Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2011. augusztus 5.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Astor francia manikűr körömlakkja. Barackszín, halvány, illetve sötétebb rózsaszín változatban kapható.

little.shana

2017. július 31.

Régebben nagyon szerettem. Gyönyörűek tőle a körmök és nagyon természetesnek hat, sokáig vállalható marad, másfél hétig simán hordtam. Lehet, újra fogom még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Cannes

2016. augusztus 24.

Gyorsan szárad nagyon jó felvihető már egy rétegben is szépséges

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Gyorsan szárad nagyon jó felvihető már egy rétegben is szépséges

jkrisztie2

2016. június 13.

2012. 02.04: Minőségi körömlakk, szépen felvihető, gyorsan szárad. Alapozó és fedőlakkal használva a legszebb és így nem kopik le hamar a körömről. Nagyon szép árnyalatokban kapható, nekem a 961-es ultra white árnyalat van meg. Erősíti is a körmöket! Picit drága, de 30 hónapot kibír, nagyon megéri!! Szeretem!
Most csak 199 Ft a Rossmannban! :)

2016.06.13 upd.: még mindig van itthon belőle pár árnyalatban. Most bontottam fel a képen is látható 981 rózsaszínűt. Mintha új lenne. Ez a lakk egyszerűen tökéletes, kár hogy már nem lehet beszerezni. 3 vékony rétegben jön ki a színe, az egyik legjobb minőségű lakk amivel valaha találkoztam ( van kb 300 lakkom) :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 13.

Most csak 199 Ft a Rossmannban! :)

vszandi

2015. április 22.

Tudnátok abban segíteni, hogy hol lehet ilyen körömlakkot kapni? Mert már sem a Rossmann-ban, sem a DM-ben nem találtam... Köszönöm!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 22.

Krisz78

2015. március 22.

Egyetértek az elöttem szólókkal.
Tartós, nem pattog, gyorsan szárad, egy rétegben is gyönyörű.
Kb. a 6. üveget használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 22.

Egyetértek az elöttem szólókkal.
Tartós, nem pattog, gyorsan szárad, egy rétegben is gyönyörű.
Kb. a 6. üveget használom.

Damayanti

2015. február 10.

Szuper lakk, nagyon szeretem! :) ideális francia manikűrhöz is (mondjuk én olyat nem szoktam készíteni magamnak türelem híján) :), de önmagában is tökéletes, szép, szolid, diszkréten elegáns, természetes szín és fény :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

Mona01

2014. február 25.

Nagyon jó lakk, imádom. Gyönyörű fénye van, és öröm vele lakkozni. Ami nagy tanulság számomra, hogy érdemes drágább lakkot vásárolnom, mert az olcsóbbakkal csak szenvedés a lakkozás. Gondolok itt a szörnyű essence lakkokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 25.

Elamie

2013. július 17.

Huuuu csajok, 3 honapnyi essence lakkokkal valo szenvedes utan 50%-os bonnal vettem meg ezt a lakkot! Azt kell mondjam, hogy az essence lakkokhoz kepest valami uditoen mas. Meg a szaga sem undorit annyira mint az essence lakkoke. Az en kormomon, gyorsan szaradt, nekem eleg a 2 reteg, de nem is akarok eros fedest. Szepen oszlik, nem csikoz, 2 retegben olyan fenye van amire pont vagytam, es amit az essence nude sem tud. Az ecset vastagsaga is pont megfelelo szamomra. Gyonyoruen simava es egyenletesse teszi a korom felszinet, meg a feny is megcsuszik rajta. :-)
Most mar banom, hogy vettem vagy 6 essence lakkot, ehhez kepest egyik se er semmit. Be fogok szerezni meg egy elenk pirosat es egy feketet ebbol, az tutti.
Ha valakinek kell alig hasznalt (egyszer max ketszer) essence color&go lakkok, irjatok a hemish77@gmail.com-ra! Ezerotszazert adok hat db-ot! Emailben tudom elkuldeni a szineket es fotot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 17.

mulik.eszter

2013. május 11.

Nekem bevált. A többi astorhoz képest valóban kevésbé gyorsan szárad, de még így is gyors. A körmöket viszont szerintem nem fehéríti, max a színei olyanok, hogy fehérebbnek tűnik, de ha lemosom akkor bizony ugyan olyanok mint voltak. Kell belőle két réteg (van olyan astor mélyvörös körömlakkom, amiből 1 réteg is elég, és gyorsabban szárad mint ez). Valaki írta, hogy ő 4 rétegben kente fel. Hááát azért az már picit sok szerintem. Kettő bőven okés. Az állaga valóban olyan "gumis", mint ahogy azt már írták előttem. Nem lepattogzik, hanem egyben kezd el leválni, és mikor lemosom, akkor is nyúlik egy kicsit, nem úgy jön le mint más körömlakkok. De alapvetően ez nem baj, hiszen ha már úgyis éppen lemosom, akkor már mindegy, hogy hogyan vált le, vagy hogyan "mosódik" le. Sőt lehet ebben van a titka, azért bírja sokáig a strapát, mert ilyen rugalmas. Összességében pozitív a véleményem róla, csak kicsit drágállom. Ezért az árért veszek egyet abból a fajta astor körömlakkból, amiből egy réteg is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

szreka

2013. április 28.

2 rétegben szép színt ad, de iszonyú lassan szárad meg, ami nálam fő szempont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.

2 rétegben szép színt ad, de iszonyú lassan szárad meg, ami nálam fő szempont.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

MEK i