Astor

Ár:   2043 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: szabarabi, Módosítva: 2015. június 29.

Ár:   2043 Ft

24 órán át fennmarad. Vízálló.

6 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

sailorluna

2018. szeptember 5.

a lila meglepően brutál sötét, így nem tetszik annyira. hamar "megköt", nem könnyű satírozni, és közben el is tűnik az irizáló fénye. tartós, bírja a vizet, lemosáskor sem adja magát könnyen. kár, hogy hegyezni kell, sokkal jobb lenne tekerősként.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

rocknrose

2018. szeptember 2.

Kiárusításon, 500 forintért kaparintottam meg a zöld színűt. Nagyon szeretem, vízvonalra használom és elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 10.

90 Ebony - Lerobbanthatatlan!!! Azt, hogy ez tényleg 24 órát jelent-e nem tudom, de a maga nemében páratlan.
A parabén miatt nem kaphat sajnos, csak négy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

A parabén miatt nem kaphat sajnos, csak négy csillagot.

dynah13

2018. június 24.

A 120-as nude arnyalat van meg nekem is, egy idoben hasznaltam napi szinten, nagyon szerettem, jol fed, szepen tart. Egy ideje valamiert nem nyultam hozza, de azt hiszem ujra eloveszem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

detti23

2018. március 1.

Nagyon szeretem. A 100 creamy taupe árnyalat van meg. Szuper könnyű vele dolgozni, nagyon tartós, nem kenődik el, nem maszatolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Judy1

2018. január 18.

Kiárusítva a dmben vettem pár napja 500 ft-ért.egybő két színben :)
A barnát a felső szemhéjamon használnám tusvonalként, de ahhoz túl puha. Folyton elkenődik, ahogy viszem fel, és túl vastag a vonal, továbbá törik még hűtőzés után is. Ceruzaként én nem tudom használni. Úgyhogy egy ferde ecsettel veszek fel a ceruzáról festéket, és így viszem fel. Ilyen módszerrel jól teljesít. Tartós, intenzív a színe, nem mászkál,csak a dörzsölést nem bírja, arra oda kell figyelnem.
Megvettem a rózsaszínű nude ceruzát is, ez nagyon szép semleges színű, szemhéjpúder alapnak tökéletes. Valahogy ez keményebb is, mint a barna.
A barna ceruza okozta felemás élmények miatt pontozom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 18.

Kiárusítva a dmben vettem pár napja 500 ft-ért.egybő két színben :)
A barna ceruza okozta felemás élmények miatt pontozom le.

mariann33

2018. január 8.

A sötétszürke árnyalatot ismertem,abban nagyon apró ezüst csillámok voltak,csodás színe volt!Alapvetően szeretem az ilyen vastag ceruzákat,és ez kiemelkedő a textúrája miatt.
Én nem mondanám vízállónak,bár tartós,de mivel puha mint a vaj,szépen el lehet kenni is.
A napokban láttam az egyik drogériában,szerintem kifutó termék,mert csak néhány szín volt,és jól le volt akciózva:)talán érdemes egyet beszerezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 8.

flamingo-80

2017. augusztus 13.

A 710-es Cosmic Grey árnyalatot használom jópár hónapja. Tökéletes olyan reggeleken, amikor csak egy kicsit ki szeretném emelni a tekintetem. Nem maszatolódik, nem halványodik estére, nem irritál, egész nap tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

kattya

2017. július 30.

Az egyszerű és praktikus sminkkészletem alap darabja, kb mindennapos viseletem a Creamy Taupe árnyalat. A legjobb krémes szemfesték! Olyan egyszerű használni, olyan szépen kenődik, simán ujjbeggyel dolgozom el és fent marad egész nap és nem nagyon tapasztaltam csomósodást úgy sem, hogy sosem használok alá semmit. Biztosan újra fogom venni, bár mikor épp elfogyott és nem találtam, nagy hirtelen megvettem e helyett a Catrice Stylo Eyeshadow Pen-jét, de sajnos állagra messze nem ilyen jó, azonnal rászárad a szemre és pici darabokban kopik, nem lehet szépen eldolgozni, így gyorsan megkerestem máshol ezt az Astor csodát. Praktikus kiszerelésű, nagyon sokáig elég, kb fél éve használom a jelenlegit minden nap, és a felénél jár a ceruza!! értitek.. mindenképpen 5 pontos.

Update:
kb. 10 hónapja van meg és most kezdek a végére érni a ceruzának (1,5 cm lehet hátra), szóval ennyire sokáig elég szinte mindennapos használat mellett, valami fantasztikus!

újabb Update:
immáron egy éve van meg, lehet mondani hogy a hét 7 napjából 4-5 nap használom és most tart ott a ceruza hogy lassan nincs mit hegyezni, a végsőkig elhasználtam és bizony ez egy évig tartott, hihetetlen! közben pótlásként vettem szinte teljesen ugyanolyan árnyalatú Rival de Loop szemhéjfesték-ceruzát (mert rám jött a spórolhatnék, pedig ha 1 évre leosztom, az Astorért a 2000 Ft semmi! na mindegy) és hát sajnos nem olyan tartós, összegyűlik a ráncban, az állaga is sűrűbb, keményebb, nem ajánlom hogy más is azzal helyettesítse ezt a csodaszert!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

Update:

újabb Update:

Jucccc

2017. július 2.

Öt színben volt meg, az arany már elfogyott, és sajnos sehol sem tudtam beszerezni, remélem nem vonták ki a forgalomból. A creamy taupe-ból pedig már a másodikat fogyasztom. Összességében nagyon elégedett vagyok vele, rohanósabb napokon reggel csak keretezem a szemem velük, és tulajdonképpen pár másodperc alatt kész a szemsminkem. Általában több színt kombinálok, de így is gyorsan megvan. Szemhéjalappal élénkebb a színe, de anélkül is jó és tartós, emiatt nem húzom le. Mindig van itthon belőle, több is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

A természetben is előforduló paraffin viasz (szénhidrogének keveréke). Emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. Főleg stiftes kiszerelésű termékekben (pl. ajakápolókban) használják, hogy az szép és szilárd legyen.

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Az olíva olaj zsírsavaiból és sorbitolból származó emulgeálószer, mely segíti a krém víz- és olaj komponenseinek egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.