Best of Beauty 2019

Astor

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: sternesamu.szilvia, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2014. március 31.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ragyogóvá teszi a szemet, feszesíti a bőrt, eltakarja a sötét karikákat és az öregedés jeleit.Két színben kapható.

balvenie

2018. március 20.

Elég gyenge a fedése, nagyon folyékony, nekem nem nyerte meg a tetszésemet. Mindennapokra elmegy, de ha elfogy, nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

RarityRose

2018. január 1.

Ez az eddigi legjobb korrektor amit próbáltam, felul mulja a catricet. Teljesen eltunteti a szem allatti karikáimat, már nagyon érik, hogy újra vegyem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

lizelzz

2017. július 12.

Akciósan szereztem. De soha többet. Nem túl praktikus...kifolyt a kupakba a legtöbb része. Meg a dolgát sem végezte jól. Nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

ppnatalie

2017. június 27.

Szem alatti használatra vásároltam, de egyáltalán nem jött be. Elég folyékony, eldolgozáskor csíkoz, nem túlságosan fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Nihan

2017. május 18.

Nem rossz kis korrektor. Egész jó a fedése, én a szem alatti karikákra használom, és eléggé jól működik. Ami negatívum, hogy eléggé kevés termék van benne, illetve ez az ecsetes megoldás nekem annyira nem jön be. Újravenni nem fogom, inkább keresgélem tovább az "igazit".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

kiralyzsuu

2017. április 18.

a termék maga jó,szépen fed,de ez a tubus kb üres.. pedig bontatlan volt a csomagolás. emiatt soha többé. kb 2x használtam és már el is fogyott,vagy nem jön ki belőle a termék ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

egetoerika

2017. március 17.

Nem vagyok oda érte, de elhasználom. Az én karikáimna kevés, beül a ráncocskákba, pedig nincs sok, nem is mélyek. A gyorsan feldobom reggel kategóriában egész jó, de nem veszem többet. Keresgélek, mert többet vártam. Nem pontozók nagyon le, mert nem kimondottan az én "adottságaimra" tervezték

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 17.

Mandy133

2017. január 20.

Csak a szem alatti részre szoktam használni ha nagyon karikás, a light árnyalatot. Jó a fedése, világosít, kiemeli azt a részt, viszont a ráncokba beül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Leander

2017. január 12.

001 Light színben használom és már többször is újravettem, mert bevált. Semmi extra, de tényleg szépen fed, egységesít, eltünteti a szemem alatti karikákat - alapvetően csak ott szoktam használni, pattanásokra mást kenek. Ráadásul nálam eléggé sokáig kitart egy tubus, bár az alábbi vélemények alapján van, aki mégis keveselli. Az tény, hogy a végén néha már kicsit nehéz kinyomni belőle hatékonyan a maradékot, így valószínűleg egy kevés kárba is vész, mert nem lehet értelmesen kivarázsolni a flakonból. De nekem ezzel együtt is bejött, mérsékelt ár, szép, megbízható végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

Kingus23

2016. december 5.

Nagyon jó áron bukkantam rà, ezért is bátorkodtam megvenni.Nem csalódtam benne, szépen lefedi a bőrhibákat és a szem alatti kisebb karikákat is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, PEG-8, Sodium PCA, Urea, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Trehalose
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Triacetin 0 0