Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: kawa.kriszta, az összetevőket feltöltötte: c.ancsa, Módosítva: 2016. szeptember 6.

Dúsító és göndörítő szempillaspirál LYCRA-val, arannyal és fekete orchideával. Puha és rugalmas pillákat és érzéki tekintetet eredményez. Szemészetileg tesztelt.

Water / Aqua Trimethylsiloxysilicate eo I szil Cyclopentasiloxane eo I szil Cyclohexasiloxane eo I szil Stearyl Behenate eo Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Propylene Glycol h Talc 1 0Dimethicone eo I szil 1 0Sorbitan Olivate eu Sodium Chloride Glycerin h 0 0Tribehenin eo Trisiloxane Methyl Behenate Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Methylparaben ta I par 0 0Hydroxystearic Acid ti I eu Propylparaben ta I par 0 0Tocopheryl Acetate a I v 0 0Iodopropynyl Butylcarbamate ta Butylparaben ta I par Ascorbyl Glucoside a I v Calcium Aluminum Borosilicate Gossypium Herbaceum (Cotton) Powder Hydrolyzed Wool h Retinyl Palmitate a I v 2 2Serica (Silk) Powder HDI/ Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer Acrylates/ Carbamate Copolymer Hydrogenated Vegetable Oil eo 3 0Panthenol eo I v 0 0C12-15 Alkyl Benzoate eo Silica Hydrogenated Olive Oil Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Ethylene/ Methacrylate Copolymer Collagen h Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Colloidal Gold Saccharomyces/ Platinum FermentSaccharomyces/ Silver FermentHydrolyzed Keratin h Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables Sodium Sulfate Ceramide 2 PEG-10 Rapeseed Sterol ti I eu Isopropyl Titanium Triisostearate eo I eu Phalaenopsis Lobbi Extract Potassium Sorbate ta Phenoxyethanol ta Bambusa Arundinacea Leaf ExtractCaprylyl Glycol eo I h Sodium Benzoate ta Tocopherol a I v 2 2Chlorphenesin ta Sorbic Acid ta Palmitoyl Oligopeptide pep

SzaboLili

2014. július 31.

A korábbi vízálló szempillaspiráljaim mindig nagyon lassan száradtak meg, vagy összeragadtak tőle a pillák. Ezzel semmi probléma nincs bírja a vízet, én mindennap használom a nem vízálló fölé, hátha elkap az eső:D Így nem érzem azt amit többen írtak, hogy semmi hatása nincs. Vízpartra pedig pont elég szerintem ennyi smink amennyit ez nyújt. És plusz egy pont a csomagolása, az Astor Díva spirálok egyszerűen gyönyörűek! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

Oraculum

2014. június 3.

Semmit nem csinál, bár a vizet tényleg jól bírja, de olyan, mintha ki sem lennék festve, pedig...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

Vikcike

2013. április 12.

Hatás nulla! Nem hosszít, nem göndörít, nem dúsít!!! Még tavaly nyáron vettem akciósan a Rossmann-ban 750 Ft-ért, ennyit megér annak, aki a természetes pillákat kedveli, de én a drámai hatás híve vagyok, szóval csak akkor fogom használni, ha betonbiztos vízálló spirálra lesz szükségem! Pozitívuma, hogy szépen szétválasztja a pillákat, szép fekete színe van és a hatás tényleg szép természetes, nem maszatolódik, nem pereg, nem kenődik! A "no-make-up make up" kedvelői szeretni fogják!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

chatnoirrr

2013. január 12.

Vegyes érzéseim vannak a spirált illetően. Ajándékba kaptam, nem is tudtam addig a létezéséről. Mikor először megláttam, a csomagolás alapján azt hittem, valami gagyi cucc lehet, így jól el is raktam. Később akadt a kezembe, akkor vettem észre, hogy jé, hát ez Astor! Ki is próbáltam. Csalódtam. Hétköznapra nekem semmi különös. Jó-jó, de nincs az a wow érzésem. Szépen színezi, elválasztja a pillákat, kicsit talán hosszít is, de ennyi. A teszt után megint jól elsüllyesztettem a sminkjeim között. Egy forró nyári napon találtunk újra egymásra. Strandra készültünk, gondoltam, úgyis vízálló, feldobom, hátha. Valami bámulatosan tartós. Nyomhattam a fejeseket, vízalatti kézenállásokat és bukfenceket, dörzsölhettem a szemem a klóros víztől, semmi, meg sem kottyant neki. Nagyon tetszett. Szóval fogalmam sincs, mi legyen vele, a forróbb napokra megtartom, és kipróbálom más spirál fölé fixálásra. Legyen egy négyes, mert tényleg ő a legjobb vízálló spirálom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 12.

hempike1

2012. december 6.

Tartós, nem pereg le, nem maszatolódik. Hétköznapi sminkhez kiváló, de dúsító hatása nincs.
Akinek ennyi elég, az nem fog csalódni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 6.

Akinek ennyi elég, az nem fog csalódni!

Kreamano

2012. november 9.

Az eddigi legjobb szempillaspirálom. Az ára miatt nem akartam megvenni eddig, de most volt hozzá dm-es kuponom, gondoltam kipróbálom. Már elsőre azt kaptam amit réges rég óta szeretnék egy szempillaspirállal és ezen kívül borzasztó tartós is. Reggel használom és estig ugyanúgy néz ki. Imádom:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

narancsik

2012. augusztus 10.

