Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: cuki, Módosítva: 2012. december 7.

Egyedülálló formula, több mint 90%-ban természetes összetevőkkel, friss virágok keverékével. Nem szárító, hosszan tartó szemhéjpúder doók 12 színkombinációban kaphatók.

Ár: 590 , Eladó: tundying
Állapot: kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta
boni04

2015. május 14.

A fent látható színt vettem meg. Imádtam, hogy annyira természetes hatást lehet vele elérni. Mintha ott se lenne, de azért nagyon jó, hogy ott van. Mondjuk én a saját applikátorát ki sem próbáltam, ecsettel nekem bejött, szolid, hétköznapi smiknek nekem ez az ideális. Teljesen elfogyott, aztán kipróbáltam egy másik, mono púdert. Ezt biztos, hogy majd újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Ingi

2014. március 21.

A fent látható 530 Sweet Daisy van meg. Ivy18 hozzászólásával megegyezőek a tapasztalataim, még jó, hogy akciósan vettem meg...a világosabb oké, de a sötétebb lila borzasztó, mintha fel se tettem volna semmit :O Pedig direkt amiatt vettem meg, mert szeretem az ilyen sötétlila színeket. De ezt nem is nagyon használom. Igazából még nem is találtam normális szép sötétlilát :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

Bunnylove92

2014. február 24.

A black orchid nevű szürke-fekete van meg, háát a fekete nagyon alul pigmentált, kb. lehetetlen vele füstös sminket készíteni,a szürkéje már jobb, kicsit csillámosabb, de nem nagyon használom. Én is akciósan vettem, kb. 470ért, kb. ennyit is ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

novak.v

2013. március 12.

Szerencsére Rossmannos akcióban tettem szert a green anatasiara és a winter lilyre. A színek szépek és örvendezek az összetevők miatt, de kétszer-háromszor kell felvinni, hogy látszódjon valami. A hozzá csomagolt applikátor teljesen hasznavehetetlen: szépen felveszi a festéket, de utána sosem kerül a szemhéjamra (?). Essence ecsettel viszem fel, de csak a sötétebb színeket tudom használni, pedig nagyon világos bőrű vagyok és nem szeretem az erős szem sminket, de ez még nekem is kevés. Arról nem is beszélve, hogy nagyon porzik. Én egyáltalán nem ajánlom, hogy ezt teljes áron kipróbálja valaki, nekem nagy csalódás volt. Negyed ennyiért az essence sokkal jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

Kreamano

2013. február 14.

A kékes-szürkés árnyalathoz jutottam hozzá elég olcsón a Rossmannban. Örültem neki, mert tetszett a színe, de sajnos több rétegben fel kell vinnem, hogy látható legyen. Amúgy meg jól néz ki, de sajnos 2 óránál többet ha rajtam van, a szemem égni kezd. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

kissnoraa

2013. február 14.

nagyon szépen pigmentált. imádom. mostanában suliba is ezt használom. nem gyűrődik be a ráncokba. 6-7 órát kibir.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 14.

fayless

2013. január 14.

Rózsaszín-lila duó van meg és nagyon imádom! Puha, könnyű felvinni és kellemes viselni. Egész nap viseltem és nap végére változatlan maradt. Tegnap vettem 470-ért a Rossmann-ban. Érdemes ott sasolni az Astor polcait. :)

Update: Az elején még a rózsaszín-lila duóban a lila még fogott, aztán most már kapirgálnom kell, mert betonkemény lett.-mínusz *1

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

svivko

2013. január 4.

010-es Tropical Violetet szereztem be, hattttalmas tépelődés után (mindnek gyönyörű színe van). Mindkét szín gyönyörű, mind a helyén, mind pedig a szemhéjon, Artdeco sminkalappal használom, a színek szépek, és tartósak így. (Alap nélkül nem próbáltam. :/ )
Nem pörög le, könnyű felvinni.
Imádom ezt a kiadást, jó ránézni az orchideákra.

Rossmannban a Winter Lily, Szürke-fehér összeállítást vettem meg 470 Ft-ért, szinte spontán orgazmusom lett a leárazást látva. Annyira passzol egymáshoz a két szín, és végre van egy gyönyörű szürke szemhéjpúderem is. Apró pici csillámokkal. Ahw. Ha a héten találkozok még rossmann bolttal, tuti megyek még vadászni. Imádnivaló termékek ezek.

Burberry, amit te keresel az Astor EYE ARTIST eyeshadow with minerals & aloe vera már nem gyártják, de hátha a pontos nevével sikerült megtalálnod neten. Amúgy ez a termék jött a helyére.
:/ Én is imádtam a 020-as Members only árnyalatot (2 szaténfényű), hátha valaki megválna tőle.
Sok sikert!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Nem pörög le, könnyű felvinni.
Imádom ezt a kiadást, jó ránézni az orchideákra.

Sok sikert!

burberry

2013. január 4.

Még évekkel ez előtt vettem meg a fekete változatot, talán azóta olvasok után minden egyes megvásárolni kívánt terméknek. Ez a szemhéjpúder is azok közé tartozik. A fekete duót vettem meg, de használhatatlan. Attól, hogy valami természetes összetevőket tartalmaz lehetne pigmentláltabb, "lágyabb" is, mert ez szinte felvihetetlen, és nem is tudom mennyit kell magamra tennem belőle, hogy szép intenzív fekete színe legyen. És egyáltalán nem érte meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

ivy18

2012. december 26.

A képen látható duót szereztem be. A barackos-rózsaszínes fele szuper, de a lila egyszerűen használhatatlan számomra. Semmilyen színt se lehet belőle kicsikarni csak csillámokat. Nem vártam egy hű de pigmentált teljesítményt, de ez kritikán aluli. Még szerencse, hogy akciósan vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol

A gólyaorrok nemzetségébe tartozó növény kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.