Best of Beauty 2019

Astor

Ár:   1169 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9 ml és 13 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Enech, Módosítva: 2011. október 14.

Kiszerelés:   9 ml és 13 ml

Természetesen dús szempillák, tökéletes szin. Nem kenődik.

Kiszerelés: 13ml

olvaso

2018. július 2.

Nagyon szeretem ezt a szempillaspirált, mert bár nincs túl nagy keféje, mégis szépen lehet vele festeni a pillákat, bár extra hosszú pillákat nem lehet tőle elvárni. Főleg azt szerettem benne, hogy a korábbi szempillaspiráljaimmal ellentétben ez szépen szétválasztotta a szempilláimat, nem csomósodott rajta a festék. Nagyon örültem, amikor sok évvel ezelőtt rátaláltam. Könnyen megfizethető is. Háromszor vettem újra, de sajnos a legutóbbi termék extra hamar beszáradt és hirtelen mérgemben nem vettem meg ismét, hanem egy GOSH terméket választottam helyette. Lehet, hogy még újraveszem valamikor, mert tényleg nagyon bevált termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Naftalin

2018. május 9.

Életem első szempillaspirálja volt, a keféjét használom mai napig különböző spirálokhoz, nagyon szerettem, csak nekem egy idő után elkezdte irritálni a szememet, ezért kellett váltanom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

AnnabellaK

2018. március 2.

Sok szempilla spirált kipróbáltam ezelőtt, de nálam mindig pandamaci effekt volt, pedig csak felülre használom. Na ezzel végre nem, úgyhogy már a sokadikat veszem újra. Természetes hatású, és könnyű lemosni. Én is észrevettem, hogy mintha tűnne el belőle valahova nap végére, mert lemosáskor alig van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

kosztyanna

2018. február 20.

Én nagyon szeretem, már vagy 5-6 éve ezt használom. Hétköznapokra teljesen jó hatást el lehet vele érni, nem túl extrém, de azért észrevehető. Nem pereg le a szemem alá,szétválasztja a szempillákat, a keféje sem vesz fel egy kiló festéket és még könnyű eltávolítani is. Ár-érték arányban nekem ez a kedvenc sminktermékem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Rainbowgirl14

2018. január 23.

Én nem szeretem ezt a szempillaspirált. Ez se nem hosszabbít, se nem dúsít. Igazából olyan, mintha ki se festettem volna a pilláimat. Ráadásul viszket tőle a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

RarityRose

2018. január 1.

Ez volt életem első szempillaspirálja,14 évesen. Még a volt barátom vette nekem, es nagyon örültem neki :)
Szép fekete színe van, es könnyű felvinni, én azota sokat kipróbaltam, de most már műszempilláim vannak. :) kezdőknek ajánlom!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Buklika

2017. december 25.

Valaha-volt kedvenc szempillaspirálom, de a parabén-tartalma miatt nem veszem újra (emiatt -1*). Könnyen használható, egyszerű de nagyszerű spirálfeje van. A nap végére lekopott, de nem ám pandamackósan! -egyszerűen eltűnt estére, ezért nem kellett sokáig sminklemosóval és vattakoronggal dörgölni. Adott egy kis színt, de nem nehezítette el a pillákat.
Ezek miatt volt előnyös nekem, és merem ajánlani azoknak, akik nem extrém hatást várnak!
Újravenném, csak hát a parabén miatt inkább mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

Újravenném, csak hát a parabén miatt inkább mást.

Ladybugx

2017. december 4.

Nagyon szeretem! Alapvetően nem szeretem, ha égigérő természetellenes pillát csinál egy spirál, inkább azt amikor csak kicsit hosszabbít és szép feketére színezi. Erre teljesen alkalmas, és egyáltalán nem kenődik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Linuxo

2017. április 28.

Sajnos megvettem ezt a szempillaspirált! SAJNOS!!!! Annyira kivagyok akadva rajta.... Gyakorlatilag semmit nem nyújt, mintha nem is használtam volna semmit.... BORZALMAS. Kb. annyit teljesít mint egy 100 forintos boltban vásárolt Kallos szempillaspirál. :(((((

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

SziNo

2017. április 10.

Glamouron szereztem be, mert úgy éreztem, szükségem van egy új spirálra. Nem volt semmi konkrét elképzelésem a végeredményt illetően, viszont abba biztos voltam, h Astor spirált szeretnék, aminek nem szilikonos a keféje (a szilikonos irritálja a szemem), valamint nem bucis, hanem minél egyszerűbb, klasszikusabb kialakítású. Már kezdtem elszomorodni, amikor megláttam a legutolsó darabot ebből a spirálból, gondoltam teszek egy próbát, mivel nem volt több 900 Ft-nál kuponnal.
Meg kell mondjam, nem csalódtam. Csodaszép pillákat kreál, nem vesz fel felesleget sem, nagyon bejött a rövidebb szár is, mert nekem így kicsit egyszerűbb irányítani, merre menjen. Nem csomosítja össze a pillákat, a kérdés már csak az, meddig fogja bírni, mivel az utolsó darab volt, lehet nyitogatták már előttem, viszont szerintem a teljes árát is megéri (1000 Ft közeli árban vannak sokkal gagyibb spirálok is, mint ez), nagy pozitívum, h nem könnyezek tőle (elég érzékenyek a szemeim sajnos). A nap végére kicsit lemászik, ezért csak 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.