Az első reakcióm nekem is az volt, hogy ez gyakorlatilag a nullával egyenértékű hatású. Aztán -mivel a Black Velvet testvére nekem évek óta favorit, imádom- kitaláltam az okosságot: felkentem a sima spirált két rétegben, amitől szép nagy pilláim lettek, aztán pár perc száradás után ráhúztam ezt a vízálló spirált. Így kaptam drámai hatást és drámai vízállóságot, merthogy a tartóssága tényleg pazar. Én minden nap elég keményen edzek, így (főleg nyáron) a vízálló szempillák nálam nélkülözhetetlenek, hogy valamennyire még nőnek nézzek ki is annak is érezzem magam. :) Nálam kiállta a próbát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

alexandraporcelain

2012. július 28.

Rossz pontok: semmire se jó. olyan mintha semmit nem kentem volna fel, csak a szőke szempilláim feketék lettek. semmi nagy hatás. ráadásul csomósodott is a szempillám amikor felkentem.
Jó pontok: nagyon vízálló. ez tetszik benne, csak sminklemosóval jön le, és valamilyen szinten göndöríti is a szempilláimat.

Elmegy egynek, de nem fogom újra venni. 1000 ft-ért akciósan se nagyon érte meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 28.

kawa.kriszta

2012. július 17.

Kifutó termékként 750 Ft-ért jutottam hozzá rossmannban ( de láttam dm-ben rendes áron is ). Természetes hatást eredményez, semmi extra. Hétköznapi viseletnek, hogy legyen egy kis plussz a pillákon, arra megfelel. Valóban vízálló, nem kenődik, nem pereg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 17.

Kispitypang

2012. július 11.

Valóban kifutó termék volt, és már az akciós kosárban sem nagyon találni, de azért leírom a véleményem, mert elég furcsán alakult a viszonyunk.
Én a természetes szempillákat kedvelem (csak semmi póklábhatás), de amikor ezt először felkentem az volt a reakcióm, hogy: "Te jó ég! Ez nem is látszik!" Konkrétan mintha semmit sem kentem volna fel. Na jó, ha nagyon-nagyon megnézem akkor valami van...De azt kell, hogy mondjam, hogy az elmúlt pár hétben nagyon megszerettem, és hogy miért?
- nagyon jó a keféje. Ez kifejezetten tetszik. Én folyton összemaszatolom a szemhéjjam a kefékkel, de ezzel csak minimálisan.
- nem lesz kemény tőle a szempillám.
- meglepő módon göndörít. Bár semmi iylet nem írnak a leírásában, és én is meglepődtem, de némiképp (persze nem olyan hűűű, de nagyon) megemeli a pillákat.
- tényleg vízálló! Én nyárra csak vízálló spirált használok, mert rajtam ilyen melegben könnyen elmászik a spirál, és sok olyat próbáltam már, ami hiába volt vízálló, de pár óra, vagy fél nap után már szépen lemászott a szemem alá. De ez nem. Sőt a zuhogó esőt is túlélte többször is (nem hordok esernyőt), szóval abszolút kiállta a próbált!
- és végül: rettenetesen tartós! Mivel nem keményíti meg a szempillámat, ezért gyakran elfeledkezem róla, hogy rajtam van (nyáron az ember amúgysem viszi túlzásba a sminkelést, szóval könnyű elfelejteni,hogy van-e rajtam valami, vagy sem), de ez még akkor sem pergett le amikor megdörzsöltem a szemem. Sőt még csak minimálisan sem kenődött el.
Értékelés: 4* - valóban nem a legjobb spirál, DE ha el tudunk vonatkoztatni a nevétől (Volume?! Brrrr......a diváról már nem is beszélek), és megelégszünk a nagyon-nagyon természetes pillákkal, akkor szerintem ez egy jó spirál nyárra. Az pedig külön jó benne, hogy akár el is feledkezhetünk róla, hogy viseljük, annyira tartós. Szóval megérdemli a 4-t, ha nem kifutó termék lenne, lehet, hogy jövő nyáron is befizetnék rá.

Update: most vagyok túl egy 5 napos fesztiválos héten, és minden nap ezt az szempillaspirált használtam a gyakran 40 fokban. Valami elképesztően tartós! egyetlen egy alkalommal sem Kenődött el, és nem pergett le. Az első pár napon még mániákusan nézegettem, főleg éjszaka, hajnalban, de az utolsó napokra már tudtam, hogy nem kell! És még a gyakori szemcseppentést is túlélte. Kár, hogy már nem lehet kapni :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 11.

- nem lesz kemény tőle a szempillám.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Wool, Collagen, Hydrolyzed Keratin, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Panthenol, Tocopherol

Alkoholok: Stearyl Alcohol
Emolliensek: Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Stearyl Behenate, Dimethicone, Tribehenin, Stearyl Alcohol, Hydrogenated Vegetable Oil, Panthenol, C12-15 Alkyl Benzoate, Olea Europaea (Olive) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Isopropyl Titanium Triisostearate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Sorbitan Olivate, Stearyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, PEG-10 Rapeseed Sterol, Isopropyl Titanium Triisostearate
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Stearyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, PEG-10 Rapeseed Sterol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, Iodopropynyl Butylcarbamate, Butylparaben, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Chlorphenesin, Sorbic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.