Astor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,25 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2012. február 12.

Kiszerelés:   8,25 g

Astor Pure Color Perfect Blush
Ár: 800 Ft , Eladó: Bonnieoo7
Állapot: Párszor próbált , Helyszín: Budapest, Blaha Lujza tér , fizetés: Személyes átvétel
orsiborsi1989

2019. december 7.

002 peachy coral van meg belőle. Még két évvel ezelőtt vettem, IMÁDOM, már alig van a tégelyben. Nyárig/nyáron elfogy a maradék, most kicsit sötét a bőrömhöz, ezért egy kevésbé pigmentált Maybellines pirosítót használok.
Egyszer már újravettem, most is így tennék ha nem vonult volna ki a márka..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

Egyszer már újravettem, most is így tennék ha nem vonult volna ki a márka..

Kamea

2019. május 27.

A pirosítók terén mindig aszerint választok, hogy melyik akciós, illetve az épp aktuális hangulatomhoz is passzoljon. Ezt az Astor pirosítót már sokadszorra választom, csak jót tudok róla mondani. Előny, hogy van benne kis tükör is, de az ecset, amit adnak hozzá, sajnos semmire se való. Nem túl pigmentált, de számomra ez kifejezetten előnyt jelent, mivel az én koromban már nem célszerű a túl sok pirosító használata, így azt is megakadályozza, hogy túlzásokba essek. :)
„Szeretem” kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 27.

„Szeretem” kategória.

writa

2019. január 15.

Szép a színe, de nem túl pigmentált, ami jól jön egy visszafogott sminkhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Szép a színe, de nem túl pigmentált, ami jól jön egy visszafogott sminkhez.

Lea2

2018. szeptember 8.

megvettem ránézésre, de annyira elüt az arcom színétől, hogy el kellett ajándékozzam.. a doboza szép. Az árnyalatok viszont nem az igaziak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Afrusshercegnoo

2018. július 6.

Teszi a dolgat mint a tobbi pirosito. A harom kulonbozo arnyalattal csodas sminket lehet vele elerni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

tszofia

2018. március 17.

Kuponnal vettem meg teljesen hasraütés szerűen de azóta is minden nap használom. 001 Rosy Pink árnyalata van meg középen van egy kis highlight szerű rész, a két oldalán pedig egy barackos és egy sötétebb berry szín. Vagy mind összekeverve használom vagy választok a két szín közül. Mind nagyon szép. Vannak apró csillámok benne, de nagyon aprók ezért pont ízléses szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

revontulet

2018. február 16.

A Peachy Coral arnyalatot vettem meg, ami illik az arcszinemhez. Kellemes, nem csillogos a finishe, jol lehet retegezni. Primer+alapozo folott eleg tartos, a por allaga miatt alapozo nelkul amugy sem maradna meg sokaig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

VargaKata15

2018. február 8.

Mar a masodik Peachy coral arnyalatot fogyasztom, ez a tokeletes pirosito a no makeup vagy rozsaszines sminkes napokra. Az csetet meg sem kisereltem hasznalni, egy rendes pirositoecsettel szepen egyenletesen felviheto es tartos is. Lehetne kicsit kompaktabb a csomagolasa, az ecset felesleges helyet foglal

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

cicaaholdrol

2018. január 19.

Mostanság vettem meg a Peachy coral árnyalatút, féláron. Világos bőrömhöz pont jó, nem csillog, szépen rétegezhető, ha vki extrémebb hatást akar elérni. Az ecsete tényleg egy hulladék, kilószámra jön ki belőle a szőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

frudzika

2017. december 17.

természetes, nem túl csillogós viszont nem a legtartósabb de ár/érték arányban nagyon jó

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 17.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77499, CI 77492, CI 77491, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 28 / CI 45410, Red 27 / CI 45410
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben