Astor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blessed, Módosítva: 2015. október 5.

• finom, lélegző textúra, mely tökéletesen felkészíti a bőrt sminkelés előtt
  • kisimítja a bőrt, a finom ráncok és a tág pórusok halványabbnak tűnnek
  • 24 órás hidratálás

1 univerzális árnyalatban kapható

kismadár

2018. október 13.

Szerintem jó kis primer, valahogy szebb, egységesebb, élettel telibb tőle a bőröm. Nem tudom, hogy mennyire teszi tartóssá a sminket, de az alapozó nem csúszkál rajta. Kellemes, parfümös illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

zsulil

2018. július 2.

Ma ismét adtam neki egy esélyt, bár jó pár hete majdnem a kukában landolt. Gondoltam egy "arckrémnek" is elmegy majd, végül is a SPF 25 még szimpatikus volt a tubuson. Reggel még épp nem csillogott a bőrőm és nem is feszültem sehol, mondom ok, ma úgy sem tolok túl semmit (sem alapozó, se púder - menjünk ma natúrban ki az életbe) de EZ képes volt a rejtett szárazságaimat is olyan szinten felnagyítani, hogy eszméletlen, alig tudtam valahogy magam rendbe hozni.
Egyre többször csalódok az Astorban mostanság és ezt a Primer-t sem igen tudom hová tegyem. Primer-nek én nem mondanám, BB-nek sem megy el, mert lehelletnyit sem "ápol és eltakar". Ragad és fixálás ellenére is lejön minden rólad, utána piros a bőröm. Szóval most már tényleg kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Serena0123

2018. április 26.

Tegnap próbáltam ki őt és a hozzá tartozó alapozóját.
Kis termékmintát kaptam. Kicsit túltoltam a primert többet nyomtam magamra... -.-'
Amit észre vettem, hogy a bőröm matt lett. Féltem hogy túl rózsaszín esetleg majd át üt vagy valami. Ez életem második primere. Annyit elmondhatok összehasonlítási alapon, hogy jobb mint a Rimmel Fix & Protectnél, könnyebb felkenni, de még így is az alapozójával együtt (plusz púder és teljes smink) kifényesedtem. Viszont a sminkem nem kenődött meg semmi. Lehet nem a primer/alapozó kombó volt a baj, egésznap napon voltam és ugyebár már meleg van. Nem rossz egy próbát megér, és összehasonlítási alapon jobb, de úgy érzem még nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

Tegnap próbáltam ki őt és a hozzá tartozó alapozóját.

HerczegNikoletta

2018. március 23.

Szerintem pénzkidobás volt.
Semmi változást nem láttam az arcomon.
Igyekszem elhasználni, de soha többet nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Szerintem pénzkidobás volt.
Semmi változást nem láttam az arcomon.
Igyekszem elhasználni, de soha többet nem venném meg.

Makk Zsuzsó

2018. február 6.

Ez egy folyékony, nem szilikonos állagú, irtó csillámos primer(?), de nekem semmivel sem tette szebbé az alapozóm. Nem lett simább, ugyanúgy kifényesedett. Most úgy használom el a maradékot, hogy hozzákeverem az alapozómhoz, úgy valamivel jobb. Vannak ennél jobb termékek. (Mintát használok.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 6.

albertinablogg

2018. január 29.

Akciósan vettem meg, 1500.,- volt a Rossmannban. Korábban nem volt alkalmam kipróbálni, de megvettem látatlanban, tesztelés nélkül. Aztán hazaértem, elolvastam az itteni hozzászólásokat és értékeléseket és kétségbeestem, hogy kidobott pénz az ablakon. Nekem nem csillámos, ragyogóbb a smink az arcomon (Bourjous alapozót használok), nincs az a brutál sz*r maszkhatás, mint korábban. Nekem nem irritálta a bőröm, és habár problémás és pattanásosodásra hajlamos, nekem sem a homlokomon, sem az arcomon nem jöttek ki pattik. Nekem bejött, de majd frissítem az értékelésemet, ha változás áll be a jelenlegi véleményem után. Ezért az árért megérte. Önmagában nem használnám, csak alapozóval. Ja és nekem nem gyengített a sminkem tartósságán, nem fényesedett ki estére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

benczedizsu

2017. november 30.

Astor termékekben egyre többször csalódok, nincs másként ezzel a termékkel sem. Nem tudom őszintén szólva hová tenni. Primer? biztos nem, BB krémnek nem megy el, az ajánlathoz képest én önmagában használva inkább egy hullára hasolítottam, megkérdezték jól vagyok-e. Ha nem fixálod véletlenül, minden rád ragad garantáltan. Ragacsos az állaga, nem lehet egyenletesen eloszlatni, pattanások 1-2 nap után garantáltak, 1 óra múlva alapozóstól, púderestől minden lejön rólad, kipiosdott bőröddel szemezhetsz a tükörben. Már letettem arról, hogy "csak úgy" elhasználom. Soha többet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 30.

Netta97

2017. november 12.

Leértékelve vettem, de nem ájultam el tőle. Csillog sajnos és én ezt egyáltalán nem szeretem egy primerben. Az alapozómat jól a helyén tartja tény, de nekem is pattanások jelentek meg a bőrömön azóta hogy használom . Lehet szemhéj bázisnak megtartom de újra biztos nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

agica7

2017. november 3.

Amikor először használtam elámultam, hogy milyen gyönyörű lett a végeredmény. Lefedte a pórusaimat, tartósította a sminket stb. DE kb 3 használat után észrevettem, hogy rengeteg mini pattanásom lett, és mivel ez volt az egyetlen új termék, amit használtam rá gyanakodtam, de adtam neki még egy esélyt. Hát.. nem kellett volna. Zsírosította nagyon durván a T-vonalamat, és még több pattanásom és mitesszereim lett. Na itt abbahagytam a használatát, és ujra kitisztult az arcom. Érdekes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

Tothxheni

2017. szeptember 7.

MAYBELLINE COLOR TATTOO alá használom és így lerobbanthatatlan a szemhéjfestékem, másra sosem használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Fructose, Urea, Maltose, Sodium Lactate, Sodium PCA, Trehalose, Aluminum Hydroxide, Glucose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.