Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: miomio, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Száraz

Epresjoghurt

2017. január 9.

A 020-as Capuccino árnyalat van meg és abszolút pozitív a tapasztalatom vele. Én kimondottan szeretem, hogy halvány, hiszen általában nude rúzsokat használok, amikhez ez a halvány kontúr nagyon jól mutat. De van, hogy nem is rúzsozok rá, csak körberajzolom a számat, ecsettel kicsit eldolgozom és máris természetes, kissé teltebb ajkakat kapok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

hydroponic

2016. november 20.

Ez komoly, h pénzt kérnek érte? Pofátlanság csúcsa.
Sajnos nem olvastam az itteni véleményeket, csak miután megvettem- késő bánat.
Féláron vásároltam a 019 Blossom-ot, de egy nagy nulla az egész.
Konkrétan semennyire nem fog. Bár a kezemen a tesztert swatcholtam, de azt hittem a teszter hibás v. ilyesmi pl. h agyonhasználták és hegyezéssel kéne frissíteni rajta és h majd az eredeti termék használható lesz. De nem.
A kezemen is csak akkor látszik, ha konkrétan belevésem a bőrömbe.
De az ajkaimon nem akarok egy hegyes ceruzával vésegetni és karistolni.
Pocsék az egész.
Ezért ne fizessen senki !!!
Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 20.

Ez komoly, h pénzt kérnek érte? Pofátlanság csúcsa.
Sajnos nem olvastam az itteni véleményeket, csak miután megvettem- késő bánat.
Féláron vásároltam a 019 Blossom-ot, de egy nagy nulla az egész.
A kezemen is csak akkor látszik, ha konkrétan belevésem a bőrömbe.
De az ajkaimon nem akarok egy hegyes ceruzával vésegetni és karistolni.
Pocsék az egész.
Ezért ne fizessen senki !!!
Kuka.

Vki001

2016. október 29.

Borzalmas. Szörnyen kemény, nem fog, karcolja a számat. Egyáltalán nem használható. A 019 Blossom árnyalatot vettem meg akciósan, de még így sem érte meg. Nem ajánlom senkinek. Pénzkidobás és nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

charlotte123

2016. október 7.

A világon a legrosszabb szájceruza ez lehet. Borzasztó. Sokat próbáltam már,de ilyen rossz még egyik sem volt. Egyáltalán NEM FOG. :/ Nagyon kemény és ha nagy nehezen fel is tudok tenni vmi színt,akkor is kényelmetlen viselet és szárítja a szájat. Még jó,hogy akciósan vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

silver

2016. március 3.

Egyet vettem, egyet ajándékba kaptam. Mindkettő használhatatlan. Ahogy előttem írták, egyszerűen nem fog. Én még ilyet nem láttam, komolyan mondom. Hogy gondolta bárki is, hogy ezért pénzt kérjen?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 3.

beautyworld

2015. július 4.

Joy napokon vettem már nem is tudom hány százalékos volt a leárazás az Astornál de utólag még annyit is felesleges volt rákölteni a teljes ára meg egyenesen pofátlanul sok ezért a termékért! Konkrétan 5Ft-ot sem ér hiszen akárhogy rányomom nem fog. Olvastam hogy másoknak is ez a problémája csak más árnyalattal, nekem a 032 Rosewood árnyalatban van meg és az Astortól nagy csalódás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 4.

dana90

2014. július 2.

033 Ruby red. Bárcsak fogna! :( Néha előveszem, gyújtóval melegítve némi színt ki tudok csikarni belőle, dehát én nem ezt vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

ljudith78

2013. október 22.

Van egy ilyen szájkontúrceruzám, szintén Blossom árnyalat. Nem tudom, talán hibás darabot fogtam ki, de gyakorlatilag az enyém NEM FOG. Nem alig, nem kicsit, egyáltalán nem. Ráadásul kemény a végtelenségig. Ilyennel még soha nem találkoztam. A talán hibás példány miatt kap 2 csillagot, ha másnak bevált, akkor biztos az enyémmel van gond...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 22.

tuzgyujto

2013. február 14.

Most, hogy megláttam az új feltöltések között, hirtelen elszégyelltem magam, hogy olyan rég nyúltam utoljára érte, pedig 2011 karácsonyán ez volt a kedvencem, már-már sírtam, hogy nem olyan az ajkaim eredeti színe, mint a 033-as Ruby red. Szuperül tartotta magát a karácsonyi vacsin is, egyszer kellett igazítani, és nem is szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 14.

miomio

2013. február 7.

A Rossmannban találtam a leárazott dolgok között. A Blossom színű cerkát vettem meg. Ez egy nagyon temészetes barackos árnyalat. Az egész ajkamat festve fogom használni, Wishes nagyon jó ötletet adott :) Így még praktikusabb lesz, ezt egy automata ceruzával nem lehetne megoldani, túl drága lenne. 400 foritért vettem, a színe miatt szerintem még visszamegyek a testvéreiért is , hogy sokáig kitartson :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

Antioxidánsok: Tocopherol

Ceresin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.