem megelégedve..több esélyt kapott tőlem de mindig ugyanaz a vége..alig fed ráadásul "lisztes" hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 7.

nori23

2016. július 26.

imádom nekem tökéletes csak ahol én lakok már nem találok sehol :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

imádom nekem tökéletes csak ahol én lakok már nem találok sehol :(

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.