Astor

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Kifinomult határozottággal segít a természetes szemöldökvonal hangsúlyozásában. Használatával a szemöldök sokkal kifejezettebbé és hangsúlyosabbá válik, így az egész arcnak egy keretet adva. Használható a ritkásabb foltok kitöltésére, vagy akár a szemöldök meghosszabbítására. Szőkék számára a hajukban lévő legsötétebb szál színével megegyező, barnák számára a természetes hajszínüknél egy árnyalattal világosabb, vörösek számára pedig világosabb árnyalatot érdemes választani.

• Könnyű használat
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt

jcsilla

2017. október 10.

Csak ajánlani tudom! Nekem csak pár szál szemöldököm van sajnos :( De ezzel a ceruzával nagyon szépen tudok magamnak új szemöldököt varázsolni, nap mint nap :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

olahrekaeszter

2017. október 1.

Kedvencem! Tökéletes színe van az én vöröses, alig látható szemöldökömhöz. Szépen lehet vele dolgozni, nincsen túl erős színe sem, természetes hatású. Már a harmadikat használom belőle.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

szilvike86

2017. augusztus 3.

Szeretem, eddig ez a legjobb, amiket használtam. Praktikus a kefe is a végén, szépen lehet dolgozni vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

hgyongyver

2017. július 5.

A problémám vele hogy sajnos elég hamar elfogyasztom mindennapos használat mellett, meg hogy hegyezni nehezen lehet, a krémes állag miatt sokszor letörik mire ki lesz faragva, ezt leszámítva színnel, tartóssággal nagyon elégedett vagyok,a kis kefét is szeretem a kupakon, mindig újraveszem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

norcu

2016. november 16.

Eddigi egyik kedvenc szemöldök ceruzám. Világos színben választottam , tökéletesen passzol . Nem sárgás az árnyalata . Jól pigmentált, krémes állagú de nem kelt zsírkrétaszerű hatást a szemöldökömön. Egy napot simán kibír, nem kenődik nem köpik le .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 16.

Lisa011

2016. október 27.

Féláron vettem Glamour-napokon. A színe megfelelő, tetszik hogy tudok sötétebb, illetve világosabb árnyalatot is kihozni belőle. A tartóssága megfelelő, ha nem piszkálom rajtam marad egész nap. Az állaga kicsit krémesebb, így elég hamar fogy. Ami nagyon nem tetszik benne az az, hogy iszonyú nehéz kihegyezni. Legalább háromszor letörik mire sikerül, és ráadásul a kréme állaga miatt hamar tompa lesz. Így nem túl gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

MrsMarvel

2016. október 9.

Könnyű használni, szépen lehet dolgozni vele és tartósan a helyén is marad. :) Szeretem használni, a kis fésűnek nem csak az elején veszem hasznát, hanem a végén is, így kicsit elvesz az intenzitásából és élességéből de így csak még természetesebb hatást nyújt. Általában megrajzolom vele a kontúrt, illetve "szálazós" mozdulatokkal a többit, majd az elejét halványabban az Avon szemöldök formázó készletével és kis ecsettel töltöm ki, illetve ezzel fixálom is a szemöldököm. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

style74

2015. december 22.

Szeretem használni, szép színe van és tartós, még a nap végére sem mászik el a helyéről. Ennek ellenére nem mindig sikerül olyan természetes hatást elérni vele, mint az essence szemöldökceruzájával. A keféje nagyon kemény, emiatt -1 csillag, de összességében jó kis termék. Ha nem találok jobbat újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 22.

Joaninha

2015. december 9.

Többször újravásároltam ezt a szemöldökceruzát a barátságos ára és a kiszerelése miatt, mert nekem fontos, hogy legyen egy kis kefe is mellékelve a ceruzához. Tartósnak bizonyult és sokáig ki is tartott, viszont sohasem szerettem benne, hogy nagyon kemény maga a ceruza, és ezért kicsit nehéz vele dolgozni, főleg a szemöldökvégeknél, ahol nekem eléggé kopott a szemöldököm. Emiatt vonok le tőle pontot, illetve mert szerintem a L`Oréal szintén hasonló kiszerelésű ceruzájának jobb a keféje, mivel körkörös, mindemellett puhább a ceruzája és talán még az árnyalata is szebb. Ár/érték arányban viszont jó termék, de én maradok a L`Oréal kicsit drágább ceruzájánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

s_kitty

2015. december 6.

Alapvetően szemöldök formázó gélért mentem be a boltba, mert még sosem volt és kiakartam próbálni. A ceruzákkal az a bajom, hogy attól ahogyan rányomjuk a ceruzát a szemöldökre, akarva akaratlanul kitépünk vele pár szálat ami hosszútávon nagyon nagy ritkulást okoz. Azonban akárhogy néztem a kínálatot, úgy gondoltam, hogy ez sajnos nekem nem lesz megfelelő. Nem színezi eléggé az esetleg vékonyabb szálú szemöldököt.
Jó hát akkor néznem kellett egy ceruzát. Ezelőtt a s-he-től, az essence-től és a catrice-től használtam őket, de most körülnéztem egy másik polcon. Így esett, hogy ezt az Astor terméket választottam. Az ára dupla annyi mint az előbb említett márka termékei, de nem bántam meg a döntést. Az állaga sokkal keményebb (de szuperül eldolgozható) és ezáltal sokkal lassabban fogy. Az én szőke hajamhoz is volt megfelelő árnyalat: golden brown.
A csomagolása is szuper. Fekete alapon arany betűk, igazi luxusérzet, illetve a kupakon található kis fésű is.
Nagyon szuper termék, remélem jó sokáig kitart és a továbbiakban is elégedett leszek vele, mert akkor biztos, hogy újraveszem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate