Astor

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2012. február 2.

Több mint 90%-ban természetes összetevőkből álló, hosszan tartó formula, mely frissességet és ragyogást ad az arcnak.

aagica

2019. március 22.

Sunkissed Gold színben van meg, napi szinten használom, tartós, de eléggé porol. Ajándékba kaptam, teljes áron nem biztos, hogy megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

muszika

2018. május 21.

nekem nagyon nem jött be. Porol, gyorsan fogy, nem tartós...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

nekem nagyon nem jött be. Porol, gyorsan fogy, nem tartós...:(

nusi96

2017. március 31.

Nem vagyok vele teljesen elégedett :/ A 002 Pink Pansy árnyalat volt meg nekem. A színe nagyon szép viszont sokszor bele kellett nyúlnom az ecsettel, hogy annyi színt fel tudjak vinni, mint más pirosítókkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

zdiana

2017. március 6.

A 002-es árnyalatával teljesen meg vagyok elégedve. Pont annyira pigmentált, amennyire kell és szépen építhető. Természetes hatású. Nem vettem észre rajta, hogy különösebben kopna, szépen a helyén marad. Ha elfogy, mindenképp újra venném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

sziszke423

2017. február 22.

Énis leárazva jutottam hozzá a Brown Berry árnyalathoz. Szép színe van, de a pigmentáltsága sajnos a nullához közeli :/
Maga a csomagolás szerintem nem túl praktikus, mivel gyakorlatilag akkora, mint egy átlagos mono szemhéjpúder. Nehéz belenyúlni a pirosítóecsettel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

pixxie94

2016. november 12.

Brown Berry színben van meg, napi szinten használom, nem túl pigmentált, de szépen építhető, a nap nagy részében fent marad. Leárazva vettem kb 600 Ft-ért, ennyiért megérte, teljes áron valószínűleg nem hoztam volna el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

nusysan

2016. november 5.

Leárazva szereztem meg a Brown Berry nevű árnyalatát, ami gyönyörű szép. Építhető pirosító, nekem speciel a hófehér bőrömre is 3x kell a tégelybe nyúlni, de nagyon szeretem a visszafogott hatását, a 600 forint körüli árát simán megérte, drágábban azért nem vagyok teljesen biztos. Viszont drogériás viszonylatban mindenképpen egyedi, és szép nude színe van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

Alma07

2016. október 20.

az egyik legszebb pirosítóm volt :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 20.

az egyik legszebb pirosítóm volt :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Joaninha

2016. október 10.

Azért vettem meg, mert beleszerettem a csomagolásba és a színekbe. Egy mályvás árnyalatom volt, imádtam a színét, de rajtam egyáltalán nem volt tartós, kopott napközben és nagyon hamar el is fogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

Moc11

2016. május 5.

Én a 011 Sweet Plum árnyalatát használom.Nagyon szeretem,mert szép üde arcot varázsol.Régóta ezt használom és nem csalódtam még benne.Nekem egyáltalán nem porzik és jól pigmentált,ezért nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol

A gólyaorrok nemzetségébe tartozó növény kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.