Best of Beauty 2019

Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ST, Módosítva: 2014. január 7.

Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Bársonyos és természetes hatás egész napra. Szinte egybeolvad a bőrrel, ezéltal tökéletesen illeszkedik a bőr túnusához és színéhez. Sminkszivaccsal és tükörrel. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Lisa011

2016. október 6.

Akciósan vettem a Müllerben, véletlenül találtam rá, amikor a leértékelt termékek között keresgéltem. Amikor megláttam a márkáját azt gondoltam hogy rossz nem lehet, pláne 1000ft-ért, így hát megvettem. Másnap ki is próbáltam, és amikor a munkahelyemen belenéztem a tükörbe, szabályosan megijedtem. Olyan szinten beleült a ráncokba, hogy legalább egy 10 évet öregedtem miatta ránézésre. A fedése is nagyon rossz volt, ráadásul foltokban kopott. Krémes állaga miatt gyorsan fogyott és nehezen lehetett eldolgozni. Egyetlen pozitívuma volt ami nekem tetszett, az pedig az illata volt. Biztos hogy nem veszem újra többet, egy része így is a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

Mackobunda

2015. november 6.

Úgy jutottam hozzá, hogy elmentem alapozót venni, amit meg is vettem, de a nagy sietségben megláttam ezt a terméket és púdernak néztem - persze az akciós dobozba volt belesüllyesztve. Megszédített az akció (1000 Ft alatt volt). :D
Amikor hazajöttem és púdereztem volna le az ugyan csak Astor márkájú alapozóm, akkor jöttem rá, hogy hoppá :D
Egyébként nagyon kis "kompakt" táskába bedobós alapozó. A trükk benne az, hogy felnyithatós és alatta egy tükör és egy szivacs található. Azt nem fogom használni, mert a tükör végett is tisztán szeretném tartani azt a kis szekciót. Így végül nem is bántam meg, habár a fedése nem 5* és kicsit nehezebb is a viselete, mint a pumpás kiszerelésű testvérének. Alapjáraton nagyon is ki van találva, de nem feltétlen az alapozó végett fogom használni! Eredeti áron tuti nem venném meg, mert egyszerűen nem éri meg. :D :D :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

juditunk

2015. július 23.

Kb ugyanaz a véleményem, mint az előttem szólónak. A fedése tényleg rendben van, viszont nehéz szépen felvinni, zsíros, vaskos, de cserébe még púderral sem tartós. Szerencsére szintén akciósan vettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 23.

pi

2015. június 9.

Akciósan vettem ,de még ezt az árat sem éri meg. Hatalmas csalódás, a nap végére semmi nincs belőle, pedig púderral fixálom , nehéz felvinni zsíros érzést nyújt nekem legalábbis, még1x nem venném újra az biztos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 9.

Pearl

2015. március 12.

Akciósan vettem, én személy szerint nehezen dolgozom el az arcomon, viszont idő után szépen egybeolvad a bőrömmel. Nem hiszem,hogy újravenném, de egy próbát megért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

virumiru

2014. február 24.

nagyon jó a csomagolása,praktikus,és jól is néz ki:) az állaga is remek,kézzel és ecsettel is könnyen fellehet vinni.viszont ennyit a pozitívumokról.egyáltalán nem fed,még a kisebb bőrhibáimat se tudta leplezni,nagyon hamar eltűnt az arcomról:/ hálistennek hamar elfogyott,mert sajnáltam volna 4000 forintot kidobni a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

ST

2013. december 29.

A 100 Ivory árnyalat tényleg tökéletesen illeszkedik a világos, kissé rózsaszínes (mindenesetre nem sárgás) bőrömhöz. Ez már önmagában megér egy misét, mivel nagyon nehezen találok olyan alapozót, ami világos, de nem sárgás, ill. ha rózsaszínes, akkor nem "sápadt kismalac". Vannak márkák, amik számomra emiatt teljesen ki vannak zárva (pl. Bourjois).
Ami még jó benne, az az állaga! A vizesen használható por állagú kompakt alapozókat szerintem képtelenség egyenletesen elosztatni, a folyékonyaktól pedig már szintén kivagyok. Ezt nagyon kellemes használni, és nem szárít.
Hordozható: nem folyik ki, nem porlad szét, utánaigazításhoz kiváló! Az ugyan nem értem, mi volt a gondjuk a klasszikus kivitellel (ti. alul a krém, rajta a szivacs, felül a tükör) - így nehezebb bánni vele...
A fedése közepes, korrektor azért elkél hozzá, és nem matt, inkább természetes.
A tartóssága púderrel egész jónak mondható, délután kis utánapúderezéssel / felitatással kibírja az egész napot.
Apropó: zsíros bőrűeknek valószínűleg kevésbé válna be, de száraz bőrre télen klasszul működik.
Ami a legnagyobb hátránya viszont, hogy gyorsan fogy :( Mindennapos használat esetén alig pár hétig tartott :( Kár, hogy nincs belőle valami "otthoni" verzió...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 29.

A fedése közepes, korrektor azért elkél hozzá, és nem matt, inkább természetes.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.