Aura

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. július 14.

Bársonyos textúrájú arcpirosító, erős pigmentációval, hosszan tartó hatással. Építhető, nem porzik.

GZsanka001

2020. június 22.

Egyik kedvenc pirosítóm. A 224 Rose árnyalat van meg ami egyszerűen mesés , egy kicsit fényes inkább szatén fényűnek mondanám. Az én világos bőrömhöz nagyon jól mutat ,az elején attól féltem,hogy olyan hatást kelt rajtam mint aki beteg de szerencsére nem.
Tartós, könnyen eldolgozható.
Biztos beszerzek még pár színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

Tartós, könnyen eldolgozható.
Biztos beszerzek még pár színt.

Dorathea

2019. augusztus 27.

Ugyan még csak kétszer használtam, de egyszerűen muszáj véleményeznem, mert teljesen el vagyok tőle ájulva!
Hihetetlenül pigmentált, csak belemártom az ecsetem és kezdhetem is szépen felvinni. Egyenletesen terül, nem foltos, hiába pigmentált egyáltalán nem bohócpír, sőt nagyon természetes.
kb. 1 hónappal ezelőttig nem használtam pirosítót, majd nagyon akartam egy matt barackos korallosat. Az essence matt pirosítójára esett a választásom, mert nem olyan drága így nem fájt volna a szívem ha mégse jön be. Hát annyira nem jött be, borzalmasan kemény, foltosan terül stb. Így mikor megláttam ezt a márkát a horvátországi nyaralásunk során egy drogériában, és már a teszter alapján is érezhetően pigmentáltabb és bársonyosabb volt, ráadásul kb egy árkategória az essence-el, hát egyből a kosaramban landolt.
Mikor másnap felvittem barátom megdicsért, hogy ez sokkal szebb és természetesebb mint az előző pirosítóm és milyen jól áll. :)
Egyébként a 216-os Honeymoon honey árnyalat van meg belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Egyébként a 216-os Honeymoon honey árnyalat van meg belőle.

Oila

2018. május 15.

Ez a pirosító késztetett arra, hogy megvegyem életem első professzionális pirosítóecsetét:) Eddig is törekedtem a jó minőségű ecsetek használatára, de ez a pirosító annyira pigmentált, hogy a meglévő ecseteim közül egyikkel sem tudtam szépen eldolgozni, plusz lépést kellett beiktatnom, amikoris púderecsettel elsatíroztam a pirosító széleit. A színek a dobozban nagyon élénkek, feltéve és eldolgozva viszont szép, természetes eredményt lehet elérni a "legvadabb" rózsaszínnel is, ez mindenképpen pozitívum. Van selyemfényű, matt és csillámosabb változatban is nekem, igazából mindegyik szín tökéletes, és egyik sem porzík. Az eldolgozáson kívül még azt említeném meg, hogy a pigmentáltsága ellenére én nem érzem nagyon tartósnak, néhány óra alatt valahogy eltűnik az arcomról. Ha megérkezik a profi ecsetem, mindenképpen update-elek, addig egy nagyon erős négyest adnék.

Update: megékezett a profi ecsetem (Nanshy) én ennél jobbra, drágábbra nem ruháznék be úgy, hogy gyakorlatilag kizárólag hétköznapi, munkába rohanós sminkeket készítek. Tény és való, hogy ezzel az ecsettel lényegesen szebben, könnyebben és gyorsabban el tudom dolgozni ezt a pirosítót, de még mindig azt érzem, hogy annyira pigmentált, hogy alig érintem hozzá az ecsetet, máris egy erős folt lesz rajta, és hiába rázom le a felesleget (nem szokott lenni, mert nem porzik egyáltalán, ami egyébként jó pont) az arccsontom bármely pontján kezdem is az eldolgozását, az első érintésnél egyszerre túl sok festék kerül a bőrömre egy foltban, és ezt el kell dolgozni, egységesíteni kell, szóval nem elég csak úgy egyszer végigsuhanni az ecsettel az arccsontomon. Nyilvánvaló, hogy nem vagyok profi, és lehet gond a technikámmal is, de alapvetően azt gondolom, hogy profi ecsettel és profi termékkel akár egy kezdőnek is fel kell tudnia szépen vinni egy pirosítót.

Továbbra is az a véleményem, hogy eldolgozás után a színek nagyon szépek, élénkek, mégis természetesek, de aki nem vérprofi és egy reggeli gyors sminkhez keres egy mozdulatos pirosítót, annak nem ezt ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

im

2016. október 27.

Nekem a 225 Vermouth van meg, ez egy fényes, barackos-barnás nude szín, az én sárgás alaptónusú, világos bőrömön úgy mutat, mintha a hideg csípte volna meg az arcom. :)

Pozitívumok:
- Kézfejen sajnos látszanak benne viszonylag nagy csillámok is, de arcon szerencsére már nem észlelhetőek, vagy nekem legalábbis nem tűntek fel.
- Erősen pigmentált formula, nagyon kevés kell belőle. RT pirosítóecsettel használom, szépen terül, nem foltos. Mivel leggyakrabban egy Bourjois és egy Rimmel pirosítót használok, ahhoz vagyok szokva, hogy építgetni kell a színt, többszöri ecsetmozdulatokkal. Ezt a pirosítót azonban az erős pigmentáltsága miatt óvatos kézzel kell fölvinni, mert gyorsan lehet vele bohócarcot festeni, ha nem figyelünk oda.
- Selymes textúra, minimális porzás.
- A csomagolás műanyag, de egyelőre erősebb fajtának tűnik. (Korábban nem igazán foglalkoztam a sminktermékek csomagolásával, de úgy döntöttem, mostantól erre is figyelni fogok, mert nagyon idegesítő, hogy a gagyi, összetöredezett csomagolás miatt nem tudom utaztatni pl. az egyik kedvenc Essence nude monómat.)

Összességében:
Szeretem ezt a terméket, gyorsan beépült a sminkrutinomba. És nem tudom megállni, hogy le ne írjam: ezt a pirosítót Romániában vettem egy DM-ben, ahol szinte az összes sminktermék szépen körbe volt ragasztva (az Aura állványán biztosan), és majdnem mindenből volt kinn teszter. Ottjártamkor az egyik dolgozó épp a frissen kirakott Maybelline CT-kat ragasztgatta le, illetve rakta ki a tesztereket. Szóval lehet ezt máshogy is csinálni, mint általában Magyarországon...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Pozitívumok:
- Selymes textúra, minimális porzás.

Összességében:

trixi89

2016. augusztus 29.

1 fényeset rendeltem, gyönyörű, élénk színe van, könnyű vele dolgozni, sokáig elég, és a tartósságára sem lehet panasz. Télre beszerzek belőle 1 mattot is :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Ariel001

2016. augusztus 2.

2 árnyalatot rendeltem: martini és rose. Rose egy halványabb rózsaszín, martini kicsit bronzosabb, aranyosabb de felkenve rózsaszínes barnás. Mindkettő nagyon erősen pigmentált, szép fényes( nem az a nagy darabos csillámos), gyönyörű fénye van az arcon, nem porzik és nem kell építgetni. Ár érték arány kiváló, én sokkal jobb minőséget kaptam mint amire számítottam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Piros.