Aura

Ár:   1260 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. július 15.

Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Paraben-mentes, hidratáló, hosszan tartó, könnyed textúrájú, intenzíven pigmentált, fényes finish rúzs. A rúzs nem tartalmaz nagy szemű csillámokat, hanem a benne lévő fénypigmentek adnak ragyogást optikailag.

Corra

2017. október 3.

Aki tényleg kifejezetten fényes hatásra vágyik, az szerintem csalódni fog, bár lehet, hogy árnyalattól is függ a fényhatás. Én egy élénk, gyönyörű színű, közepesen tartós, krémes rúzsnak írnám le. Van ennél tartósabb és egy rétegben erősebben fedő rúzsom is, viszont mivel én ujjal elmaszatolva szoktam használni a rúzsokat, hogy visszafogottabb legyen a hatás, így ez annyira nem zavaró számomra. Nekem a szájnyalogatást elég jól bírja, evést, ivást nem annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

Rouge

2016. augusztus 1.

A szin gyönyörű,de nem olyan tartós,mint leirják.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

A szin gyönyörű,de nem olyan tartós,mint leirják.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate