Astor

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anordess, Módosítva: 2015. október 18.

Kiszerelés:   6,5 ml
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Akár 24 órán át tart.

Mofi

2017. július 22.

Tegnap szereztem be 500 Ft-ért!! A 03-as árnyalatot, mivel a homlokom ugyebár mindig jobban lebarnul, mint az arcom többi része, ezért is volt szükségem egy sötétebb korrektorra. Valami eszméletlen milyen szuper! Teljesen beleolvad a bőrömbe, alig kell belőle, mert szuper a fedése. Az eredeti árát persze nem adtam volna érte, szerintem egyik korrektor sem ér annyit.. De ez a korrektor ennyiért ajándék volt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 22.

merciszb

2017. április 4.

Akciósan vettem Rossmannban 700 forintért és szerelem lett! Kicsit sokallom a 2000 forintot érte, de nagyon bevállt, szerintem újra fogom venni nem akciósan is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

klauudiaa

2016. július 5.

Már másodszor vettem újra, szépen elfedi a szem alatti karikákat. Nem igazán tudok rosszat mondani róla, tartós is, a probléma az árával van ami, nem túl barátságos, viszont én mind a kétszer akciósan vettem meg és úgy már oké. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

BrienneLannister

2016. június 2.

A tegnapi napon volt a sminkvizsgám és ezt a terméket használtam a modellen. Jól fed ami igen nagy előnyömre vált mivel a modellemnek érzékeny bőre volt valamint az arci és homloki bőrrésze nagyon piros, irritált volt. A termék a pirosságot jól elfedte viszont szinte lehetetlen ecsettel vagy szivaccsal jól eldolgozni. Ujjal már jobban kenhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 2.

andi90

2016. január 23.

Nem tudom, hogy maga a termék gyenge-e, vagy az applikátora miatt nem szeretem. Még próbálkozom vele,hátha. Egyelőre az Essence Stay Natural ecsetes korrektora 100x jobban lenyűgözött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Nicy

2015. november 29.

Ajándékba kaptam a 001 Ivory árnyalatot, ami sajnos túl fehér a szemem alá, azonban mostanában alapozás előtt használom a piros foltok és bőrhibák eltüntetésére. Tökéletesen elfedi a bőrhibákat és egységes felületet biztosít az alapozáshoz. Ha elfogy biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

cintia995

2015. augusztus 20.

Nem rossz korrektor, de nekem a szemem alá a Maybelline Affinitone jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

ennni

2015. július 30.

szem alatti karikákra tökéletes !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

szem alatti karikákra tökéletes !

csoknyom

2015. július 18.

Most a Rossmannban 1100Ft-ért leltem rá, és emlékeztem, milyen szuper véleményeket kapott, így vacilálás nélkül a kosaramban kötött ki. Pattanásokra már megtaláltam a megfelelő korrektort, (egy sűrűbb, nehezebb állagút,szerintem ilyen folyékony termékektől pattanásokra ne várjunk csodát), így a szemeim alá kerestem egy jó világos, szinte fehér színt, ami highlighternek is megfelel. A legvilágosabb, Ivory árnyalatot választottam és nem csalódtam, hozzátéve, hogy nincsenek is brutális karikáim, de az esetleges alvatlan éjszakáimat is gond nélkül elfedte, nem csomósodik, nem szárít, jó világos, és akciósan nagyon megérte, de megkockáztatom, hogy ha elfogy, teljes áron is újraveszem.

Update: Azóta, ha jól láttam, kivonták a forgalomból. Egyik szemem sír, másik meg nevet, mert tudom, hogy találok nála jobbat is. Ahogy telt az idő, egyre nehezebb volt eldolgozni, aztán próbálkoztam, hogy Mac Fix+ folyadékot spricceltem bele, és így (mivel javult a helyzet általa) még ami van, azt elhasználom, de utána keresgélem a következő utódot! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

dodikah

2015. július 1.

Imádom ! a textúrája, a nem maszkszerű fedése..az hogy szépen bele lehet dolgozni a bőrbe.. még alapozó/bb krém nélkül is fel merem kenni! (pattanásokat azért ne fed el, mert nem ez a dolga.. )
újravásároltam,mert szerintem az ára is megfelelő!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

újravásároltam,mert szerintem az ára is megfelelő!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.