Astor

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: Shanin, Módosítva: 2013. február 20.

Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Elrejti a bőr tökéletlenségeit és halványítja a fáradtság jeleit, így azonnal fiatalabbnak és üdébbnek tűnő bőrt eredményez. Peptideket, E vitamint és hialuronsav-komplexet tartalmaz. Arcbőre ragyogóbb, energiával teltebb lesz napról-napra. A termék kettő az egyben, mivel feszesítő szérumot és innovatív formulát tarlamaz a ragyobó bőrért.

A gyöngyházfényű fényvisszaverő pigmenteknek köszönhetően világosítja a bőrtónust. 15ös fényvédő faktorral véd a napsugarakl káros hatásai ellen.

olahnemese

2018. július 8.

Világos, rózsaszínes bőröm van, a 101-es árnyalat tökéletesen passzol. A legjobb alapozóm, nekem gyönyörűen fed és egész napon át tart az arcomon.

3 hónap után- bőröm az alapozó száradásakor húzódik kicsit, de a tartóssága, fedése még mindig jó, de már nem kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

MadKat

2017. szeptember 27.

Nem rossz kis termék, de azért a Perfect Stay-vel jobban meg voltam elégedve. Mondjuk nem is ugyanarra a célra lett kitalálva. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Sz. Csilla

2017. június 12.

Ezért az árért nagyon jó kis alapozó. Szépen illeszkedik a bőrszínemhez. Nem is látszik szinte, hogy a bőrömön van. A fedése lehetne jobb.
Sajnos kicsit ki fényesedik az arcom pár óra múlva. :/
Update: Most a barna bőrömre túl világos már, de a szememre a legszebb! Lift me up, ahogy a neve is mondja, szerintem kicsit feltölti a szem alatti árkot is optikailag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

Sajnos kicsit ki fényesedik az arcom pár óra múlva. :/

ilona1980

2017. január 13.

Elég vegyesek az érzéseim....Megvettem, de de nem szeretem.Nem értem, egy alapozóban mit keresnek csillamok?!!! Az illata zavaró, bár az hamar elillan.2-3 órától nem bír többet, az egyébként porosan száraz bőröm is atfenylik tőle. Nincsenek pattanasaim, de a pórusok a belül, és szerintem a fedese is olyan művi.El sem használtam.Az ára azért jó, mert nem ér többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

nina22

2017. január 12.

Régebben használtam, tehát amikor elfogyott,nem vettem belőle újat, talán az ára miatt. Viszont nagyon jól bevált :) Jól fed, nem irritálja a bőrt, nem lesznek tőle hatalmas pattanások.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

reni1010

2017. január 9.

Tőlem megkapja az 5 csillagot! Én nagyon szeretem, akciósan volt szerencsém hozzájutni. Tartós, szépen fed, és az illata is csoda:) Púdert érdemes utána használni, mert hajlamos fényleni nagyon. Kiszeretném majd próbálni az új Catrice alapozót, de addig ezt mindenképp elhasználom. Lehet újravevős lesz, mert nekem abszolút bevált :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Phivi

2016. december 20.

Jól fed, könnyű vele dolgozni, nem zsírosít, tartós.
Nincs maszkhatás... mi kell még?
Feszesítő hatást én nem tapasztaltam, de arra ott vannak a krémek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

Jól fed, könnyű vele dolgozni, nem zsírosít, tartós.
Nincs maszkhatás... mi kell még?
Feszesítő hatást én nem tapasztaltam, de arra ott vannak a krémek

Laura16

2016. október 7.

Nekem nagyon bevált ez a termék.Alapjában azt vettem észre,hogy teljesen jól mattít nem fényesedik át az arcon hamar. 8-12 órát teljesen jól kibír.Nagyszerű befektetés,főleg úgy hogy 50%-os kuponnal szereztem be! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 7.

Dobika

2016. szeptember 27.

Kedvelem ezt az alapozót. Nekem nem csúszkál, szépen fed és egész nap kellemes érzést biztosít, nem maszkszerű. 300 beige árnyalat van belőle, nyáron a napsütötte bőrhöz tökéletesen illeszkedett :) Elfogy újra veszem, csak világosabb árnyalatban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 27.

raxus

2016. szeptember 9.

Elég jó alapozó, teljesen természetes fedést nyújt, kellemes érzés a bőrnek, akár egész napra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Sodium PCA, Dimethiconol, Urea, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Trehalose, PEG-8, Sodium Lactate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Lecithin, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Silica Dimethyl Silylate, Aluminum Hydroxide
Emulgeálószerek: Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Lecithin, Hexylene Glycol
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol
Tisztítószerek: Disodium Stearoyl Glutamate, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Dipropylene Glycol, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol
Színezékek: Aluminum Hydroxide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, BHT, Benzoic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Triacetin 0 0